שאלה?

10shosh

New member
שאלה?

יש לי את האוקטרנד שכידוע דורש כמות גדולה של דם. בהנחה שדקרתי את עצמי ושמתי דם על הסטיק שלא כיסה את כל הריבוע הצהוב אבל המכשיר התחיל למדוד מה אני צריכה לעשות האים להוסיף עוד דם למרות שהמדידה כבר החלה או לא? האם מדידה עם פחות דם או תוספת של דם אינה נכונה ועלי לחזור עליה ? או שהסטיה תהיה קטנה

ממה שאני יודעת...

מדידה של פחות דם לא תיהיה מדויקת, וכן צריך לחזור עליה. אני לא הייתי ממליצה להוסיף עוד דם, כי זה סתם כואב ללחוץ עד שהדם יוצא ויותר קל פשוט להפסיק את זה באמצע ולעשות בדיקה יותר טובה. מקווה שעזרתי,

אי אפשר לדעת....

כי יכול להיות שהניסיון למשוך דם מהדקירה יותר כואב מאשר לדקור שוב דקירה יותר מוצלחת, או יכול להיות ההפך, תלוי מי הבן-אדם וכמה הוא רגיש לדקירות! תאמיני לי מנסיון הרבה יותר עדיף כבר לדקור את עצמך שוב!

atcbl

New member
לא!!!!

את לא יכולה לשים עוד דם אחרי שהמכשיר החל לפעול, זה בכלל לא יקלוט את הדם. בדרך כלל ששמים קצט דם על המכשיר אז התוצאה קיצונית, ואז צריך לעשות בדיקה חדשה...

LARAS

New member
לשוש... ../images/Emo54.gif

קודם כל,
התוצאה באמת לא תהיה מדוייקת במידה ולא שמת כמות דם שתכסה את כל הריבוע.
חוץ מזה
ברוב המכשירים אסור להוסיף דם אחרי שהמכשיר התחיל את "הספירה לאחור"...
[ תיאור מרגש וסוחט דמעות...
] ביי ביי,
לארה

LARAS

New member
אה.. שכחתי את החלק החשוב!! ../images/Emo54.gif

אני מציעה לך לפנות לחברה ממנה קיבלת את המכשיר בשביל לקבל מידע מדוייק, לדעתי אין תשובות לשאלות מהסוג הזה בספרון העלוב הזה שמקבלים עם המכשיר
יום טוב

איליקו

New member
ללארה...

היי לארה, את לא יודעת כמה את צודקת. ממיספר שיחות שקיימתי איתם מסתבר ש"התורה שבעל פה" (מה שלא כתוב בספרון) ארוכה וחשובה הרבה יותר מ"התורה שבכתב" (מה שכתוב בספרון). אליקו

איליקו

New member
ללארה...

באקוטרנד אפשר להוסיף דם נוסף (אם חסר) תוך 15 שניות לאחר שהתחילה הספירה לאחור

סטיה קטנה...../images/Emo43.gif../images/Emo104.gif

הסטיה קטנה כלפי מטה. כלומר אם קיבלת 80...את בהיפו וכדאי לבדוק שוב כדי לוודא. אם קיבלתי 180 אז המדידה כנראה מעט פחות וזה לא דורש מדידה נוספת...

10shosh

New member
לכל משתמשי אקוטרנד !

דיברתי עם נציג חברת דין דיאגנוסטיק מכיוון שהשעון של המד שלי זייף באופן תדיר למרות כיוונים והחלפת סוללות. הטענה שלהם היתה כי למכשיר הנ"ל יש להשתמש אך ורק!! בסוללות דורסל כיוון שלכל האחרות זרם נמוך מידי בכמה mA (כולל אנרצייזר) הדבר מאפשר עבודה של המכשיר אך זיוף של השעה והתאריך. באותה הזדמנות שאלתי אותו לגבי צורת המדידה כמות הדם אינה מכסה את המלבן הצהוב אך המכשיר התחיל לפעול ניתן להוסיף עוד דם לאחר התחלת פעולתו למשך 15 שניות. כמו כן יש לאטום את כופסת המקלונים בצורה טובה מכיוון שהם רגישים ללחות ואוויר. מקווה שעזרתי למישהו

גם לי יש את האקוטרנד.....

לפי נסיון כדאי לך להוסיף דם כי אם תשאירי את זה כך רמת הסוכר תעלה קצת. אני יודעת שזה מוזר אבל אני רצינית.

למעלה