שאלה

ויקי 96

New member
שאלה

תראו , אני מקום שלישי אצל כפיר אפילו תראו רשום ויקי בריל... ובחלון שמופיע ואומר אם זכיתי אז היה רשום לי שלא זכיתי כלום ואיזה אחד צבר הכי הרבה בשביל שגיא.. עכשיו אני בכלל לא שיחקתי בשביל שגיא ,זה ממש לא פייר!!! ואפילו לא עברתי עם העכבר על הקובייה שלו בבקשה תבדקו את העניין וגם שני האחרים שהיו לפני שהם kfir shlomi ו-zhava mzlavi כבר זכו וזה לא הוגן שהם יקבלו עוד מכשיר ומי שבכלל לא קיבל לא יקבל בבקשה תבדקו את העניין......

קצת על כללי המשחק ../images/Emo60.gif

ויקי בריל יקרה, חשוב שתביני שהפרסים והערכות השונות מחולקים בצורה אקראית לגולשים שמשחקים בכל שלב. אנחנו לא שולטים במי מקבל את הפרסים, והדרך היחידה לשפר את סיכוייך לזכות הם להמשיך לשחק ולהמר על המתמודד שלדעתך ינצח את השלב. לגבי הפרס הגדול בכל שלב/ בגמר, על פי כללי המשחק - הזוכה במכשירי נוקיה או ב-iPhone (בגמר) הוא הגולש שצבר הכי הרבה נקודות עבור המתמודד שניצח באותו שלב. כלומר, אם תום זכה בשלב ואני זה שצבר בשבילו הכי הרבה נקודות אז אני המתמודד שאזכה במכשיר (עד 2 מכשירים לכל גולש). שימי לב שהטבלה בתחתית העמוד היא עשרת הגדולים באותו יום והזוכה בפרס הוא מי שצבר הכי הרבה נקודות עבור מתמודד בשלב. אנחנו מאחלים לך הצלחה במבחן, ומחזיקים אצבעות שתזכי

ויקי 96

New member
תודה על ההסבר

אבל יש איזו שהיא דרך ליצור קשר עם ההפקה??...

כמובן ../images/Emo13.gif באיזה עניין?

את מוזמנת לפנות אלינו בהודעה פרטית עם שמך המלא ופרטים ליצירת קשר ואנחנו נשתדל להשיב במהירות. בכל מקרה, מדגישים שוב שלא נוכל לעזור לזכות בפרסים והדרך היחידה לזכות היא להמשיך לשחק

למעלה