שאלה

erez2100

New member
שאלה

מישהו יודע מתי יהיה שידור חוזר של דיג´ימון מהעונה הראשונה בשידור חוזר? והאם מישהו יודע אם עושים עונה 4 של דיגי´מון

Digi Lista

New member
תשובה

לפני שבועיים בערך נגמרה העונה הראשונה(שידור חוזר בפעם המיליון)בפוקס קידס, זאת רק שאלה של זמן עד שהם יראו אותה ואת שאר העונות בשידורים חוזרים שוב ושוב ושוב... לגביי העונה הרביעית, לא רק שמתכננים לעשות אלא שכבר עשו, היא משודרת כרגע רק ביפן ועד כמה שידוע לי מתוכננות לפחות עוד שתי עונות אחריה. ברוך בואך לפורום,מקווה שתיהנה בו.

Morphia

New member
לומר את האמת

הייתי מאוד רוצה שישדרו את כל דיג´ימון מהתחלה, אפילו שלחתי להם בקשה לשדר את זה בערב באנגלית... אני לא בטוחה כמה זה עזר... פשוט שאף פעם לא ראיתי את כל דיג´ימון מהתחלה עד הסוף, ואני קצת כועסת על עצמי בגלל זה. אף פעם לא ראיתי את הפרק שבו וורמון חוזר לחיים למשל... חוץ מהעובדה שאישית אני מעדיפה את העונה הראשונה (ימאטו כל כך חמוד!)

Rocketshipper

New member
לא ראית את פרק 23????? O.O

את חייבת להוריד את זה איפושהוא!!!!!!!!!! זה פרק כל כך יפה!!!!! ;_;

Morphia

New member
*בוכה*

אני לא אוכל לראות את זה גם אם אני אוריד... יש לי מחשב מטומטם (סליחה גרטש)

Digi Lista

New member
ישדרו...

בשלב מסויים כבר את תדעי כול פרק בע"פ...זה מה שקרה לי, פספסתי פרקים מהעונה השנייה כשהיא שודרה בערוץ 11 בפעם הראשונה(הפסדתי פרקים ממש טובים) אבל אחר כך ראיתי את זה בפוקס קידס לפחות שלוש פעמים פלוס עוד פעם בערוץ הראשון...בקיצור יהיו שידורים חוזרים זה בטוח!(העונה הראשונה למשל שודרה בארץ לפי הספירה שלי כשמונה פעמים!). הפרק בו וורמון חוזר לחיים הוא באמת אחלה של פרק, אם בכול זאת לא יהיו שידורים חוזרים(מה שלא סביר...)אני מוכנה לשלוח לך קלטת עם הפרק הזה. אבל אין מה לדאוג...

burhtk1

New member
עונה ראשונה יפה אבל היא...

עונה ראשונה היא "ענתיקה" עונה רביעית כבר משודרת ביפן ועוד כמה זמן היא תתחיל לשודר בפוקס קידס האמריקאי לגביי עונות אחרי אני לא יודע זה עניין של זמן...

למעלה