שאלה קצת מוזרה

קליפס

New member
שאלה קצת מוזרה

היי לכולם אני צריכה לעשות עבודה באנתרופולוגיה של תצפית משתתפת - ללכת לאיזשהו אירוע חברתי שהוא לא מוכר לי, להשתתף בו ולנתח אותו מזווית אנתרופולוגית.. עקב הצפייה האדוקה שלי בהיפה והחנון (שנקטעה השבוע בגלל שנענע לא העלו לאתר את הפרק של שלישי האחרון...
) חשבתי לעשות משהו שקשור ב"חנונים".. הבעיה היא שאין לי מושג מי ומה- חשבתי שבטח יש איזשהם כנסים של מדע בדיוני, משחקי תפקידים.. משהו כזה שמעולם לא באמת שמעתי עליו.. יש לכם הצעות? רעיונות? תודה

קליפס

New member
תודה על התגובה ../images/Emo13.gif

לצערי פסח זה רחוק מדי, עדיף דברים בחודש הקרוב.. העניין ששכחתי לציין שזה גם צריך להיות אירוע שהוא לא אירוע שנתי, כי אני צריכה להשתתף בו פעמיים בזמנים שונים (נגיד בהפרש של כמה ימים). ראיתי למשל כנס של מבוכים ודרקונים בפורים, אבל פסלתי אותו כי אני לא אוכל להשתתף בו שנית..

innocence

New member
יש את כנס פורים של אמא"י

(האגורה למנגה ואנימה בארץ) אבל זה אירוע חד יומי.

is00

New member
"אייקון", "עולמות" ו...

בפסח יש כנס מד"ב ופנטסיה בשם "עולמות"(נראה לי שזה בסינמטק ת"א). בסוכות יש את כנס "אייקון"(סינמטק ת"א) ובקיץ... בקיץ יש את פסטיבל "אנימיקס" לאנימציה, קומיקס וקריקטורה בסינמטק ת"א(לקראת סוף אוגוסט). מעבר לזה... תנסי אולי להשיג הזמנה למסיבת הפורים שחברי הפורום מתכננים פה, אולי זה ייתן לך קצת חומר לעבודה שלך.

StriX Starlight

New member
אני לא חושבת שכנסים רלוונטים במקרה הזה.

הקריטריון הראשי שלה די בעייתי: להיות באירוע פעמיים בהפרש של כמה ימים. כנסים אמנם נמשכים בין יומיים לשבוע, אבל אני לא חושבת שזה נחשב..

elcool

New member
אם את יכול להגיע לראשון לציון

יש מקום מגניב שנקרא נקסוס Nexuscenter.co.il זה מרכז חוגים והעשרה של כל מיני דברים חנוניים - משחקי תפקידים, DND, קומיקס. תני להם צילצול ותראי מתי את יכולה לבוא לצפות. הם מאד מזמינים ונחמדים! 039500339

יש מצב שראיתי אותך היום בקו 20 בראשלצ?

או שדמיינתי מישהו ממש דומה לך

elcool

New member
יש מצב טוב מאד!

זה הקו שאני לוקח למכללה וממנה. במקרה קראתי ספר קומיקס עבה?

אכן, ובאמצע היה לך שיחת פלאפון ../images/Emo6.gif

ואז חזרת לקרוא. זה היה בסביבות 4 וחצי - 5. איזה קטע, בכלל בכלל ללא הייתי בטוחה שזה אתה ;]

hilabiran

New member
מוזמת להגיע להדסים בימי ראשון

אני עושה שם חוג משחקי תפקידים לילדים בני 10-13, הם ילדים קצת שונים
אבל מכיוון שגם אני עושה מחקר דומה, אני נוטה לפרגן... דברי איתי למייל [email protected]

למעלה