שאלה...

gamla

New member
שאלה...

שמי גיל אני בן 25 ואני עובד כרגע בתפקיד מנהל משמרת ברשת פיצריות בשכר גלובלי קבוע כבר שנה וחצי. לפני כשבוע וחצי הודיע לי המעסיק שאינו יכול להחזיק אותי עקב המצב הקשה ןעןדף במנהלי משמרת במקום , ונתן לי אופציות. האחת מעבר לעיר אחרת באותו תפקיד ברשת, השנייה מעבר לתפקיד שליח בשכר לפי שעה הנמוך משמעותית מהשכר הגלובלי אותו אני מקבל ושלישית - עזיבת המקום תוך קבלת פיצויים מלאים המגיעים לי. לפני כ 3 ימים מסרתי את תשובתי - עזיבת המקום . שני האופציות האחרות לא היו רלוונטיות מכיוון שאיני יכול לעזוב את עיר מגורי מכיוון שאני מטפל בהורי ואופצית השליח לא תקפה מכיוון שאין ערובה כל שהיא אם אקבל משמרות שיאפשרו לי לקבל משכורת נורמלית.רצה הגורל ומצאתי עבודה אחרת במהירות בה התחייבתי למעסיק שאתחיל לעבוד בתחילת החודש הבא . המעביד קיבל את תשובתי והתנצל על כך שהפיטורים באו בתקופה כל כך קשה למציאת עבודה. - עד כאן הכל טוב ויפה. אתמול בלילה - מנהל המשמרת שהיה אמור להחליף אותי בתפקידי עבר תאונת דרכים לא קלה שבעקבותיה לא יוכל לעבוד מס. חודשים לפחות . לפי איך שנראה עכשיו כנראה אתבקש להישאר בעבודה הנוכחית. אני לא כל כך רוצה להישאר בעבודה הזאת בטח ובטח אחרי שמצאו לנכון לפטר אותי ומשאירים אותי מסיבות של גורל. השאלה שלי היא :אם אני אסרב ואעזוב בכל זאת יחשב הדבר כוויתור על פיצויי הפיטורים. תודה גיל

naty3

New member
פיצויי פיטורים

אני לא מומחית לעניין פיצויי פיטורים, אבל עד כמה שאני יודעת, המעסיק חייב ללת לך פיצויים אם הוא מפטר אותך, בלי שום קשר למה שקורה למחליף שלך. זאת כבר הבעיה של המעסיק. חוץ מזה, התחייבת לעבודה אחרת. קח את הפיצויים ולך לעבודה שכבר התחייבת אליה! אם המעסיק הקודם מונע את פיצויי הפיטורים, אתה יכול לפנות לארגון כמו "קו לעובד" וכו´, שעוזרים לאנשים לקבל את מה שמגיע להם.

ספינוזה

New member
תעזוב עכשיו את העבודה...

תעזוב עכשיו בהתאם להודעת הפיטורים של בעל הבית. כל השאר מיותר.לא ישלם פיצויים? תהיה לו בעיה גדולה.

רוח הים

New member
מצאת עבודה אחרת..?

לך על זה! מחר יבריא אותו אחד שאמור להחליף אותך ואתה תמצא עצמך שוב בחוץ טוב ציפור אחת ביד מחצי ציפור על העץ בהצלחה

למעלה