שאלה על מצלמות דיגיטליות

• פותח הנושא maec
  • פורסם בתאריך

maec

New member
שאלה על מצלמות דיגיטליות

אני מעוניינת לקנות מצלמה דיגיטלית לצורך צילום תמונות פשוטות (בני המשפחה וכו', לא תמונות אומנותיות). אני מתלבטת בין פוג'י, ניקון, HP וסוני. המוכרים בחנויות מבלבלים אותי, כל אחד אומר משהו אחר. אילו חברות מומלצות וכן אילו דגמים, תחת המגבלה של כ 2000 ש"ח תודה

Shadocan

New member
גם אני קניתי מצלמה לא מזמן

Olympus d560 עדיין לא קיבלתי אני אמור לקבל באוגוסט. בארץ היא עולה בסביבות 1500 בחו"ל יביאו לי אותה בעזרת השם בסביבות 1000 ש"ח אני ראיתי תמונות של המצלמה מכל זווית ותמונות שצולמו עם המצלמה ופשוט נגנבתי... זה 3.2 מליון פיקסלים זום רגיל (לא דיגיטלי) X3 זה משהו סוף הדרך במצלמות של HP אל תיגע גם אני רציתי לקנות אמרו לי העדשות שלהם לא איכותיות ואם אתה רוצה לקבל תמונות יותר איכותיות וחדות אל תקנה שלהם כי בסופו של דבר תתאכזב ועדיף לך כבר להשקיע קצת יותר ולקנות משהו טוב

פוג'י,ניקון וסוני עדיפים גם אלימפוס

ראי במנוע חיפוש www.zap.co.il לפי מחיר. בדרך כלל יהיו אלו מצלמות ברזולוציה של 3 מגהפיקסל. ראי אחד הסיכומים שלי בדף הזה - למטה - הסוקרים את הפרמטרים החשובים במצלמות דיגיטליות.אין שמות אבל יש נקודות חשובות שצריך לקחת בחשבון.

פלטרון

New member
כמה המלצות ב-2000 ש"ח ..

היי , שאלת לגבי מצלמה דיגיטלית לתמונות יומיומיות, אז הנה כמה המלצות . הערות : 1. מגבלת מחיר - 2000 ש"ח 2. פיקסלים - 3MP 3. לא ייחסתי עדיפות לאפשרויות ידניות, כי ציינת שזה לא מה שאת מחפשת . Let's talk Camera's : 1. CANON A70 ( יש גם CANON A60 שהיא רק 2MP , ועולה כמה מאות שקלים פחות) 2. NIKON 3100 ( יש גם NIKON 2100 שהיא רק 2MP ) 3. OLYMPUS D560 שידועה גם בשם C350 ( גרסת ה-2MP שלה היא D-390 שידועה גם בשם C-150 ) 4. FUJI FINEPIX A303 ( ואחותה בת ה-2MP שהיא A203 ) 5. SONY ... מה לעשות, אני לא מאמין במצלמות הקומפקטיות שלהן. מאוד לא התרשמתי מהן מחיפוש באינטרנט , ואני לא יכול להמליץ עליהן. אם הייתי צריך לקנות, ההעדפות שלי הן לפי הסדר שבו פירטתי ( 1..2..3..4). ובכל אופן, הייתי קונה מצלמת 3MP ולא 2MP . כלל אצבע - המחירים של פוג'י ואולימפוס זולים באופן ניכר מאלו של ה-CANON וה-NIKON. מקווה שעזר פלטרון

Shadocan

New member
בקשר למצלמה של אולימפוס

תסתקלו כאן על פרטים: http://www.dcresource.com/reviews/olympus/d560z-review/index.shtml יש גם תמונות שצולמו עם המצלמה או לפחות ככה אומרים..

פלטרון

New member
ועוד אחת ששכחתי ..

למי שאוהב זום גדול, מסך גדול ( 2 אינצ', שזה גדול ב-33% יותר באלכסון, ו-76% יותר בשטח המסך , משאר המצלמות - שהן 1.5 אינצ' בלבד ) ... HP 850 בגדול - יש לה אופציות אוטומטיות טובות, ומצפייה בתמונות מהמצלמה, היא לא נופלת באיכות בהרבה ... אבל .. עדיין חושב של-CANON ול-NIKON איכות בדררגה אחת מעל לשאר .. זה עדין, זה דק, אבל זה מובחן ( לדעתי ) מקווה שעזר

למעלה