שאלה

שאלה

תושבי כפר סבא היקרים, יש לי שאלה האם יש בכפר סבא איזשהו מועדון קריוקי? אם אין ויפתחו אחד, האם נראה לכם שיהיה ביקוש לדבר כזה בעירנו הקטנטונת? תודה מראש ענבל

קריוקי

אני יודע על כמה בת"א ובחיפה, על אחד בכ"ס לצערי לא שמעתי, אני חושב שלא יהיה כ"כ ביקוש לדבר שכזה... את תמיד מוזמנת לפורום, עם יש עוד שאלות אשמח עם תשאלי!

דווקא קיוויתי לתשובה אחרת ../images/Emo10.gif

חשבתי שדווקא יהיה ביקוש לדברים כאלה סתם איזושהי יוזמה שניסיתי להעלות. יש איזה משהו אחר שחסר לנוער בכפר-סבא?

דן מלך

New member
תשובה

לצערי(או שלא)בכפ"ס אין מועדוני קריוקי מפני שאין לזה ביקוש כאן! אבל אם תחפס/י טוב תוכל/י למצוא ערבי קריוקי בכל מיני מתנסים...

yuvalr1

New member
וואי.... מה הקטע שלך??

כולה שאלתי בשביל מה המטוס. תירגע!! לא רוצה להגיד, אל תגיד...

דן בוס

New member
תגובה

יובל, אין לי שום קטע פשוט יש לי "מחלה" כזאת שאני לא אוהב שאנשים שואלים שאלות סתמיות וחוקרים אותי יותר מידי בדברים לא חשובים ורלוונטים... וניראה לי ששאלת שאלה סתמית כי מה זה בעצם מעניין אותך... לא כך? מצתער אם ניפגעת, זאת לא הייתה הכוונה!!! יום טוב!!!

דן מלך

New member
"דן בוס" זה אני פשוט יש לי שתי...

"דן בוס" זה אני פשוט יש לי שתי כינויים אז שלא תתבלבל...

דן מלך

New member
תגובה

יובל אם זה באמת עיניין אותך אז אני יענה לך! אני שמתי תמונה של מטוסים כי אני חובב מטוסים וכל הקשור בזה.. ודרך אגב, לא שמתי רק תמונות של מטוסים אלה גם של הפועל כפ"ס שגם אני אוהד שלהם...

את נשמעת חמודה מאמי

אם את רוצה שלחי הודעה נדבר קצת אני בן 17 עם רשין על אופנוע עוד מעט על מכונית..... אני מתאמן במכון כושר ומאזור רעננה עם תרצי שלחי הודעה נב כדי לך

למעלה