שאלה....

12אניהיא

New member
שאלה....../images/Emo88.gif../images/Emo165.gif

האם אהבה וירטואלית נחשבת לבגידה? כן או לא?????

דיאנה37

New member
אנ אנסה לענות לך בשאלה....

מקווה שתביני... לאחר שסיימת לשוחח בלילות או בימים עם ה"מאהב" הוירטואלי שלך...ואת עולה למיטתך ולמיטתו של בעלך (אני מתארת לעצמי שאת נשואה מעצם השאלה)..... עם מי את הולכת לישון? עם בעלך???? ותחשבי על זה... ברגע שתעני על השאלה תביני אם זו בגידה או לא

12אניהיא

New member
דיאנה37 היי

עצם שאלתי לא אומרת שזה מה שאני חוויתי או חווה כעט.... מאוד עניין אותי מה חושבים על זה עוד אנשים....מבחינתי בגידה מתחילה באופן גופני. אם יש לי קשר שהוא רק וירטואלי, מבחינתי הוא הסתיים ברגע שאני במצב אוף-ליין. רק אם ויש מעבר לוירטואליה יחשב בגידה בעיני.

טאKילה

New member
לשאלה הזו יהיו יותר מתשובה אחת..

יש מי שאומר שהוירטואליה לא בגידה. ויש מי שאומר שכל פלירטוט וירטואלי יחשב לבגידה. והיה מי שאמר שהוירטואליה זה התאהבות בעצמך. לכן התשובה תהיה יותר מאחת. הנושא במחלוקת.

דיאנה37

New member
הוירטואליה איננה בגידה כל עוד......

זה לא פוגע בחיי הנישואים שלך. ברגע שאת חושבת כל היום על האיש/ה שמהעבר השני, הולכת לישון והוא/היא בראשך, מנסה לעשות סקס עם בעלך/אישתך ומי שעובר לך בראש באותם רגעים זה האיש/ה שבצד השני של האינטרנט
זו בהחלט בגידה
כשנכנסים לעניינים גם שיחות טלפוניות ואת מוצאת עצמך יושבת שעות מול המחשב וממתינה ל"אהוב" הוירטואלי שלך שיתחבר לשיחות צ'אט או איך שלא קוראים לזה, כשאת מזניחה את ענייני הבית והילדים וממתינה לו (בדרך כלל זה קורה לנשים כי גברים אולי קצת יותר רציונליים במקרה הזה)
זו בהחלט בגידה
קל וחומר כשהוירטואליה עוברת להיות ממשית וכבר מתכננים פגישה ל"כוס קפה" ותו לא....הדרך מפה קצרה מאוד וידועה בגידה היא בגידה גם אם היא בראש

טאKילה

New member
בני אדם הם לא מכונה בלחיצת כפתור..

אהבה קורית היא לא דבר שבוחרים מראש, כשהרגש יוצא ממך הוא יוצא מבלי לבקש רשות. כל אחד מתנהג בדרך שלו\ה עם ההתאהבות הזו. אין גברים רציונאליים ונשים נסחפות, אהבה יכולה ללכוד את כולם,גם נשים,וגם גברים.

מולוקו

New member
אהבה וירטואלית, זו האפשרות לחלום.

לחלום זו בגידה? ההיפך זו היא חובה.

טאKילה

New member
מולקו..

לחלום,זו פנטזיה, ופנטזיה מותר לכולם לפנטז. פנטזיה היא מעולם הדימיון, לדעתי זו לא בגידה. זה תוסף תידלוק לחיים. אני בדעתך..

12אניהיא

New member
מולקו וטאKילה...

תמיד האמנתי שכל העניין הזה שניקרא אינטרנט זו פנטזיה אחת גדולה... ברגע שכיביתם את המחשב, הפנטזיה חלפה.... כל כך מעניין מה חושבים עוד אנשים בהקשר לזה.

אהבה וירטואלית.. חשיפה../images/Emo18.gif

כן מודה ומתוודה, לפני שנתיים וחצי התאהבתי
וירטואלית באדם מקסים שהרגשתי כמו נפש תאומה שלו, לקח לי חודשים עד שספרתי לבעלי שאני משתפת אותו בכל! רק הקטע היה שזה היה צאט קולי עם מצלמות כך שראינו האחד את השני, בעלי לא כעס ההפך הוא אמר שזה נחמד לו כי כל פעם אחרי גלישה עם האהבה הוירטואלית הייתי מגיעה חמה ומיוחמת למיטה
כך שלא מרגישה שבגדתי בו בכלל(בבעלי כמובן) שיתפתי אותו בהכל ועד היום כך אני עושה למרות שמאז זה לא קרה, ואותה אהבה וירטואלית עם הזמן הפכה לידידות מופלאה, היה מפגש בארץ שהוא הגיע(הוא מבלגיה הרחוקה) והיה כל כך נחמד כל אחד הגיע עם הבעל או האישה שלו והיינו חבורה של אנשים מצומצמת, ונכון כולם שם ידעו על אהבתנו הוירטואלית, כל הזמן היינו צמד חמד עד היום זה כך, והיה כל כך מיוחד ומקסים. לכן אני טוענת כל מה שנעשה בסתר זו בגידה, אבל אם פותחים רגשות הכל על השולחן זו לא בגידה מבחינתי זו לא הייתה בגידה כי בעלי יודע ותמיד ידע הכל! הוא העולם ומלואו בשבילי, וכל המסביב זה הרפרפת שלנו, מוסיף עוד אקשן לזוגיות הנפלאה שיש לנו בכל מקרה. וזה נכתב מכל הלב אמיתי יש פה את המנהלת שיודעת על הסיפור שרשמתי כאן, ששום דבר בו לא בדויי בכלל.

חן (*_*)

New member
ליידי יקרה, הבעייה היא, שרוב בני/ות

הזוג, לא יגלו כזו הסכמה ופתיחות על הפניית רגשות אל מישהו אחר- מחוץ למערכת הזוגית. זו גם הסיבה, שאהבות וירטואליות נשמרות בסוד, מחשש לחשיפה שמריבה זוגית בעקבותיה. (אני יודעת שסיפורך אמיתי, ואני מעריצה את הפתיחות והפירגון שלכם זה לזה כזוג. )

ישRאל

New member
סיפור מרגש ליידי בל,,רק שאני הייתי,

קורא לו ידידות וירטואליתולא אהבה,,, הלא כן? ואפרופו אהבה תרשי לי גם להקדיש לך שיר

ישראל יקר.. זה היה מעבר לידידות

ויטואלית האמן לי
אני יודעת מהי ידידות ומהי אהבה ויטואלית. ואגב תודה על השיר, ומה שלומך? באמת הרבה זמן לא ראיתיך בפורומים..

מולוקו

New member
לא מדוייק, המחשב כבוי אבל החלום

מה זה משתולל. זה יכול להיות אמיתי לפעמים.

וואלה, לא חשבתי על זה ככה

וכמו שהדברים מוצגים על ידך, הם נשמעים כמעט ממממ חלום. מצד שני, רוב האנשים לא ממש נשארים בחלום, להגדרתך, ועוברים לשלב 2 , פגישה שהלא מי רוצה להשאיר את "אהבת האמת" שלו במרחב הקיברנטי...

לדעתי כן

כי הרגש הוא בעצם הכלי שיוצר אהבה ואם אתה מנהל רומן וירטואלי זה בעצם סוג של בגידה רגשית ככה לפחות אני חושב ויודע שאם תהיה לי חברהו היא תעשה זאת אני יפגע ממנה ולא יסלח כלכך מהר...

GALI02

New member
במובן מסויים אני חושבת שכן

אבל ברור שיש הבדל מהותי בין בגידה לאהבה וירטואלית. הגבול הוא מאוד דק לגעתי.

Mוניk

New member
GALI02

אני חושבת שזו בגידה במלוא מובן המילה כשאת/ה יושבים מול המסך ועושים אהבה וירטואלית באותן רגעים, דקות, שעות כלום לא עובר לך בראש רק אותה אהבה וירטואלית באותן רגעים את/ה חושבים רק על ההוא/י מעבר למסך,,,מעבר לקו הטלפוני אז מן הסתאם זו בגידה את/ה מחלקים את הרגשות שלכם בין שני בני זוג,,,האחד זה הבעל/אישה/חבר/חברה חולקים את אהבתם לשניים... וברוב המקרים תמיד מחכים לאותה אהבה וירטואלית יותר מאשר לאיש/ה שמחכים לכם בבית אני אישית חושבת שזו בגידה אולי אני "מרובעת"

למעלה