שאלה על תופעת גיל המעבר לאישה בריאה ד"כ בת 46

orly656

New member
שאלה על תופעת גיל המעבר לאישה בריאה ד"כ בת 46

לפני 20 יום - לפתע - קיבלתי דפיקות לב מואצות בקיצוניות, באמצע השגרה, למשך 1 - 2 דקות, שגרמו לי לבהלה גדולה (הרגשה של כמעט מתעלפת.. חום.. לחץ.. חוסר אונים.. וכו') - אח"כ - זה נרגע. מאז חוזר הדפוס הנ"ל כמעט כל יום - בפתאומיות - לעיתים כמה פעמים ביום - זמנים ארוכים יותר - עד 30 דקות לערך של דפיקות לב קיצוניות כנ"ל.. עם כל ההרגשה הרעה והקשה שמסביב. בנוסף - אני סובלת במקביל מבחילות וחוסר תאבון, יחסית לשגרה המוכרת. אני בריאה בד"כ, נ + 4. בהתייעצות עם רופאת נשים שכבר קבעה לי לפני שנה וחצי ליטול הורמונים בשם "נובופם", דבר שעזר לי מאז. בעקבות הנ"ל - המליצה לי לעבור למדבקות, שגרמו לי לתופעות לוואי קשות, דבר שגרם לי להפסיק אותם. לכן בנתיים נקבע לי ליטול "לוריוון" פעמיים ביום לשם הרגעה. שאלתי: מישהוא מכיר מקרה כזה ? מישהוא שמע ? מישהוא - אולי - יכול להציע לי - משהוא - כדי להקל על עצמי במיידי ? או לפתור את הנ"ל בהמשך ? ואודה מקרב לב על מענה. שבת שלום וחג אורים שמח, א ו ר ל י

SUSU40

New member
דופק מהיר

לבעלי היה דפק מהיר כפי שאת מספרת , קוראים לזה "התקפי חרדה" .זה נובע מלחץ , סטרס ביום יום
ישנם כדורי הרגעה .אך הייתי ממליצה על מנוחה רבה , שלווה , פחות מחשב . וזה עבר .ממליצה ללמוד רייקי , קורס מעולה גם תוכלי לטפל בעצמך , במשפחה ...ושם תוכלי ללמוד להרגע ולקבל שלווה
\

בהצלחה
שוש

SUSU40

New member
מדבקות

אני בתקופת מעבר וקיבתי המלצה מרופא נשים לשים מדבקות עקב כאבים בעצמות .
אני שומעת ממך שישנם תופעות לוואי קשות .אשמח אם תוכלי לפרט . כדורים ?המלצות ?זמן לקיחה ?

למעלה