שאלה

ZPUJKW8

New member
שאלה

שלום שמי אורן דורון תאריך לידה 23.7.62 שאלתי היא מה צפוי לי בחודשים הקרובים לגבי מצב תעסוקתי וכלכלי תודה מראש

צ ל י ל 8

New member
שלום אורן ../images/Emo140.gif

ראשית, שאלת בשאלה אחת 2 נושאים שונים. יש לנסח לכל נושא שאלה נפרדת. אבל-לפני הכל, על מנת שנוכל לעזור לך את השאלה המדוייקת ביותר ואת הפריסה המתאימה - אנו זקוקים לרקע כללי. בחר בשלב ראשון את הנושא שהכי מעסיק אותך, כתוב עליו קצת רקע, מה אתה מעוניין לדעת או מה מפריע לך באותו נושא, ונשמח לעזור לך ולהנחות אותך בהתאם.

ZPUJKW8

New member
שאלה

צליל שלום אני גר בישוב בצפון אני עוסק בבטחון ואחזקה הגעתי למצב של אי ודאות לגבי עבודתי כאיש אחזקה לאור המצב הנוכחי, אני נשוי יש לי ילדים ושאלתי היא: מה עשוי להתפתח בתחום התעסוקתי בחודשים הקרובים תודה מראש

צ ל י ל 8

New member
שוב שלום ../images/Emo13.gif

ניתן לעשות פריסה קלטית ולשאול: מה הפוטנציאל התעסוקתי שלי לתקופה של חצי שנה קרובה? בראש העמוד יש לינק לאתר פריסות ממוחשב של אורי רז, היכנס אליו, בחר בפריסה הקלטית ורשום איזה קלפים יצאו לך באיזה מס' עמדות...

ZPUJKW8

New member
פריסה

1 אביר המטות 2 3 גביעים 3 עשר חרבות 4 קוסם 5 מרכבה 6 נער המטבעות 7 ארבע חרבות 8 שבעה גביעים 9 כוח 10 מגדל תודה

צ ל י ל 8

New member
בוקר טוב ../images/Emo142.gif

מה הפוטנציאל התעסוקתי בחצי שנה הבאה: 1 אביר המטות 2 3 גביעים 3 עשר חרבות 4 קוסם 5 מרכבה 6 נער המטבעות 7 ארבע חרבות 8 שבעה גביעים 9 כוח 10 מגדל מה שעוזר לך בתחום התעסוקתי הוא היכולת שלך לנוע ולזרום עפ"י דרישות התפקיד. אם אתה עובד במשהו, אתה משקיע בו את מרצך ונותן את הלב. אבל מנגד, קורה לך הרבה שאתה עושה זאת בחוסר חשק מסויים. אתה יודע את העבודה שלך ועושה אותה בצורה הטובה ביותר, כי כך חינכו אותך, אבל ספק אם אתה ממש נהנה ממה שאתה עושה. אני חושבת שמשהו קרה לך בתקופה האחרונה, משהו שגרם לך להבין שזהו, מכאן ואילך אין מוצא ואני צריך לדאוג לעצמי, למצוא משהו טוב יותר. הגעת לשפל ההרגשה ועכשיו אתה רק בעליה. אתה מודע ליכולות האישיות המקצועיות שלך ואתה בטוח שתוכל למצוא מקצוע שהולם את כישוריך. אני משערת שהחודשים הבאים יהיו בבחינת חיפוש מחודש. אתה תתחיל אולי לחפש משהו אחר, תצא לדרך חדשה ומאתגרת, אבל פתאום באיזה שהוא מקום תרגיש תקוע. לא תדע מה לעשות ומה לבחור. אני חושבת שמה שיכול להיות מתאים לך הוא מקצוע שבו תוכל להיות מנהל, משהו שיעניין אותך שבו תוכל לפתח עשייה, יצירתיות, מנהיגות, אולי לנהג פרוייקט כלשהו הקשור לכישוריך. תבחן היטב מה שמוצע לך ולך עפ"י נטיות לבך. בזמן האחרון, אתה מרגיש "תקוע" מבחינה מקצועית. שום דבר פשוט לא זז לך, קיפאון מוחלט. הסביבה לא ממש מפרגנת וטוענת אולי שאתה חולם בהקיץ? שיש לך שאיפות גבוהות מדיי, אולי בגלל גילך אפילו. יכול להיות? מה שבטוח זה שהם לא נותנים לך את ההרגשה הטובה על מנת לצאת לדרך חדשה ולא מאשפרים לרצון שלך, לקום ולשנות את עבודתך, הרצון העז שלך, ובצדק, לחפש משהו שיהלום אותך יותר. הפחד שלך לעשות את הצעד הזה בא בעקבות מה שאתה חושש שהסביבה תגיב, חשוב לך מה הם חושבים. אבל אתה צריך להסביר להם בעדינות מה אתה רוצה מעצמך, את המוטיבציה הגדולה שיש בך בימים אלה. להסביר להם שזה מה שאתה רוצה לעשות ושאתה מאמין ביכולות שלך. קלף הסיכום בהחלט מעיד על אפשרות של שינוי דרסטי בחייך המקצועיים. הבעיה היא, שקשה לי לאמר אם השינוי יהיה לטובה או לרעה כי זוהי סוף הפריסה. אבל אני בטוחה שזהו שינוי שבעצם לא תוכל לעצור אותו, זהו שינוי שיבוא לך בדרך הגורל. לפי שאר הקלפים בסידרה, אני נוטה להאמין שהשינוי הוא לטובה. שיהיה לך המון המון
. תאמין בעצמך ותעדכן אותנו מה קורה.

למעלה