שאלה...

inbal88

New member
שאלה...

בעוד חודשיים אני צריכה להגיש את החלק המעשי של הבגרות באומנות. הנושא הכללי שנבחר הוא "בית". אני מתכננת להכין מיצג לבגרות המעשית בנושא, ואני צריכה את עזרתכם. בית, מה הוא מייצג לכם? מה זה בית בשבילכם? איזו חיה מזכירה לכם בית? איזה קולות, מילים, מנגינה מזכירה לכם את הבית? פשוט תרשמו את כל מה שעולה לכם בנושא של בית... אני מאוד אשמח ומאוד יעזור לי. שיהיה לכם המשך ערב מקסים! אוהבת.

badboy3919

New member
../images/Emo26.gif

מקווה שאני אוכל לעזור. אז ככה, בית, מה הוא מייצג לכם?בית מייצג בשבילי משפחה,חום,דאגה,מיגון,מקום פרטי,מקום של דברים חיוביים וזה מה שעולה לי כרגע. מה זה בית בשבילכם?כמו למעלה,מקום פרטי שבו אני עושה כל מה שאני אוהב. איזו חיה מזכירה לכם בית?כלב איזה קולות, מילים, מנגינה מזכירה לכם את הבית?קולות של טלויזיה וטלפונים. מספיק טוב או שאת צריכה עוד?

אוקי נענה..

מה מייצג לי בית, מבחינתי זה המשפחה , הבית עצמו חסר משמעות אבל בית אומר לי הרבה חום אהבה תמיכה וכו' אם אני יגדיר בית ללא שימוש ברגשות , אז בית בשבילי הוא נדל"ן שאני עושה ממנו כסף איזה חיה מזיכרה לי המילה בית : הכלב השקסי והמושלם שלי
והנה עוד כמה דברים שיש לי לומר על בית : לא משנה עד כמה רע בחוץ , עד כמה טוב בחוץ , לא משנה אם היה לי יום טוב או יום רע.. בסופו של יום אני רק יכול להגיד תודה שאני בבית.. ואולי זאת קלישאה , אבל באמת אין כמו הבית.

אחת מהפעמים הנדירות שאני מסכים איתך

"לא משנה עד כמה רע בחוץ , עד כמה טוב בחוץ , לא משנה אם היה לי יום טוב או יום רע.. בסופו של יום אני רק יכול להגיד תודה שאני בבית.. ואולי זאת קלישאה , אבל באמת אין כמו הבית.".

Adidason326655

New member
בית.

בית, מה הוא מייצג לכם? פרטיות, משפחה, שינה. מה זה בית בשבילכם? בעיקר משפחה. איזו חיה מזכירה לכם בית? כלב (מהסוג הלבן הגדול). איזה קולות, מילים, מנגינה מזכירה לכם את הבית? דלת נתרקת מהרוח ( של החדר כביסה ).

נושא מדהים ומסקרן

ונושא שמתשנה אצלי בכל תקופה. הבית מייצג לי בעיקר את המשפחה, המקום הפיסי קצת פחות משנה לי. האמת שבית זה גם חברים וגם דברים מסוימים שאתה לוקח ביחד איתך. אני לא כל כך אדם של חיות אבל אם עדי נחשב חיה אז בית מזכיר לי את עדי:) ילדים של החיים זה שיר מאוד ביתי בעיני, דברים בסגנון הזה. זהו לבנתיים זה נושא קשה מדי בשביל לדבר עליו אם יש לך עוד שאלות תשאלי ואולי זה יפתח אותי קצת. ושיהיה בהצלחה.

למעלה