שאלה

Jאפאר

New member
שאלה

אני לא עוקב אחרי הסדרה ואין לי זמן לחפש מידע על כך מישהו מוכן בבקשה לכתוב לי רק האם העונה נגמרה? האם נלה ואור עדיין בסדרה? מי זכה? מה הסיפור עם נלה ואור? יש בניהם משהו אמיתי או שהכל חרטא? תודה

elcool

New member
העונה בעיצומה

מחר יש פרק החזרה שבו 2 מהזוגות חוזרים. אור ונלה עדיין בסדרה מההתחלה. עדיין אין זוכה, כי הגמר עוד לא נערך.

Jאפאר

New member
אור ונלה

יצא לי להיות באתר הצילומים (בוילה) במשך כמה שעות במסגרת העבודה שלי. אני מספק להפקה שירות כלשהוא. ראיתי את כולם במציאות. לא צופה בסדרה פרט לחלק מהפרק הראשון. אור באמת היה אחד המכוערים שראיתי ועוד הלבישו אותו הכי גרוטסקי שיש. אחרי השינוי שעבר הוא נראה חמוד ממש. תגידי... האם הוא באמת היה חנון כזה? כלומר, ראיתי שפרסמו שזה הכל המצאה של ההפקה ובעצם הוא היה חתיך ולבוש יפה גם קודם זה נכון? האם באמת יש בין אור לנלה משהו אמיתי? דיברתי שם עם חלק מהבנות. נלה היא לדעתי הכי מתוקה. אולי לא הכי יפה אבל היא בהחלט יפה ולדעתי היא הכי כוסית מכולן. היא נראית פיצוץ ובעיקר היא הכי חכמה מכל הסתומות שיש שם עוד שאלה... הייתה שם אחת מאשדוד שאמרה שהיא עברה הגדלת חזה. זאת עם השיער השחור שאמרה שהיא אוהבת שופינג... בפקר הראשון היא אמרה שהיא קונה 20 חוטיני... נראתה לי סתומה בלחץ איך קוראים לה ומה עלה בגורלה? מישהו אמר שהיא פרשה מהסדרה ובמקומה הביאו מישהי אחרת. למה היא פרשה? היא אמנם סתומה אבל בעיני היא מאד מאד יפה. יש לה יופי קלאסי של מרוקאית או טוניסאית, שחומת עור, שיער שחור וגוף מדהים, מאד נשית, יופי מיוחד מה דעתך?

למעלה