שאלה שמציקה לי!

Envious

New member
you could never know ...

אבל אם הוא איתי אז הוא סופר גיי! XD

Sezuke

New member
חחחח XD

זה קרה לי בפעם הראשונה לפני כמה שנים שהראו לי תמונה של מאליס מיזר... ככה שאני מכיר את ההרגשה XD בכל אופן, לגבי כך שהוא הומו.. לא ידוע לי XD אבל.. you know.. all for the show baby ;) אולי יש בפורום מישהו שכן יכול לענות בוודאות על השאלה XP

Nittle Grasper

New member
עבדתי על מישו במסן שלי שהוא בת XP

הראיתי לו תמונות שלו O: והוא אמר לי "הילדה בת 6 הזאתי מוזרה ונראית מתה" אם הוא היה מולי הוא היה חוטף מכות X_X טוב הוא חטף קללות XD

Hikaru

New member
יש כמה אפשרויות

1. הוא סטרייט והוא דופק את הנשיקות האלה על הבמה רק בשביל השואו. (XDDD) 2. הוא בי. שאלו אותו כבר איזה בת הוא מחפש, והוא אמר שלא אכפת לו כל עוד היא חמודה. כך שלפחות בנות הוא אוהב, זה כן. XDDDDDDDD

sonaku

New member
2../images/Emo45.gif

לדעתי..הוא בי,הוא אוהב (בעיקר לפי דעתי) בנות ומתנשק עם בנים בשביל השואו ^^ מוזר לפני הקריירת סולו שלו הוא היה דיי שקט ^^' פתאום הוא עושה כזה בלאגנים XD

innocence

New member
1 הגיוני ולו רק כי מסתבר

שיאוי ושונן איי מוכר בכמויות. שזה אגב מאוד מוזר, אבל נו, שיהיה^^;; זה כמו לשאול אם מאליס מיזר הומואים כולם, כי יש להם הופעות שיש הרבה פאנסרביס על הבמה.. בעצם, כמעט כל להקת ויז'ואל עושה את זה.....

Dark L

New member
כל בנאדם שני שרואה את מיאבי

או שחושב שהוא גיי או שחושב שהוא נקבה >_<" אבל משום מה... זה ממש ממש ממש לא מה שמציק לי בו. שיהיה מה שבא לו ושיעשה מה שבא לו. אם זה בהופעות ואם זה בחייו הפרטיים. חע ^_^

XDDD המון חושבים ככה...

גם אמא של ראיו-קון (קרן-צ'אן) חשבה שהוא בת! *הולכת לשאול את ראיו-קון אם הוא הומו* *Fullmoon~San*-יעל אוכלת גלידה ואני סתם ילדה תמימהXD אומר/ת: נה נה, אני עכשיו בקהילה של מוזיקה יפנית בתפוז ו.. כמה שואלים אם מיאבי הוא הומו! הוא הומו? rayo-san | קאיע צ'ע | תחי אינבע ודיע | מי שיאנסו בכנס אנימהוליק: מעיין, ליעי(ראי), אינבע, בתעל B: | אינבע קונה לי מתנה% **-* אומר/ת: הוא הומו כע~~~ ואם באלך תביאי להם סירטונ שהוא מתנשק ותביא קרדיט לראיו צ'ע DD: אז...כן, הוא הומו!0_0 תודה רבה לקרן-צ'ע!=]

ועכשיו היא שלחה לי סרטון כדי להראות

להראות שמיאבי הומו! http://www.youtube.com/watch?v=X6JfNwR11sA&search=miyavi%20kiss קרן-צ'אן/ראיו-קון שלחה לי!! תודה רבה לך...(לא שראת נמצאת פה)

למעלה