שאלה על לימודי ערבית

shiran dennis

New member
שאלה על לימודי ערבית

אני בכיון של להתחיל לימודים אקדמאים. אני חושבת בצורה מאוד רצינית על לימודי אסלאם ומזרח תיכון. כי זה נושא שהתעסקתי איתו הרבה בשנים האחרונות. (זה המקצוע שלי בתיכון, בצבא וכו') וגם הוא מאוד מעניין אותי. מישהו יכול להסביר לי בדיוק מה כוללים לימודים כאלו? כמובן שכשבוחרים את התחום שאותו רוצים ללמוד, גם חושבים על מה יהיה אח"כ. וזה בעיקר מה שמדאיג אותי. מה אפשר לעשות עם לימודי אסלאם ומזה"ת? (בלי חלילה להוריד מערכו של המקצוע- זה פשוט מחוסר ידע !! ) אני אשמח לקבל תשובות!! חג שמייח לכולם...

סבבב

New member
זו שאלה שחוזרת ונשנית...

יש כמה אופציות: הוראה (בעיקר ללמד במגמת מזרחנות) מחקר (להישאר בחוקר באונ', לעשות דוקטורט ולהיות חלק מהסגל האקדמאי) מוסדות בטחוניים (בדר"כ יש עדיפות לבנים, אבל לא בהכרח)

2l khansa2

New member
יש לך יתרון

כיוון שציינת שהיית בצבא בתחום אולי תוכלי לעבוד במשרד הבטחן,והיתר כמו שנאמר לך...אקדמיה וכדומה

אולי אני אוסיף לך כמה רעיונות.

קודם כל אם אתה אוהב את התחום תלמד אותו , אבל תדע לך שהתחום הוא מאוד מוגדר וספציפי ואני הייתי ממליץ לך לשלב את תחום הלימוד עם משהו יותר פרקטי. לגבי מה שניתן לעשות עם התואר חלק מחברי הפורום כתב..אני הייתי מוסיף את תחום התקשורת,תחום התרגום וכל תחום שמתעסק עם אוכ' ערבית.

למעלה