שאלה שנוריקו שאלה בפורום מוזיקה

Esmena

New member
שאלה שנוריקו שאלה בפורום מוזיקה

ונהדפה באכזריות עי ילדי טין-פופ עולזים: מה אתם חושבים על פי ג´י הארווי? (נוריקו, זה בסדר מצידך?)

polyethylene

New member
אני נורא אוהבת אותה

אבל שוב, יש ויש. שירים מסויימים יכולה לשמוע בלופ, ושירים אחרים להריץ הלאה. בסך הכל היא יוצרת די מדהימה
* מה, אני לא בכחול פה? נו מילא...*

כמובן שזה בסדר../images/Emo9.gif מאוד אחראי מצידך!

ואת דעתי עלייה (מהיכרות מאד קצרה-כלומר רק האלבום האחרון)כתבתי בפורום,אבל אני אנסה לשחזר : הגעתי למסקנה-קודם כל שכן,היא מענינת
ודיי חפה מפוזה, ומשמיעה(חד פעמית, אבל בקרוב אני אשיג אותו)rid of me נשמע הרבה יותר מענייו ופחות מחודד ואולפני מהאחרון שלה, (בכלל מה שהיא עשתה בתחילת ה90´) אני בהחלט מקווה להכיר אותה יותר טוב.
ושאלה למומחים בפיג´יי (
) האם מישהו/י תוכל לספר לי היכן ניתן להשיג (באינטרנט או בחנויות גשמיות
) את המיני אלבום שהיא הוציאה ב1996 שכולל 4 שירים ונקרא that was my veill ניסיתי דרך החיפוש של מומה(cdnow),דרך אמזון ולא מצאתי
משהיו יוכל לעזור לי?
הוא נשמע כל כך יפה!!!!!!(במיוחד השיר האחרון)
(תודה איסמנה שהפנית את תשומת הלב
אני חושבת בכלל שזה רעיון מעולה לעשות טופיק כל פעם על אמן אחר ולנתח אותו מכל כיוון אפשרי, לציין שירים אהובים וכו´)

אני אנסה, תודה../images/Emo142.gif אבל קשה לי לה

אמין שיהיה להם...אגב:דיסק סנטר נמצא בדיזינגוף סנטר ת"א בלבד, או שיש לו עוד סניפים?

Esmena

New member
ועוד שאלה לפיג´יולוגים שביננו

תגידו, יכול להיות שיש לה שיר כזה, (אני בורה מוזיקלית ענקית) " But father ...The Cirus at all" מתקופת השלישייה, אם כבר.שיר ממשמעצבן...אחח.... ונוריקו- מסקרן אותי לדעת מה משך אותך לקנות את החדש דווקא. ונוריקו- על לא דבר. מה דעתך לשאול בחנות שאת קונה בה לרוב?מדפים הם לא דבר משקף. וסלחי לי על שגיאת הכתיב.

אני יותר!!! (בורה) ../images/Emo3.gif

ואין לי מושג ממטר,אבל אני לא הולכת להתנצל על זה יותר, החברה צריכה לקבל אותי בסובלנות.
(ומן הסתם לא מכירה את מה שציינת) ומה משך אותי?
אמממ... שמעתי שיר או שניים ברדיו שמצאו חן בעיני, ושמעתי את השם פיג´יי כבר כמה שנים מסתובב באוויר,ולא ידעתי בדיוק במי מדובר אז התחלתי מהאחרון-
לא היו לי מניעים דרמטיים ולא השקעתי יותר מידי מחשבה.
סתם גחמה. (והאמת...עוד לא בדקתי בשום חנות,חוץ מסניף טאוור רקורדס שלא מצאו לי. וגם קיוויתי למצוא דרך הרשת משהו יותר זול ובתקווה יד שנייה) היו שגיאות? אם כן אני לא שמתי לב, (התכוונת לחלק של האנגלית-אני בכלל דיסלקטית באנגלית :)) לא משנה...זה כמו הסיפור על עץ נופל ביער ואין מי שישמע

Esmena

New member
האמת , דומני שהראת לנו איך צריך

לכתוב פיג´י. לא ינשאו שמן של לקויות למידה לשווא. אגב,נוריקו, יש לך משהו עקרוני נגד הורדות?

עקרוני נגד הורדות?../images/Emo12.gif

להיפך!!!!!!!!!!! אני תומכת נלהבת, אני חושבת שחברות התקליטים המשוקצות עושקות את האמנים ואותנו, (לא, לא ביררתי כמה הן עלויות ההפקה ושעות אולפן-שאני בטוחה שהן מוגזמות בצורה מטורפת במיוחד הנתח שהן לוקחות לעצמן) ולא, אני לא מאמינה שהחברות הפירטיות "הורסות את המוסיקה"-למרות שהן סתם עושות את זה מתוך אינטרס להרוויח-ולא מתוך שום מניע אחר. אני חושבת שזה איום ומזעזע הסכומים שדורשים בשביל דיסקים (בשביל דיסק1=יום עבודה שלם...טוב עבודה מחורבנת של שכר מינימום-אבל בכל זאת..) שמוסיקה איכותית היא דבר שנגיש רק לאנשים אמידים. אני חושבת שמוסיקה ואמנות צריכה להיות בחינם -כמו ברוסיה הקומוניסטית, רק בלי משטר דיקטטורי מושחת,טבח המוני,עיקול רכוש פרטי לטובת הממשל, כפייה, ובנינים מכוערים
אבל ברצינות-אני מאמינה שניתן לקצץ בהוצאות באופן משמעותי...רק אף אחד לא טורח לעשות את זה..בגלל שאנשים פשוט קונים
אין הרבה אלטרנטיבות, לפי מה שידוע לי(כנראה יש כל מיני חברות עצמאיות,ואמנים שנותנים להוריד באופן חוקי את התוצרת שלהם..אבל אני לא מכירה אותם
) ומה היתה השאלה?
, למה אני לא מורידה.? ..בגלל שעד לפני חודש וחצי בערך כמעט לא נגעתי באינטרנט,ואין לי מושג איך עושים את זה, שמעתי שמות של תוכנות...אבל עדיין לא מצאתי מישהו שיסביר לי איך לעזאזל עובדים איתן ואני לא יודעת כמה מסובך זה אם בכלל. (בקיצור אני צריכה לתפוס מישהוי שישב ויסביר לי) וזהו.

PORCUPINE

New member
פי ג´י הארווי בהחלט מוכשרת ו...

כשהייתי בלונדון שמעתי הופעה שלה מבחוץ כי כל הכרטיסים נמכרו.. זו היתה חוויה.

למעלה