שאלה קצת לא קשורה למנהל/ת הפורום.

Free Hand

New member
שאלה קצת לא קשורה למנהל/ת הפורום.

הייתי רוצה לפתוח פורום של Gentle Giant, השאלה שלי מה עושים בשביל לפתוח פורום, למי פונים, ואיך אפשר להפוך למנהל פורום, ומה התפקיד מחייב. תודה מראש ובהצלחה בפורום החדש שלכם.

Her Circulation

New member
הנה קצת פרטים

גלוש ל - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp כתוב להם על רצונך זה. אני מניח שהם יחזרו אליך. בעקרון צריך להפגש איתם, לתת קצת מידע על עצמך ולהראות בקיאות בנושא עליו יבוסס הפורום. מקווה שהמידע עוזר. אם תרצה, האי מייל שלי הוא [email protected]

Free Hand

New member
ג´נטל ג´יינט- זאת להקה.

להקת רוק מתקדם בריטית אשר פעילותה הייתה בין 1969 עד כ-1980. היצירות שלהם משלבות בין מוסיקה קלאסית גרגוריאנית, אנגליקנית וויקטוריאנית לבין עיבודים רוקיסטיים. מוסיקה מיוחדת במיטבה. אם תרצה לדעת יותר, פנה אליי לאי מייל, או לחלופין- לאינדקס העיברי לרוק מתקדם (זה מספיק להתחלה)-www.mitkadem.co.il, ואם תרצה לשמוע קצת כדי להתרשם, אני ממליצה לך להתחיל מהאלבום הקרוי "Free Hand", שאליו קל יותר להתחבר בהיכרות התחילתית. ולמנהל הפורום- תודה על העזרה.

Lull

New member
הממ

בתור אחת שדווקא מאוד מתמצאת במוזיקה, במיוחד בריטית, לא שמעתי אף פעם על הלהקה הזאת, ולכן קשה לי להאמין שיתנו לך לפתוח פורום עליהם. וגם אם יתנו זה יהיה קצת דבילי... וכמובן זו רק דעתי. ויכול להיות שזה ישמע סנובי או משהו, אבל הסיבה שלי היא שאם אני לא מכירה את הלהקה הזאת, אני בספק שיש מספיק אנשים בארץ שמכירים ושיכנסו לפורום לדבר על זה. אולי אני טועה......... ואז אני ממש מצטערת....
וחוץ מזה..... את\ה יכול\ה לדבר על הלהקה בפורום הזה, שהוא קצת יותר מרדיוהד, ואם הלהקה הזאת היא באמת בריטית, רוק מתקדם וכו´.. אז בכלל. *shrugs* סליחה וביי
אוח.. לשלוח את ההודעה או לא....... טוב שיהיה. זו לא הודעה רעה. אני לא רעה.

Lull

New member
אה ו..

רק עכשיו שמתי לב לשנים של הלהקה... שזה אולי באמת אחת הסיבות לזה שאני לא מכירה אותם.. [אני לא שומעת כל כך מוזיקה מאז] אבל... בכל זאת..... הממממ

Lull

New member
ארר

טוב הייתי באתר הזה שכתבת שם... ואממ, אוף טוב תעזוב את כל מה שכתבתי שם קודם. אני כנראה לא מכירה מספיק את הסגנון הזה. אולי הם באמת להקה מפורסמת מאוד....... בהצלחה עם הפורום.

למעלה