שאלה

lebron james2

New member
שאלה

שלום,

1. אם יש לי אזרחות פולנית, זה יכול להקל עליי בקבלת אישור עבודה באוסטרליה?
או באופן כללי האם זה יכול לתת איזשהן הטבות/יתרונות להבדיל מאנשים שמחזיקים באזרחות ישראלית בלבד?

2.
יש ביקוש באוסטרליה לאנשים בעלי תואר ראשון במדעי המחשב?

3.
האם בשביל לעבוד שם בתחום מדעי המחשב, מקום העבודה שבו אני רוצה לעבוד יצטרך להסדיר עבורי את כל מה שקשור באישורי עבודה וכל הבירוקרטיה מהסוג הזה, או שאני אצטרך לטפל בזה?

4.
באופן כללי, אני נמצא בשלבי סיום תואר במדעי המחשב, האם זה ריאלי מבחינתי למצוא עבודה באוסטרליה, או שהסיכוי אפסי?

אשמח קצת למידע בעניין..

תודה מראש

ויזת עבודה לאוסטרליה לבעל דרכון ישראלי ופולני

1. אין כל הבדל למי שיש אזרחות פולנית או ישראלית בקבלת אישור עבודה לאוסטרליה. כל אחד שמעוניין להגיש ויזת עבודה לאוסטרליה זקוק לספונסר שהוא מעביד אוסטרלי עם האישורים הרלבנטיים ממשלת אוסטרליה להיות ספונסר, בנוסף יש ויזה הנקראת עבודה/חופשה לבעלי דרכונים שבהם יש אמנה בין אוסטרליה והמדינה הספציפית. היום בעלי דרכון פולני או ישראלית לא שייכים לאמנה.
2. כן יש ביקוש באוסטרליה לבעלי מקצוע המחשב. אך למישהו שיש לו פחות משנתיים ניסיון יהיה להם קשה למצוא עבודה וספונסר.
3. מקום העבודה צריך לסדר את האישור להיות הספונסר שלך ולאחר מכן אתה צריך להגיש את הבקשה לויזת עבודה
4. אני ממליצה שלאחר שאתה מסיים את התואר שלך לעבוד בארץ שנתיים על מנת לצבור ניסיון ואחר כך יהיה לך הרבה יותר קל למצוא עבודה לאוסטרליה או להגיש בקשה להגר לאוסטרליה לפי מקצועך.

shagy2dup

New member
אפשר בבקשה לקבל הגדרה מדוייקת לבעלי מקצוע מחשב?

האם זה רק אנשי פיתוח? או סיסטם? מה לגבי מנהלי מוצר? פרוייקטים? מהנדסי מכירות וכיוצא בזה?

או שבעלי מקצוע מחשב זה כל מי שסיים תואר במדעי המחשב/הנדסה והתעסק בתחום (דיי מעומעמם) שקשור לתוכנה ?

כמו כן איך מוכחים את הניסיון? מביאים מסמך מהמעסיקים ? מה אם לא רוצים שהמעסיק ידע שיש רצון לעזוב ?

הגירה במקצועי המחשבים

קיימים יותר מ- 10 הגדרות שונות לאנשי מחשב וחלק מהם קשורים לפיתוח וחלק לסיסטמס וחלק למנהלי פרוייקטים. כל מקצוע יש ההגדרות שלו כאשר הוא מוגדר על ידי הגוף באוסטרליה אשר בודק את המקצוע של כל אחד שרוצה להגיש בקשה אשר חייב להמציא כדי להגיש בקשה מוצלחת להגירה. הארגון הקשור לאנשי המחשבים נקרא the Australian Computer Society.
לא צריך תואר כדי לקבל אישור מקצוע מהארגון הנ"ל. אם אתה יכול להוכיח 8 שנים ניסיון אפשר להגיש בקשה להכיר בניסיון שלך. במידה ויש לך לימודים (תואר או הנדסאי או תעודה אחרת) צריך להוכיח ניסיון לפי רמת הלימודים. לדוגמא מישהו עם תואר ראשון במחשבים צריך להוכיח שנתיים ניסיון במחשבים לאחר קבלת התואר. הוכחת ניסיון לארגון הנ"ל דרך מכתב מפורט מהמעביד שבו כתוב תקופת העבודה, האם זה משרה מלאה או חלקית (כמה שעות בשבוע) משכורת שנתית, הגדרת תפקיד בתוך החברה וכן לפחות 5 תפקידים שאתה מבצע כל יום. המכתב הזה צריך להיות ע"ג דף פורמלי (המפרט את שם, כתובת, טל' של החברה) של החברה וחתום על ידי המנהל שלך עם חותמת החברה.
אי אפשר בלי אישור המעסיק לקבל אישור מקצוע מהארגון הנ"ל

למעלה