שאלה:

Elaa56

New member
שאלה:

למה לא שומעים טוב בערוץ 20 ? אצל כולם זה ככה? יש לי הוט.

יNOT

New member
זה תלוי ../images/Emo4.gif

לפעמים יש להם באמת בעיות עם המיקרופונים או עם הסאונד, אחרים התלוננו על זה כבר בעבר פה בפורום. כרגע הכי טוב תגבירי את הווליום של הטלוויזיה. עוד אופציה היא ששומרים את זה לתוכנית המרכזית ושם יגלו לך על מה דיברו (במידה וזה משהו באמת סנסציוני )

Jen74

New member
../images/Emo207.gif מה זה הקטע הזה בערוץ 20 ש...

כל כמה שעות אין תמונה, שומעים רק קולות ויש כתובית "נפסל לשידור"??? מה סה, סה?

יNOT

New member
עוד פוסט שמחקו לי ../images/Emo2.gif מה קורה פה?!

כתבתי כבר מקודם באריכות אז אני אקצר ואומר שמדובר בצנזורה או בעיה טכנית (למרות שהסיכוי לכך אפסי ,כי יש סאונד, וזה תמיד קורה ברגעים שיש עניין על המסך, למרות שלפעמים זה קורה גם באקראי ) מוחקים פה הודעות , ואין טעם לשאול שאלות כאלה בפורום הזה, מנהל הפורום אמר לי שאם יש לי בעייה או תלונה לגבי ההפקה לקחת את זה לפורום הרשמי ב"קשת", אין בפורום אנשים שעונים על בעיות טכניות או מקבלים תלונות של צופים, פה זה בעיקר דברי מעריצים ו...לא יודע מה...את תביני אם תישארי בפורום

Elaa56

New member
התכוונתי שגובה הקול נורא נמוך

בהשוואה לערוצים אחרים במשך כל שעות השידור.

יNOT

New member
../images/Emo4.gif זה פשוט מוזר

אני כותב תשובות לאנשים והם פשוט נמחקות ! אני כתבתי לך מקודם אבל מישהוא החליט למחוק ! יכול להיות שמדובר בתקלה טכנית אצליהם, יש להם בעיות עם המיקרופונים או עם הסאונד דיי הרבה פעמים, ואחרים כבר התלוננו על זה בפורום, אם את אומרת שזה ככה כל הזמן, פשוט תגבירי את הווליום בטלוויזיה. תשובות עניניות מעבר לזה לא תמצאי פה, אין פה טכנאי שידור שעונים על שאלות כאלה, או נציג של ההפקה, לי נאמר ע"י מנהל הפורום שאם יש לי תלונה ללכת לפורום הרשמי "בקשת" פה זה רק בשביל הדיבורים
מצטער

למעלה