שאלה

zivic23

New member
שאלה

אך החדר כושר של שייפ בכפ"ס מבחינת עומס בשעות הבוקר/צהריים המאוחרות? ומחיר?וכמובן מדריכים. תודה לכל המגיבים.

liorm3

New member
שאלה

האם יש פה מישהו שמתאמן במכון גרייט שייפ בכפ"ס או במכון אחר בכפר סבא ויכול להמליץ לי עליו? מחירים, שעות עומס, מדריכים. תודה לכל המגיבים.

אם זה הגרייט שייפ בקניון..../images/Emo85.gif

מהסתכלות של כמה דקות במקום במכשירים ובאנשים קודם כל,כדאי. ההיתי שם בערב אכן מפוצץ אבל יש המון מכשירים כך שאין כל כך מה לדאוג.. בקשר למחירים היה מבצע של יומיים,אני לא יודע אם הוא נמשך תנסה לברר. מקווה שעזרתי..

inbal88

New member
יש אחד חביב...

יש מכון כושר שהוא רק לנשים... המת שבהתחלה הייתי בטוחה שיהיו שם רק נשים זקנות. אבל כשהגעתי לשם לא ראיתי אף זקנה... (האמת שהרבה בנות מהכיתה שלי מנוייות לשם... בקיצר טיפה הצחיק אותי שזה רק לנשים והסגנון שלהם הוא משהו בסגנון של "כוח הנשים! נשים תמיד יפות"" שכהמאמנת דיברה איתי על אופי המקום לא הצלחתי להפסיק לצחוק... זה מקום די חביב, אבל אם כבר חדר כושר על רמה יש את החדר כושר במרכז הארוני שהוא מעולה. (וסתם בשביל השטחיות-יש שם מאמן ממש חמוד! סתם...) בכל אופן זה המספר של החדר כושר לנשים-09-7652773 תשמרו על כשר (הבנתם כושר/קשר..כן, אני שנונה היום..) יום נפלא!

למעלה