שאלה...

שאלה...../images/Emo42.gif

היא דיי דבילית ואמורה לשמש להבנתי =] באיזה כיתה הם אמורים להיות עכשיו בסדרה? ועונה קודמת נעמה לא הייתה ביב'? ולירון היה גדול מהם בשנה ועכשיו הוא עם כל השאר בכיתה? שוב, סתם להבנה בסיסית... תודה מראש =]

ילד רע 16

New member
י"א.

עונה ראשונה - ח'. עונה שנייה - ט'. עונה שלישית - עולים לתיכון: י'. עונה רביעית - י"א.

nivy0

New member
עונה ראשונה כיתה ז'

העונה השניה היא שנתיים אחרי

שירי116

New member
כיתה ז'O:

הם היו בני 13 בעונה הראשונה לא? כשהייתי בכיתה ח' הייתי בת 13 אבל זה כי נולדתי בספט' ובד"כ מי שבכיתה ח' הוא בן 13 וחצי 14... ונראה לי שהם אמרו שהם בז', ואז בעונה שנייה קפצו לט' חוץ מזה היו הרבה דברים לא הגיוניים בעונה הראשונה גם כך...

ילד רע 16

New member
../images/Emo45.gif זה התחיל מח'. ואיך זה שבעונה הרביעית הם

בי' אם היו כ"כ הרבה סימנים עוד מתחילת העונה שהם בי"א? גם האנשים החדשים ש"פתאום" מצטרפים, גם מי שעזב, גם מה שנעמה אומרת - שהיא שנה מעל כולם לדעתי.. והיא שנה אחרונה או משהו, וגם את המילה י"א הם אמרו או משהו, ואת המקצוע "אזרחות" הם לומדים, מקצוע שמתחילים ללמוד אך ורק בי"א, ולא בי', והדברים השונים וכו'.. והדיבורים על בגרויות ופרוייקטים. אז,, הם י"א.

שירי116

New member
לירון היה באותה השכבה ונשאר באותה השכבה

וכנראה שכאילו העונה התחילה מאמצע השנה ופשוט איזה 4 תלמידים (סיוון, שרונה, תומר, מור) עזבו באמצע שנה את ביה"ס...

x Marina x

New member
את צודקת ויש לי תשובה מקורית מרוני ../images/Emo152.gif

לפי מה שמנהלת פורום רוני דיברה עם רוני הן חשבו שזה גם מוזר... אז לרוני היתה תשובה :נעמה נשארה להשלים בגרויות

sonic15

New member
בדלת של הכיתה היה כתוב יב3

בסט אז נראה לי שהם מדברים על יב לא?

sonic15

New member
אז הם בכיתה יא?

אז עונה הבאה הם יהיו בכיתה יב אוקיי

למעלה