שאלה שאני צריכה את דעתכם....

אגוזי17

New member
כי כמו שהבנת כבר בטח-

בנים הם ח-א-ר-ו-ת! אבל לא כולם כאלה(אהמ אהמ:)

Bantus

New member
תוכיח לי שלא כולם כאלה-

תראה לי אחד שהוא ל-א כזה...

אגוזי17

New member
ללא כותרת?אין לי מה לכתוב:\

יש הרבה לא כאלה. פשוט לא יצא לך להתקל בהם...

meital G

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

Bantus

New member
את יודעת כמה זמן לקח עד ש

נתתי לו לגעת בי, והוא לא פרש... הוא כאילו המשיך לרקוד ולהתעקש וזה, הוא לא וויתר, שזה מראה על קצת רצינות או משהו, לא?

meital G

New member
כאן נמחקה הודעה

NBGirl

New member
הממ..

אולי ההתנהגות הזאת מאפיינת יותר בנים, אבל יש לא מעט בנות שגם היו מוכנות להשתעשע עם בנים ללא מטרות רציניות, אז אני חושבת שזה לא קשור לזה שהבנים הם חארות ולא חושבים על הרגשות. כל אחד והמטרות שלו.. יש את אלו שמעדיפים להיכנס לקשר עמוק/רגשני/פלצני
ורומנטי ויש את אלו שבאותו הרגע מעדיפים סתם להתחרמן או לחפש קוויקי.. אין לך מה להיעלב מזה.. הוא כנראה חושב שאת שז"יף

Bantus

New member
זה בטוח לא מה שהוא חשב...

כי הוא דיי חבר של אח שלי (הם היו ביחד באותה כיתה) והוא היה ממש ממ שחוטף אם הוא היה סתם עושה איתי בעיות...

meital G

New member
כאן נמחקה הודעה

NBGirl

New member
נכון, זה לא מה שהיא מחפשת..

אבל זה גם לא רע, באופן כללי.

Sunset Night

New member
אני לא מבין את הקטע הזה של בנות

פוגשות איזה טומטום אחד שמתעלם מהן, ומגיעות למסקנה שכככככל הבנים חארות. וזה קורה שוב, ושוב, ושוב, ושוב, ושוב. ומוכיחים להן שהן טועות שוב, ושוב, ושוב, ושוב, ושוב. אבל כל מה שצריך כדי לשנות את דעתן זה עוד איזה יצור אחד שלא יודע מהחיים שלו, ואז כככל המאמץ היה לשווא, והן שוב בטוחות מעבר לכל צל של ספק שככככל הבנים הם חארות. אתן יודעות מה היה קורה אילולא אנו הבנים היינו מבססים את דעתינו על כככל הבנות רק על אותן בנות ביצ'יות שהתייחסו אלינו כמו אל זבל? הפורום הזה היה קיים רק בשביל תלונות וקללות הדדיות אם אנו הבנים היינו מתנהגים ככה. אך במקום זה, האש מגיעה מכיוון אחד בלבד. grow up will'ya?

AVI0012

New member
זבל.

כי הם סתם אנשים שלא רצו אותך לקשר רציני.רצו להתחרמן וזהו.

למעלה