שאלה של איטלגנציה

Alcharzor

New member
שאלה של איטלגנציה

לאחר שקראתי את התגובות לשאלה שלי אני חייב לומר לכם לכם: 1.חבל מאד שאנשים שמיצגים את הפורום הזה חסרי איטלגנציה כלל(פרט לכמה אנשים שיודים על מי אני מדבר) כי אינטלגנציה זה לא רק ידע אלה גם כללי נימוס שכוללים בתוכם כללי ויכוח תרבותי 2. תודה רבה שכולם שמו לב לטעויות כתיב שלי זאת אחת הסיבות שעולים חדשים מחבר העמים לא אוהבים להסתובב בחברה שלהם כי הם לא צריכים את הסנוביות שלכם 3. אני מצתאר מאד שרוב האנשים פה חושבים שאנו לא חיים במדינה דמוקרתית אחרת אני לא מסוגל להבין את חוסר הסובלנות לדעה של בן אדם אחר שונה ככל שתהיה מדעה שלך 4. חבל שתרבות שלנו לא שואפת לתרבות של רוב האנשים מחו"ל כי אני ראיתי אנשים שלא יודעים לכתוב מילה אחת באנגלית בלי תאות ועף אחד לא האיר להם על זה אלה ניסו להסתכל על תוכן של מה שכתוב 5. היחס של אנשים פה מאד מוצאי את החשק לכתוב פה משהו ולמרות שאתם יכולים לחשוב שזה לא אבידה כל כך גדולה בכל זאת זאת אבידה שלכם כי כל אחד מסוגל להוסיף משהו לדיון על כל נושא אפשרי

Prince of Wales

New member
אל תעלם כל כך מהר

זכותך לכתוב על מה שבא לך, וכל מי שתקף אותך על שגיאותיך, אינו ראוי לתגובה רצינית. פורום נכבד, תתביישו לכם שהרחקתם מפה ברוב בורותכם וחוסר סובלנותכם עולה חדש.

למעלה