שאלה

• פותח הנושא Oali
  • פורסם בתאריך

Oali

New member
שאלה

אני לא כ"כ מכירה את הסדרה ויש לי שאלה. בפרק 9 הקטע בו בלייר אוכלת את העוגה, יש לה פלאשבקים, הם קרו בסדרה או שהם סתם פלאשבקים? כלומר הראו אותם בשלמותם?

Keren 104

New member
מנסה לענות..

אני לא ממש זוכרת את כל הפלאשבקים אבל ממה שאני זוכרת הם כן קרו בסידרה.. למשל אני זוכרת שיש שם פלאשבאק של בלייר ונייט במסעדה שהיא הולכת לשירותים.. אז אני דיי בטוחה שהפלאשבקים קרו בסידרה..

MeItOsH

New member
../images/Emo27.gif

לא כל הפלאשבקים קרו בסדרה. רוב הפלשבקים זה כאילו "עונה קודמת" כי זה בעצם שנה לפניי..ככה שזה לא באמת קרה בסדרה. גם הקטעים שמראים בעצם ת'בולימיה של בליייר..את החלקים שהיא אוכלת כן הראו בסדרה..אבל החלק שאחרי.. לא ממש.

Oali

New member
אז..

יוצא שלא הראו את הכל. את הקטע שהיא במסעדה הראו בסדרה? ותודה :)

MeItOsH

New member
אישית לי לא זכור...אבל אין לי מושג.

שמחה שעזרתי..

Keren 104

New member
כן,

את הקטע שהיא ונייט במסעדת סושי אני בטוחה שהראו בסידרה.. :)

Oali

New member
ידוע לך איזה פרק?

או באיזה כוון של הסדרה? מסתבר שזה יכול להיות עד פרק 9

Keren 104

New member
אני חושבת ,

שזה היה או בפרק 2 או בפרק 3.. בעצם, נראה לי שזה היה בפרק 3. אני זוכרת שזה היה אחרי שבלייר גילתה שנייט שכב עם סרינה ואז בפרק 2 יש את הבראנץ' ואחרי שבלייר מגלה את סרינה בסוויטה של צ'אק , נייט אומר לה אחרי הברנץ (שהם שוכבים על המיטה) שהיא צריכה להחליט : או שהיא נפרדת מנייט או שהיא סולחת לו ואז פרק אחר כך (פרק 3) היא ניפגשת עם נייט במסעדת סושי ואומרת לו שהיא מסכימה לסלוח.. . אגב, יש עוד כמה קטעים בפלאשבקים שבאמת קרו בסידה (כמו שבלייר לוקחת ענב אחד מדורוטה)

למעלה