שאלה שאלתית

Infin1ty

New member
שאלה שאלתית ../images/Emo3.gif

האמת במקרה נתקלתי בסדרה בעקבות Cover לאיזה שיר שאני אוהב והחלטתי לראות את הפרק שקשור בסדרה, האמת די נדלקתי על הסידרה. ראיתי את פרק 9 של העונה השלישית. בכל מקרה, אחרי זה גם ראיתי את פרק 10 ועוד מעט גם את 11. האם כדאי להתחיל לראות מהעונה הראשונה עד לפרק הנוכחי
(בעונה השלישית)? או שאני לא מפסיד יותר מידי? שמתי לב שיש רק עד פרק 12 (לעונה השלישית) אני מפספס משהו או שעדיין אין פרקים 13 ומעלה? (בחו"ל) תודה.

Infin1ty

New member
טוב,לפחות לא ישעמם לי כנראה ביום שבת ../images/Emo3.gif

וכל המשך השבוע חחח

Infin1ty

New member
האמת, סדרה מגניבה ../images/Emo13.gif

התאהבתי... אבל נותן חשק של עוד, במיוחד אחרי שראיתי את הפרקים האחרונים של העונה השלישית ופתאום אני רואה את הפרק הראשון של העונה הראשונה, מצחיק לחשוב איך הדברים יתגלגלו בהמשך... (הכל נראה בפרק הראשון\עונה ראשונה שונה כל כך חחח
) לפחות לא ישעמם לי בקרוב

jasika siton

New member
כן העונה הראשונה שונה לחלוטין.

אני ממליצה לך לראות מתחילת הסדרה ולא לראות עוד פרקים מהעונה השלישית.. זה סתם יהרוס. חוץ מזה, אם אהבת את העונה השלישית בסדרה חכה שתראה את הראשונה ואת השנייה.. שונה לגמריי ויותר יפה. :)

Infin1ty

New member
באמת נראה ככה

ראיתי כבר 5 פרקים ראשונים של העונה הראשונה וזה ממכר פשוט, יש שם דברים ממש אמיתיים ודי הרבה מוסרי השכל
(חלקם בתרתי משמע) זה פשוט ממכר

Infin1ty

New member
אין xoxo ../images/Emo6.gif

חחח, צריך לבקש מהנהלת תפוז ליצור אייקון כזה

GossipKid

New member
איזה דבר יפה זה לומר למישהו ../images/Emo99.gif

אכן, ברוך הבא לעולם שבו... בלייר יכולה לתקוע לך סכין בגב, אז תיזהר ותדע עם מי להסתובב
(סרינה, כשהיא לא שיכורה או מסוממת)

Infin1ty

New member
אחת הסדרות המדהימות

שראיתי, אבל אולי זה כי אני רגיש מידי. סיימתי עכשיו את פרק 11 (מהעונה הראשונה) ובא לי כבר לראות עוד
(אם לא היה לי עבודה הייתי רואה כבר את הכל
)

Infin1ty

New member
חחח איזה חפירות ../images/Emo9.gif

אבל סיימתי כבר לראות את כל העונה הראשונה ואת הפרק השמיני בעונה השנייה, זה ממכר
מה יקרה כשאני אגיע לסיום העונה השלישית? אני לא רואה את עצמי מחכה כל כך הרבה זמן :|

Infin1ty

New member
טוב זהו, מה עכשיו, אי אפשר לחכות ../images/Emo6.gif

סיימתי לראות את כל הפרקים (עונה ראשונה, עונה שנייה ועד פרק 12 של העונה השלישית), עכשיו אני משתגע... אולי זה רמז להתחיל באמת ללמוד
?

למעלה