שאלה.

שאלה.

רציתי לדעת האם יש מקום בו יש אפשרות לקבל טיפול במגע/שיאצו וכו' המתמחים בטיפול בנפגעות, ללא תשלום? אני חייבת את זה, עקב הפגיעות שעברתי,וכבר שנתיים שאני לא מצליחה לחסוך אפילו מעט עבור זה. אשמח לדעת זועקת.

לא בטוחה שזה רעיון טוב

לחפש טיפול ללא תשלום. לכל היותר, אפשר אולי להציע לך לפנות לבתי ספר שם מלמדים את התחומים האלה, אבל אז את עלולה לצאת עם יותר נזק מתועלת. כדי לטפל בנפגעי תקיפה מינית, דרוש ניסיון ורגישות מיוחדים.

אז מה אני אעשה???

אני חייבת טיפול בגוף, למרות שאני פוחדת מאוד, אבל אני גם לא רוצה יותר נזק מתועלת.

אין לי רעיונות

אני חושבת שטיפול הוא עסק רציני, לא משנה אם מדובר בגוף או בנפש. טיפול מקצועי נעשה על ידי אדם שהשקיע הרבה מאוד זמן, כוח וכסף כדי ללמוד את מלאכתו היטב, עובד תחת הדרכה שהוא משלם עליה, כמו גם על יתר האמצעים שמאפשרים לו לעבוד. לבקש טיפול חינם נראה לי משהו לא הוגן כלפי איש המקצוע שאת פונה אליו ומי שיספק לך שירות כזה, אולי יכול להרשות לעצמו כמה מטופלים חינם, אך אני פשוט לא מכירה אנשים שיכולים. לא הייתי מתפשרת על פחות מטוב ואני לא יכולה להמליץ לך לעשות משהו דומה.

מכונפת

New member
אילנה שאלה,

האם מטפלים תמיד עובדים תחת הדרכה? מתייעצים לגבי כל מטופל שלהם? קצת מפחיד אותי לחשוב ככה, אבל אולי באמת זה הגיוני, כן זה די הגיוני, אבל האם תמיד? זה חלק מהמקצועיות?

בהחלט

למעשה, מאוד רצוי שמטפל יעבוד תחת הדרכה. אחרי הכל, יש דברים שאינו יודעת, יש מצבים שהוא יכול בהם להגיב ממקומות אישיים שלא רלוונטיים למטופל שלו ויכולות להופיע בעיות שונות. כאשר עובדים עם מדריך, שהוא מטפל אחר מנוסה יותר, יש פחות סיכוי שדבר כזה יקרה ויתפספס. במציאות, זה לא תמיד קורה ובכל מקרה, המטפל מגיע למדריך ומדבר על כל הטיפולים שיש לו באותו זמן ואיך הוא מרגיש באופן אישי, כך שזה אולי פחות מפחיד משזה נשמע. כמה כבר אפשר להספיק לספר בשעה. המדריך בכל מקרה מחויב בסודיות.

חשבתי והתכוונתי

שכמו שיש מטפלים בנפש שלעיתים עושים זאת ללא תשלום או בתשלום מוזל, אולי יש גם מטפלים בגוף שעושים את זה.

eliott smith

New member
יוגה.

אני לא יודעת לאיזה סוג של טיפול בדיוק התכוונת, אבל אולי את יכולה בתור התחלה לנסות יוגה. אני מאוד נעזרתי על ידי היוגה, אולי זה לא בדיוק מה שאת מחפשת, אבל בתור התחלה היוגה מאוד עוזרת לחוות מצבים של הרפייה, מחזקת את הבטחון העצמי ואת החיבור לגוף, מקלה על מתח נפשי ועוד כל מיני. יוגה זה תחום שעובד הן על הגוף והן על הנפש ומבחינתי זאת הייתה בחינה אידיאלית. וגם לא מאוד יקרה בכלל. יכול להיות שיש דברים ביוגה שעלולים להיות טריגריים (יש לי חברים נפגעים שלא יעשו יוגה בחיים כי זה דורש דברים קשים מדי בשבילם), אז את יכולה פשוט לבדוק אם זה מתאים לך ואז להחליט.

shiriregev

New member
אני אשמח

שלום לזועקת! שמי שירי, אני סטודנטית לשיטת גרינברג, לקראת סוף הלימודים. אני אשמח לעבוד איתך אם תרצי. אמנם, בגלל שאני סטודנטית רצוי שהתהליך יהיה תחת הדרכה של מדריך מנוסה, כך שקצת זה כן יעלה, אבל אפשר לדבר על הכל. כרגע אני גרה באזור חיפה (ליד צומת יגור, אם את יודעת איפה זה), אבל אם זה לא נוח לך אני אשמח להפנות אותך לחברים במקומות שונים בארץ. העבודה בשיטה, ולא רק מנסיוני האישי, מאוד מומלצת (לכולם אבל גם) למי שעברה התעללות מינית. את מוזמנת לכתוב לאי-מייל שלי: [email protected] שיהיה לך טוב! שירי

shiriregev

New member
זועקת יקרה

האי מייל שלי קצת בבלגן... אם את רוצה תיצרי קשר דרך הפורום, אני אכנס כל כמה ימים לראות אם ענית. כל טוב! שירי

למעלה