שאלה...?

orli blo

New member
שאלה...?

כמה סרטים יש לאלייזה ווד?? ואיך קוראים להם?? (חוץ משר הטבעות!!!!!!)

g a g a

New member
תשובה

יש אתר מעולה שנקרא IMDB. שם תמצאי את התשובה לשאלתך

Piece of Wood

New member
תשובה../images/Emo182.gif|אליהו|

1989- בחזרה לעתיד 2 1991- פארדיס 1991- אבלון 1992- Radio Flyer 1992- צעיר לנצח 1993- הבן הטוב 1993- הרפתקאות האקלברי פין 1994- המלחמה 1994- הורים בהזמנה [North] 1996- פליפר 1997- סופת הקרח 1998- סיוט בחדר המורים 1998- פגיעה קטלנית 1999- והדבורה בכל זאת עפה 2000- שחור ולבן 2001- שר הטבעות - אחוות הטבעת 2002- שר הטבעות - שני הצריחים 2002- אפר יום ד' 2003- שר הטבעות - שובו של המלך 2003- נסיון העשרה 2004- שמש נצחית בראש צלול וסרטים שעוד לא יצאו- עיר החטאים The Yank הכל מואר Happy Feet

orli blo

New member
??

ב-1996 כששיחק בפליפר... הוא שיחק בסרט פליפר? או בסידרה פליפר?

orli blo

New member
.....

בחיים שלי לא שמעתי על סרט שנקרא פליפר.. יכול להיות שזה על הסדרה?

orli blo

New member
מעולה

אני מחפשת באתרים על פליפר ואני לא מוצאת כללללווווווווווווםם ואני מזה מבואסת.. אבל בסוף אני המצא חוץ מזה כול הסרטים שרשמתי יצאו לחנויות? אפשר לקנות נגיד קלטת או VDV של פליפר או כול סרט אחר שלו מהתקופות הראשונות?

Piece of Wood

New member
DVD*../images/Emo182.gif|אליהו|

מה את בדיוק מחפשת? אולי אנחנו נוכל לעזור לך... את רוב הסרטים אפשר למצוא בארץ, את הישנים יותר זה יחסית קשה למצוא בחנויות, ויותר סביר שתוכלי להשכיר אותם או משהו. גם הרבה פעמים הסרטים מופיעים בטלויזיה בערוצי סרטים של הוט ויס. את רוב הסרטים שיש לי בבית שאליהו לקח בהם חלק הקלטתי מהטלויזיה. את הסרט הספציפי הזה [פליפר] לא מצאתי באף חנות, ואני באמת מחפשת אותו הרבה זמן, הוא גם לא שודר לאחרונה בטלויזיה. בכל מקרה בטוח אפשר להשיג אותו באיזה שהוא מקום.

orli blo

New member
אוקיי

תודה על העזרה שלך.. מאוד עזרת לי.. אני יסתכל בלוח השידורים ואמן אמן אמן יהיה סרטים שלו!!

../images/Emo63.gifכי זה השם העברי של אלייז'ה.

אלייז'ה- אליהו ג'ורדן- ירדן ווד- עץ זה די אותו דבר, את יכולה להשתמש באיזה שם שבא לך.

אם את מעוניינת לקנות אחד מהסרטים...

או את פליפר, ניתן למצוא כאן מספר סרטים לרכישה. אני חושבת שיש בינהם את פליפר.

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifזה הוא בתמונה? איום... בחיים

לא הייתי מזהה שזה הוא...

moe7

New member
אגב,

הסרט מ1996 מבוסס על סרט מ1966 (אם איני טועה, אין לי כוח לבדוק
), הסדרה יצאה מתישהו ב1995 (שוב, אם איני טועה), נראה שדולפינים היו נושא חם באמצע הניינטיז.

למעלה