שאלה שמעניינת אותי

אני תמיד שם על שקט אבל..

לחברה שלי לפעמים מצלצל קרה פעם היא היתה באמצע למצוץ לי היתקשרו אליה וכשהיא סיימה לדבר כבר לא עמד לי בכלל..

חחחחחחחחח לי זה קרה

קודם כל זאת הודעה ראשונה שלי בפורום, מקווה להשתלב כשצריך :) אני כותב בשם בדוי, ממש לא יעזור לי שידעו מי אני ואני אשתדל לא לחשוף על עצמי יותר מדי פרטים שיעזרו בזיהוי למי שיתעקש לנסות, סליחה למתבלבלים ולאלה שלא נעים להם עם זה - אבל אני מבטיח שכאן אני אענה כמו שצריך לשם ירון רהט... לא מזמן, חודש-חודשיים, חברה שלי ירדה לי עם הפסקות כאלה קטנות באמצע, זתומרת כואבת לה הלסת מדי פעם או משהו כזה חוץ מזה שזה מעייף - זה היה בים בשיא הקור ולא גמרתי אחרי איזה חצי שעה מציצה
באסה... וואטאוור - ובאחת ההפסקות הקצרות האלה פתאום מתקשר אלי חבר... מודיע לי על איזה משהו שיהיה יותר מאוחר, שואל איפה אני, שואל אם הוא לא העיר אותי כי היה לי קול עייף/עצבני... אני כזה אמרתי לו איפה אני, הוא שואל אם אני באמצע משהו, וזה בערך מדריך שלי ככה שלא נעים, אמרתי שכן בערך, הוא שאל מה, אמרתי נו לא משנה...
אבל זה היה מה זה מוזר.....

איכס טלפונים...

אתמול זה קרה לי... הייתי באמצע שתיינו עמדנו לגמור וז הפלא שלי מצלצל... אני לא עונה.. מצלצל שוב, שוב לא עונה... מצלצל בבי כבר אין ברירה.. והדבר הכי דוחה שזאת הייתה המורה המגעילה והמכוערת שלי... לא הייתי מסוגלת להמשיך אחרי זה.... בעעע טלפון!!

למעלה