שאלה !

שקדור1

New member
שאלה !

שלום לכם, תתחדשו על הפורום ! רציתי לשאול מספר שאלות : 1. יש לי כתמים לבנים על הציפורנים , מעין צורה לא מוגדרת בצבע לבן
מה זה ? 2. אני כוססת את העור שמסביב לציפורן
ולא מצליחה להיגמל
אפילו שהצלחתי להיגמל מכסיסת ציפורניים מרובת שנים יש טיפים
תודה מראש לעונים

מותר לתקן?

היה לי לבן כזה וגם הרופא שלי וגם חברה של ההורים שהיא רוקחת - שניהם אמרו שזו אמונה נפוצה, שהלבן נגרם מחוסר סידן אבל למעשה מדובר בחוסר באבץ. יש כדורים בשביל הבעיה הזו. אני לקחתי וזה פתר לי את הבעיה. מדובר בכדורים עם מרשם, אם זכרוני אינו מטעה אותי, והם מסריחים לאללה. שמתי במגרת התרופות ובכל פעם שפתחתי אותה - כל החדר הסריח...

סקרמנטה

New member
אחח... הרגשתי שמשהו לא בסדר בתשובה ../images/Emo6.gif

לתקן זה לגיטימי, מותר, ולפעמים אפילו רצוי :) לי ב"ה אין חוסר באבץ, וגם לא בסידן. פשוט זכרתי שהלבן בציפורניים הוא כתוצאה מחסר כלשהו ואיכשהו "בחרתי" סידן מהזיכרון. אבל הפעם כנראה שזכרוני בגד בי...

לא לא, זה בסדר

לא סתם שלפת "סידן", זה לא חירטוט, הרבה אנשים חושבים שזה סידן. הרבה אמרו לי להתחיל לאכול מלא גבינות, שזה קצת מצחיק כשחושבים על זה כי תמיד אכלתי מלא גבינות וסלטים ובשר למשל (שאומרים שזה טוב לברזל) דווקא לא...

סקרמנטה

New member
השפעת הבשר על משק הברזל בגוף האדם - זניחה.

אצלי הרופאים בזמנו התעקשו שהאנמיה שלי היא לחלוטין לא כתוצאה מכך שאני לא אוכלת בשר (וזה עוד לפני ששמעו שאני כן אוכלת עוף והודו...). הם הסבירו שההשפעה של הבשר על ערכי הברזל בגוף האדם היא ממש זניחה. לא התווכחתי איתם גם כי הם בטח מבינים בזה יותר ממני וגם כי היה לי נוח לשמוע חחח :) מה שכן, אם ערכי הברזל נמוכים אז הרבה פעמים זה בא לידי ביטוי בציפורניים שבירות ומתפצלות. מסקנה: לא חייבים לאכול בשר כדי לגדל ציפורניים חזקות ובריאות

אה, בזה אני מסכימה איתך לגמרי

בגלל זה - אני לא היסטרית על אכילת בשר (זה, הטעם וגם, נו, קשה לי עם זה נפשית... צימחונית הדוקה לשעבר. אם תשאלי את הסובבים אותי כמות הבשר שאני מכניסה לגופי בטלה בשישים... אז לפי אבא שלי אני עדיין צמחונית)

Witchcrafts

New member
טרמפ, ברשותך: רכישות דרך איביי.

הופנתי לפה דרך "יופי וטיפוח אישי". כיף לגלות את המקום, אקפוץ לבקר. ולעניינינו: אני שוברת את הראש בניסיון לאתר מוכרים (עם מבחר לא דל) ששולחים לקים לישראל. מסתבר שנכשלתי במשימה. אם מישהי מוכנה להושיע אותי, לפני שאכנע ואזמין מטרנסדיזיין, אזבח לה לעד (או עד שההתלהבות תרד). תבורכנה~

Witchcrafts

New member
תודה לשתיכן!

אם אראה שיותר משתלם והגיוני להזמין מטרנסדיזיין, אכנע.

HiLoLiT7

New member
למה לא דרך TRANS DESIGN?

אתמול ששאלתי פה בפורום דרך איך הכי כדאי להזמין נתנו לי האתר הזה אז מה בעצם ההבדל בין זה לבין מוכרים מאיביי ואיפה באמת הכי כדאי גם מבחינת עלויות משלוח? תודה!

adika60

New member
אני האמת מאוד אוהבת להזמין מהם

אבל היא ביקשה מאיביי... מה עוד שאין ZOYA בטראנס דיזיין

adika60

New member
../images/Emo163.gif הכוונה שלי הייתה שאין את כל החברות

בטרנס דיזיין ולכן לפעמים צריך להזמין מאיביי

HiLoLiT7

New member
הבנתי...

פשוט אני מתכננת בימים הבאים לעשות הזמנה של כמה לקים של אסי ומאחר ואף פעם לא הזמנתי משהו באינטרנט, בטח שלא באיביי או מחו"ל אז אני ממש לא מבינה בדבר הזה ולכן אני שואלת. נתקלתי בלקים של אסי לפני כמה זמן ופשוט התאהבתי
אבל לא בא לי להוציא 65 ש"ח על פאקינג לק אחד אז הגעתי למסקנה שזה הזמן להתחיל להזמין דברים מהאינטרנט. לפני שאני עושה הזמנה, יש עוד משהו חשוב שאני צריכה לדעת לגבי כל התהליך הזה? הבנתי שמומלץ לא לעבור את ה- 50 דולר כולל משלוח בגלל העיניין של המס, יש עוד כמה טיפים למישהי שאף פעם לא עשתה הזמנה מטרנס דיזיין? תודה! באמת פורום מגניב...

HiLoLiT7

New member
ועוד שאלה אחת על עלות המשלוח

איך הולך המשלוח אם אני מזמינה מטרס דיזיין? זה מחיר קבוע או משתנה בהתאם לכמות שאני מזמינה? תוך כמה זמן זה מגיע? תודה!

Witchcrafts

New member
האמת שזו לא הסיבה,

אני פשוט מעדיפה להזמין ממקום שמרגיש לי כבר כמו "בית וירטואלי".
מה גם שהתצוגה של הלקים בטרנסדיזיין די נוראית (מבחינת הגוון של הצבע), ואין לי כוח להריץ חיפוש על כל לק.

Marble Arch

New member
תשובה לשאלה 2

הצעה יותר נכון - תדאגי כל הזמן לרכך את האיזור- אפשר עם שמנים יעודיים לציפורן, או אפילו עם שמן זית או קרם ידיים. אצלי ברגע שאני לא מקפידה על ריכוך והעור נהיה קשה- ישר אני מתחילה לכסוס אותו. כשהוא רך זה יותר קשה לכסוס.

אורליגל

New member
לגבי ריכוך העור מסביב לציפורנים

לגבי שאלה מספר 2 מומלץ באמת לרכך את העור מסביב לציפורניים ובשביל זה אין תחליף לקרם ציפורניים של פלקסיטול וגם זה מעודד צמיחת ציפורניים טובה יותר. ממליצה לך בחום לנסות. אפשר גם לבקש דוגמיות מהאתר שלהם קרם ציפורניים

למעלה