שאלה

נטעלי6

New member
שאלה

בעלי חוגג יומולדת 30 בחודש הבא והוא משוגע על קארטינג. הוא מעולם לא עסק בזה באופן מקצועי, אך בתור תחביב השתתף בכמה מירוצים. הייתי רוצה להפתיע אותו ביום הולדתו במשהו שקשור לקארטינג. אשמח לשמוע אם למישהו יש רעיון. אגב: אנחנו גרים בהרצליה. תודה.

בנקלה

New member
איפה הוא התחרה ?

האם הוא התחרה עם חברים ? ימי גיבוש בקארטינג ? או שהוא עשה קורס נהיגה והשתתף בליגה רשמית ? אם הוא עדיין לא עשה זאת, אני מציע שהוא יעשה 'קורס נהיגת מירוצים' במסלול, מה שיקנה לו רשיון השתתפות בליגה וזכות לסוע על קארט בלי הגבלת מצערת במסלול. אם הוא כבר עשה זאת התגובה לא רלוונתית :)

נטעלי6

New member
תוכל בבקשה לפרט יותר

על קורס נהיגת מירוצים? כמה זמן הקורס? מה המחיר? איפה אפשר לעשות אותו? צריך להיות בעל קארט בשביל זה? ומה זה רשיון השתתפות בליגה? סליחה על הבורות, אין לי מושג בקארטינגים. תודה, אשתו של. אגב: זה נשמע רעיון מדליק.

בנקלה

New member
קורס נהיגה

בכל אחד מהמסלולים הרציניים (פירוט למטה) יש קורס בערך אחת לחודש, בד"כ בימי שישי. הקורס עולה +- 300 ש"ח ונמשך +- 3 שעות, בהם הנהג ילמד תיאורטית ומעשית נהיגה תחרותית. בסוף הקורס הנהג מקבל רישיון שמאפשר לו לנסוע על קארט בלי הגבלת מצערת, כרגע כשאתם הולכים למסלול הקארט הוא מוגבל ונפתח רק לבעלי רשיון מירוצים. בנוסף, יש בארץ ליגות קארטינג הפתוחות לנהגים בעלי רשיון כזה, בעלך יוכל להתנסות במירוץ אמיתי =) תחפשי בגוגל: אלפא קארטינג לטרון אלפא קארטינג חיפה פרו קארטינג רחובות מגה קארטינג פ"ת גו קארטינג פולג

למעלה