שאלה

Cobhhh

Member
אמי מצויה במצב רפואי קשה בעקבות אירועים שהחלו לפני קצת פחות מחודשיים והסלימו בימים האחרונים. בעיקר פצע לחץ שהופיע במהלך אשפוז והפך לזוועת עולם.
אני מקבל את הרושם שהמערכת מבקשת ממני "להניח" לאמי לעבור מן העולם. אני מאד מתקשה להתמודד עם הסיטואציה. למעשה אני מרוסק לגמרי וכותב את הדברים בדמעות. אני בשום אופן לא מעוניין לחסוך מאמי טיפולים רפואיים חיוניים. יש גם משפחה מורחבת בתמונה (בפרט שתי אחיות שלה) שלא מעוניינות בכך. אני המטפל העיקרי ואני מאד קשור אליה. אני מתקשה למצוא גורמים להתייעץ עמם ולהעזר בהם. אולי אתם מכירים איזשהו אתר או פורום שעוסק בנושא, או כל גורם רלוונטי אחר. ידוע לי שיש משהו של חברת טבע בפייסבוק, אבל לא מתאים לי לפתוח את כל הנושא לפרטיו ברשתות חברתיות.
אשמח לעצה.
תודה מראש.

נערך לאחרונה ב:
אמי מצויה במצב רפואי קשה בעקבות אירועים שהחלו לפני קצת פחות מחודשיים והסלימו בימים האחרונים. בעיקר פצע לחץ שהופיע במהלך אשפוז והפך לזוועת עולם.
אני מקבל את הרושם שהמערכת מבקשת ממני "להניח" לאמי לעבור מן העולם. אני מאד מתקשה להתמודד עם הסיטואציה. למעשה אני מרוסק לגמרי וכותב את הדברים בדמעות. אני בשום אופן לא מעוניין לחסוך מאמי טיפולים רפואיים חיוניים. יש גם משפחה מורחבת בתמונה (בפרט שתי אחיות שלה) שלא מעוניינות בכך. אני המטפל העיקרי ואני מאד קשור אליה. אני מתקשה למצוא גורמים להתייעץ עמם ולהעזר בהם. אולי אתם מכירים איזשהו אתר או פורום שעוסק בנושא, או כל גורם רלוונטי אחר. ידוע לי שיש משהו של חברת טבע בפייסבוק, אבל לא מתאים לי לפתוח את כל הנושא לפרטיו ברשתות חברתיות.
אשמח לעצה.
תודה מראש.
נסה לחפש כאן

סתם מבקרת

Active member
אשמח לעצה.
תודה מראש.
אני כל כך מבינה לליבך כי לצערי מכירה את הנושא מקרוב. לא יודעת לאיזו קופה משתייכת אמך והיכן מיקום פצע הלחץ אבל אתה צריך להתקשר למרפאה אליה משתייכת אמך, להגיע לאחיות ולדרוש שיבוא לראות ולטפל בפצע הלחץ וגם שידריכו אותך או את מי שמטפל בה איך להמשיך לטפל בפצע. פצע לחץ עלול להזדהם ולהחמיר ולגרום לצרות צרורות. אני, בזמנו, אמרתי לאחות שהיא תגיע ויהי מה כי לא אסכים שאמא תסיים את חייה בגלל פצע לחץ לא מטופל. זה עבד.
אם אתה רוצה לטפל באמא שלך, להתרסק לא יעזור, לא לך ולא לה. אתה צריך לנדנד בתקיפות לרופא/ה, אחות ולכל מי שצריך כדי שאמא תקבל טיפול.
האם לאמא יש עובדת זרה? יש קבוצת ווטסאפ שעוזרת במציאת מטפלות, מטפלות מחליפות ועצות לדרכי טיפול והתמודדות מול המערכת - כל אחת מהנסיון שלה.
אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי אם אתה מעדיף לא לפרט דברים בפורום.
מאחלת לאמא בריאות ולך כוחות להתמודד עם מצבה.

למעלה