שאלה...

polly R

New member
שאלה...

טוב, זה נוראי מה שאני הולכת לכתוב אבל בכל זאת: לשכן שלי יש משהו כמו 30 דגים, לפני חודש הוא גילה שדג אחד מציק לכולם והפתרון שלא היה לשים אותו לבד ברשת... הדג המסכן נמצא לבד בתוך הרשת כבר חודש (או אפילו יותר) עכשיו הטיפש נזכר שהוא רוצה לשחרר אותו... מה יהיה עם הדג? אני חושבת שהוא גוסס מבדידות או משהו.. מה לעשות איתו?

Suikun

New member
איזה דג זה?

אם הוא מציק לכולם, המסקנה היא שהוא פשוט לא מתאים לאוכלוסיה באקווריום. לשים אותו ב"עונש" ברשת לא יעזור, הוא לא ילמד לא להציק לדגים, ורק יסבול מזה. או למצוא לו בית באקווריום אחר, או למכור/להחזיר לחנות. חבל על הדג המסכן.

dz108

New member
עונש לדג...?

האמת היא שדווקא בספרים כתוב שלפעמים לשים דג "במעצר" מרגיע אותו, צריך פשוט לשחרר אותו ולראות מה קורה. אם הוא עדיין תוקפני - אז צריך להוציא אותו. איזה דג בעייתי?, מה סוגי הדגים האחרים?

lilithmm

New member
מסכימה-יש להחזיר לחנות.

חבל שלא ציינת את סוג הדגים באקוריום, כמות וגודל הדגים, גודל האקוריום, וסוג הדג המציק.

חודש נראה לי ממש מוגזם

גובל בהתעללות בדג. כמו שאמרו, בידוד/מעצר זה דרך שמשתמשים בה: היה לי דג שתקף דגים אחרים. שמתי אותו בבידוד 24 בתא השרצה, וכשהוא חזר ממעצרו, הוא יחסית הרבה יותר רגוע.

oldenburg

New member
בקשר לדגים המציקים...

גם לי היה באקווריום דג שהציק לדגים חדשים שהגיעו.. שמתי את הדג הזה באקווריום אחר לכמה שעות...(חצי יום). אחר כך החזרתי אותו לאקווריום הגדול שלי והוא יחסית נרגע... אני לא יודעת בדיוק מה גורם בזמן הזה לדג להירגע... אבל העיקר שזה עובד... -.^

למעלה