שאלה

אייל8

New member
שאלה

שלום אני איני מתאמן בחדרי כושר. בסה"כ אני חושב שאני בחור ספורטיבי, אני מקפיד ללכת הליכה מהירה או לרוץ כל יום, משחק כדורגל, עושה כפיפות בטן וכו´... הבעיה שלי מאז ומעולם היתה בשרירי ידיים וחזה שבהם אני חלש מאוד. באוגוסט האחרון רכשתי לי זוג משקולות של 7 קילו כל אחת ומאז אני עובד על שרירי הידיים: כל יום אני עושה בכל יד ארבעה סטים של 25. אכן יש שינוי יפה במצב שרירי הידיים שלי ואני מקווה שאם אמשיך כך עוד כמה חודשים זה גם ייראה כך. הבעיה שנותרה בעינה היא בעיית שרירי החזה. קשה לי מדי להתחיל עם משקולות של 7 קילו לעבוד על שרירי החזה שלי, ולכן אני מתכוון לקנות בקרוב משקולות 5 קילו ואחרי שאשפר את השרירים באופן בסיסי אעבור ל-7 קילו. אבל בינתיים העניין מתעכב כי אני לא נגיש כל כך לעיר ולחנויות ספורט (קיבוצניק), ולכן רציתי לדעת אם ישנם תרגילים אחרים, שאינם כוללים משקולות, היכולים לסייע לי לחיזוק ושיפור מאסיבי של שרירי החזה? אני בעל אמביציה חזקה מאוד, אבל אני לא רוצה מצד שני לבזבז את הזמן על תרגילים שלא יעזרו בכל מקרה, ולכן אודה לכם אם תסייעו לי.

חזה על האש

שלום רב, אני מציע כי תפנה לפורום חדרי כושר של רמי ירון והוא ישמח לתת לך תשובה בעניין. ראה קישור מומלץ בעמוד פורום זה. בברכה, מולי

למעלה