שאלה רצינית

שאלה רצינית

בנות כמה קשת וספיר דרמון? והאם הן אוהבות לוחמים ? או משתמטים כמו מייקל לואיס . תודה

soybelinda

New member
אם לא אכפת לך אל תתקן אותי

עם בא לי לכתוב עם א' אני אכתוב סבבה? יופי!

soybelinda

New member
אני לא הכחשתי שאני לא יודעת.. אני מודה שאני ל

*אני מודה שאני לא יודעת, אבל זה פשוט מעצבן שמתקנים אותי!

לא משעמ לי עד כדי כך

למרות שבפעם האחרונה שבדקת,י הוא לא בדיוק לוחם בסיירת צנחנים

chuti

New member
כן כן מה שתגיד.לך אגב אין זכות לשפוט אף אחד

לפי מה שהתקשורת מציגה. גם אם זה נכון וגם אם לא

אוהו ועוד יש לי זכות

זכות וחצי, את יודעת למה? כי אני הפריאר שלו ! וכנראה גם שלך, אבל סביר להניח שזה מעבר ליכולת ההבנה של ילדה בת 13, ומייקל לואיס הוא לא הנושא כאן

chuti

New member
ואווו ואוו הגזמת חומד

א. אני בת 14 ב. אני לא אוהבת את מייקל לואיס ג. אתה לא הפריאר של אף אחד אתה עושה מה שכולם אמורים לעשות ותאמין לי שגם אני אעשה. ואם צריך אז גם קבע אז אל תשפוט אותי ברור לך? ד. אני מבינה אותך ושזה לא בסדר מה שהוא עושה אבל החלטה שלו אז לעזאזללל אל תתקוף אותיייי תתקוף אותווווווווווווו ............עמקקקקקקק אני לא אגיב יותר. עצבנת אותי

אוקיי

בסדר 14 אחלה , דבר שני אני לא תוקף אותך ממש לא, אני גם לא יודע את מי את אוהבת ומי לא, זה ממש לא בראש מעייני..מצטער . גם לא התכוונתי לעצבן אותך, את אמרת שאין לי זכות, יש לי זכות וחצי, נגמר כאן הויכוח

נופקיצה

New member
לזאב הבודד..

תקשיב דבר ראשון אל תתקוף אותה כי היא בסה"כ אמרה והיא צודקת שאין לך זכות לשפוט אותו אם הוא התגייס או לא... לך תדע איזה סיבות היו לו לא להתגייס..ואל תתחיל להגיד לה שהיא תהיה משתמטת כי זה בכלל לא קשור... זה שאתה בצבא ואתה מתוסכל מזה שיש משתמטים זה בעיות שלך ואל תוציא את זה על אחרים במיוחד על ילדה בת 14 שעוד כמה שנים בדיוק כמוך היא תתגייס... אני לא מבינה את הקטע הזה....אתה צודק שזה לא בסדר בכלל שיש משתמטים ואנשים חייבים לעשות צבא כדי לשרת את המדינה הזאת כי אין מישהו אחר שיעשה את זה..אתה רוצה תכתוב מכתב למייקל לואיס ותצעק עליו למה הוא לא התגייס...(כאילו הוא ישים על זה אבל לא חשוב)...אבל מה אתה מוציא את העצבים פה..??

אני ממש לא תוקף

ולא עצבני, אני מנהל פה דיון תרבותי . ולגביה, אני חרד על הנוער שאנשים כמו מייקל לואיס הם הגיבורים שלהם או אושרי כהן או רן דנקר, כי אין מה לעשות שאתה נער ויש לך גיבור תרבות אתה מנסה לחקות אותו וזה סכנה . לגבי סיבות שוב..אין דבר כזה סיבות זה לא בסחירה זה חובה, כמו שאני ידעתי להתגייס ליחידה קרבית ולצאת לקורס קצינים, הוא יכל להיות באיזה להקה צבאית או תאטרון צהל . ובכלל לא באתי בנושא הזה, סתם שאלתי שאלה ותקפו אותי

נופקיצה

New member
...

אתה לא צריך להיות חרד לשום דבר...וזאת סתם הכללה גדולה להגיד שאנחנו (הנוער של היום) מחקה את "הגיבורים" אני לא יודעת מה קורה עם אחרים אבל אני לא הולכת להשתמט מהצבא רק בגלל שמייקל לואיס השתמט...זה כמו שאני לא יקפוץ מהגג אם מישהו מ"גיבורים" כמו שאתה קורא לזה גם יעשה... אתה לא יכול לדעת אם הייתה לו סיבה רפואית להשתמטות...וזה גם ממש לא משנה...כי הוא גם ככה לא נראה לי קורא בפורום הזה ואני גם לא מבינה למה אתה נטפל דווקא ל"גיבורים"...יש כ"כ הרבה אנשים דתיים שלא מתגייסים בגלל סיבות שנחשבות לדעתי מטומטמות סליחה אם פגעתי במישהו..ואני לא מצדיקה אפאחד על מה שהוא עושה אבל אני פשוט לא יוצאת נגד.. יש דבר שנקרא להיות נייטרלי

למעלה