שאלה

פלדלמן

New member
שאלה

כמה עולה כרטיס לצוותא?

דורן מ

New member
אני הזמנתי במכירה מוקדמת

כדי שיהיו לי במקומות טובים מקדימה ועלה לי 65 והייתי בהלם שזה כזה זול............!!!! הייתי בהופעות בצוותא וזה אף פעם לא ירד ממאה שקל או 90 וממש שמחתי עוד מישהו הזמין חוץ ממני?~!?!!?!

פלדלמן

New member
פאנן!

יש מצב שאני והמדור שלי באות :) אמרתי את זה לנועם (שנעשה ערב מדור בהופעה שלו) והוא שאל "מה זה ערב מדור??" חחח אחחח! עוד 3 חודשים וזהו! לא יהיו לי יותר ערבי מדור :'( אני אתגעגע לשמנות האלו :)

פלדלמן

New member
אה כן, חפרתי ../images/Emo3.gif

אני חייבת להפסיק לדבר על הצבא כאילו זה המקום הכי טוב שקיים (אבל, תלוי למי.......)

דורן מ

New member
קראתי עכשיו עיתון פנאי פלוס ומה אני רואה??!!?

"10 השמות החמים והטריים שיפרצו השנה בגדול" ועל מי כתבו שם? כן :) על נועם

אני אצטט

"פרויקט נועם פנחסוב: היוצר הרגיש [הוא הראשון מתוך 10] נישת הזמרות יוצרות כמעט עלתה על גדותיה בשנתיים האחרונות. למולה עמדה משבצת הסינגרסונגרייטר הגברית הדי שוממה ומשועממת. נועם פנחסוב [22 עמק חפר] מתעתד למלא את הוואקום. פנחסוב כותב ומלחין ברגישות יוצאת דופן. הוא מאבחן את הדקויות שבנפש ולא מתבייש לכתוב מדי פעם בלשון נקבה. את המסע לעבר התודעה התחיל בגיל 15, בהקמת להקת הזנגווילים. לאחר מכן העלה מופע סולו אקוסטי ונכנס לאולפן ההקלטות. בינתיים,עד שיצא אלבום הבכורה "אני וכל המחשבות" נפרגן לאומן שסירב כבר פעמיים להצעה המפתה להשתתף "בכוכב נולד" ואז עשו 4 כוכבים אדומים כולם אדומים חוץ, מאחד שהוא לא צבוע.

למעלה