שאלה

הילית111

New member
שאלה

אני עומדת בפני טיפול שיניים מורכב כולל ישור שיניים לא פשוט (כי יש לי גם בעיה בלסת וזה עם השתלות שיניים ) אני לא נכנסת לפרטים אבל אחרי בדיקות שערכתי לגבי רופאים אני עומדת לסגור עם דר מתן אביטל אשמח לדעת אם מישהו מכיר אותו או ביצע אצלו טיפולים האם היה מרוצה ממנו מהמרפאה מדובר בטיפול מאוד מאוד יקר (יש לי גם בעיה עם כל הלסת והוא ממש הבטיח לי "פה חדש" ) לפני שאני סוגרת איתו אני אשמח לקבל חוות דעת עליו תודה מראש

אממ..אני אישית לא שמעתי עליו

אבל אולי כדאי לבדוק בפורום אחר שקשור לרפואה-רפואת שיניים או לעשות חיפוש של השם שלו בגוגל.. אולי זה יתרום מעט מידע. שיהיה בהצלחה ורפואה שלמה!

רבקה523

New member
תשובה

ד"ר מתן אביטל הוא רופא השיניים שלי ושל משפחתי. הגעתי אליו כמוך לאחר שבררתי בכמה מקומות כולל אצל פרופסור מסויים בהדסה בירושלים וכולם המליצו עליו. מצבי היה גרוע כיוון שטיפול שרק סיימו אותו נכשל והוא פשוט הציל אותי. רופא בחסד (מומחה לשיקום פה) מטפל בעדינות ואישיות מקסימה אני ממליצה עליו בכל פה רבקה.

הילית111

New member
תודה לך !!!

תודה על תגובתך אני מבררת לחברה טובה אני אשמח מאוד מאוד אם אוכל לקשר בין שתיכן על מנת שחברתי תוכל לדבר איתך ישירות כי אצלה מדובר בטיפול מורכב אשמח אם תכתבי לי מיל שאני אקשר בין שתיכן המייל שלי [email protected] חברתי לא כל כך אהבה את היחס של הפקידות שלו ומאחר ואצלה כאמור זה טיפול ארוך אז נושא היחס במרפאה הוא קריטי

למעלה