שאלה קטנה

s h i d a n

New member
שאלה קטנה

מה אתם אומרים, יילך אם נארגן מופע מחווה לכל הרוקרים שכבר לא איתנו??? יעני בלעדיהם אפחד לא היה יודע מזה רגאיי, ואני מדבר על זמרים כמו ג'וזף היל, דניס בראון, ג'ייקוב מילר, דסמונד דקר, קינג טאבי, פיטר טוש ועוד רבים שכבר לא איתנו שמגיע להם את הכבוד לא פחות מבוב מארלי שכולנו אוהבים יילך????

S t o l a

New member
בטח ילך !!

אני מחכה לערבים שינוגנו בהם חומר ישן יותר של הרגאיי... זה יכול להיות באמת סבבה !

reality i

New member
היה בתכנון.....

לקראת סוף שנה ניסיתי לארגן איזשהוא דאנס שנקרא : ריאליטי מצדיע ל....legends....... עד לרגע זה אין ממש מקום טוב שאליו יבואו גם כל הותיקים...... אם קורה דבר כזה אשמח לקחת בו חלק.......אם חשבתם שריאליטי זה רק בחורות ובלגאן.......טעיתם.....שזה מגיע לVintage....ריאליטי נו איזי......נו איזי אט אול...... מי שזוכר את את הדאנס בסופאביט שנקרא אז foundation livication......והיה עוד אחד במועדון "הלילה"...... סלאמת.

DuBsYs

New member
האמת לא חסר

כל תקלוט של סאונד שמנגן פאונדיישן הוא ערב הצדעה לכל השמות הגדולים, בכל סט של גנג'ה וייבס, סקנקרייד, THC SELECTA, dub flowers, ארמגידון, ראס קונגו, מיי לורד סאונד (ובטוח שחכתי מישהו אז סליחה) מתנגנים טיונים של רוב האומנים שציינת. היום למשל יש סט של מיילורד בשסק (רק לפעמים לא מכניסים לשם חבר'ה צעירים) בטוח שנשמע שם כמה מהקולות הגדולים שיצאו מהאי.

s h i d a n

New member
אני מדבר על כלים חיים אחי

להקות וזמרים של כל הסצנה שרים את לג'נדז אשכרה ערב מחווה

למעלה