שאלה קטנה....

liavsayegh

New member
שאלה קטנה....

היי, בטח כולכם בני 30+ לא? חחח אז אני בת 14 ושומעת דפש מוד וגאה בזה
אז יש לי שאלה, האם אתם מכירים אתר שמתרגם את השירים שלהם לעברית? תודה לעונים ובהצלחה עם הפורום..ומי שהולך להופעה שיהנה!! אני לא הצלחתי לשכנע את ההורים לקנות כרטיס במחיר כזה

Reshefgarcia

New member
7 חודשים

זה מספיק זמן לחסוך... חוצמזה...אין לך איזה יומולדת,או מתנה לפסח באמצע??<? תתחילי למשוך בחוטים... וגם,לחסוך קצת...כולה 40 שקל לחודש ואת שם

liavsayegh

New member
אממ זה נכון....

אבל אם אני הולכת מישהו צריך לבוא איתי, לא? אני לא יילך לבד... הבנאדם היחיד ששומע אותם ואני מכירה אותו הוא אבא שלי שהוא מכור שרוף כבר המון שנים אבל הוא אומר שהמחיר לא שווה את זה.
טוב נו, פעם הבאה. אני מאמינה שאם אני יהיה בחו"ל ותיהיה הופעה שלהם אני לא יוותר עלייה. מה עם תשובה על מה ששאלתי? יש אתר שמתרגם שירים שלהם לעברית?

Reshefgarcia

New member
אני בטוח ש...

כמו בהופעות קודמות שהיו בפארק יהיו הסעות מכל חלקי הארץ,לפני ואחרי ההופעה... ולגבי קהל?? זה דפש מוד לא איזה להקת מטאל מטורפת...אם לא תנסי בכוח להידחף קדימה אני מאמין שתשרדי בכבוד את ההופעה... ואת תמיד יכולה להתחיל להתחבר לאנשים פה בפורום....נראה לי שיהיו פה איזה 20-30 איש שילכו "לבד" עם כולם.... לגבי אתר...לא מכיר...אבל בשביל מה יש גוגל?

בואי אני אספר לך משהו...

אני עברתי את אותו דבר בדיוק.. ממש רציתי ללכת למסיבת דפש אבל אף אחד לא רצה לבוא איתי כי אף אחד מהחברים שלי לא אוהב דפש.. בסוף תפסתי את החברה הכי טובה שלי(אחרי המוןןןןן שכנועים),והלכנו והיה מדהים,וגם היא ממש נהנתה.. ותאמיני לי,גם אם הייתי הולכת לבד עדיין היה כיף,את בחיים לא תיהי לבד שם,ובקשר להופעה כולם ילכו "לבד" ויהיו ביחד,וחוצמזה יש עוד 8 חודשים עד אז,אז יש מספיק זמן להכיר חובבי דפש בפורום וכולם ילכו ביחד:)

שניש

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo89.gif../images/Emo56.gif

גם לי יש את אותה בעיה :X אני שני,בת 17 (לא,זו לא הבעיה
)הבעיה היא שרוב חברותיי הן בעלות טעם מוזיקלי לא מפותח עד מזוויע ומה שבטוח לא כולל את דפ מוד. כך,שעד להודעה חדשה-אני הולכת להופעה לבד. את רואה,כבר יש לך מישהי שאת יכולה ללכת איתה לבד-ביחד

liavsayegh

New member
../images/Emo6.gif חחחח ה"לבד" זאת הבעיה הכי קטנה

הכסף זאת הבעיה היותר גדולה...רק אני חושבת שזה ממש יקר?

זהר25

New member
אהההה

יש אומנים שלוקחים יותר 300 שקל לדפש מוד זה בסדר ,להקה כול כך ותיקה מותר להם.

aviGODFATHER

New member
את בדיוק כמוני...

גם אני בן 17 והחברים שלי ממש לא שומעים מוזיקה כמוני, ככה שאני לא יודע אם ללכת לבד או לא ללכת בכלל... אבל ההופעה באוגוסט ככה שאולי אני אכיר איזה חבר שאוהב אותם עד אז...

שניש

New member
אני מתנדבת ../images/Emo3.gif../images/Emo89.gif../images/Emo56.gif

אני אקריב את עצמי למען מטרה נעלה כל כך

chopchopper

New member
בדיוק אותו מצב...רק ש../images/Emo4.gif

לי יש גם סדנאות לפולין ככה שאפילו אני בסימן שאלה..

advasoly

New member
תלך!!! באמת...

2 האחים שלי הולכים עם חברים שלהם.(הם מעל גיל 27 שניהם.. חחח) אני כנראה אהיה שם לבד.. אבל לא איכפת לי אני לא מפסידה את זה בעד שום הון שבעולם!

aviGODFATHER

New member
יש מצב שאני אלך...

עם כל הבאסה של ללכת לבד (אמנם בשביל ההופעה אני לא עד כדי כך צריך מישהו שיהיה ליד אבל כל הנסיעות והעניינים זה די מבאס לבד), לא נראה לי שזאת הזדמנות שתחזור על עצמה בקרוב ככה שמאוד חבל לפספס... גם אפשר ללכת ביחד עם כל החבר'ה שהולכים לבד מהפורום...

למעלה