שאלה...

רן כהן2

New member
שאלה...

אני רק רוצה לדעת למי הבטיחו רוחב פס של 500 קילו בייט ונתנו לו בסוף מהירות גלישה של 500 קילו ביט שזה 64 קילו בייט

antidot

New member
אולי תפסיק לשגע את כולם ?

אם קנית חתול בשק והתעצבנת זה לא אומר שצריך לחזור לנושא 20 פעם. את בזק אתה לא תתבע ונשאר לך רק להאשים את עצמך על זה שלא הכנת שיעורי בית כשהזמנת את השירות. Antid0t

רן כהן2

New member
תן לי להבין...

כולם בוכים על זה שבזק עובדת עליהם כל הזמן ומשחקת איתם משחקים, כולם מאוכזבים ונמאס להם מהעבודה בעיניים על האינטרנט המהיר אבל... הם לא מתכוונים לעשות שום דבר... אז עד שמישהו מתכוון לעשות משהו אתה קוטל אותו? רק אני קניתי חתול בשק?, הם עדיין עובדים על כולכם בעיניים, הם עדיין משחקים איתכם משחקים, הם מחפשים כל הזמן איך להרוויח כסף על הגב שלכם ולך יש עוד תלונות אלי? אם אין לך כח להגיב אז אל תגיב, מצידי אתה יכול לתת לכל העולם לדרוך עליך... ואני לא מתכוון לתבוע אותם, אני רק רוצה לגרום לכולם להבין את כל הרמאות הזו מסביב לאינטרנט המהיר, הם מתכוונים להרוויח עליכם כסף עד שיכנס האינטרנט בכבלים...

antidot

New member
רק שתדע...

כעיקרון ההאינטרנט בכבלים לא יגיע לרמת מהירות שמצפים ממנו. במקרה אני מכיר מישהו שהיה אחראי על הקמת תשתית של ערוצי זהב בשביל האינטרנט בכבלים. אומנם נכון לעכשיו משתתפי הניסוי מגיעים למהירויות יפות, אך בהמשך מתוכנן להגביל את הרוחב פס. שלא נדבר על צווארי בקבוק שיווצרו. המהירויות המצופות יהיה אולי טיפה יותר גבוהות מADSL (בערך 2 מגהביט) עליי אישית לא עבדו, ידעתי טוב מאוד מה אני אקבל ולא היו לי שום אשליות בקשר לבזק. אגב: בחוזה של הבזק מצויין בפרוש שאתה הולך לקבל עד 256 קילוביית רוחב פס (המהירות הנקובה היא מהחבילה של לפני הכנסת החבילות החדשות). כך שידידי: תקרא את האותיות הקטנות. Antid0t

philips

New member
מסכים עם ANTIDOT

כמה דברים.... גם עליי לא עבדו.... אם אתה מבין ברשתות ובתקשורת..אתה יודע בדיוק מה קיבלת ומה תקבל.... ואם לא...אז זה באמת לא חשוב... מסע פרסום מטבעו להגזים וליפות את הדברים...+ בזק מעולם לא היו חברה ישרה או הגונה... אבל אין אלטרנטיבה אחרת... עוד עובדה קטנה....... תשתיות האינטרנט בין הארץ לחו"ל של הספקים וכו´ לא יעמדו בכך שלכל משתמש בארצנו הקטנה יהיה 250KBPS .... חישוב פשוט יוביל לכך שכל כמה משתמשים יהיו צריכים T1..ולא בדיוק נראה לי שזה ישים..... בכל מקרה...גם אם בזק היו דוברים אמת, 250KB עד הבית... (בייט) לא תקבל בשנים הקרובות... לגבי הכבלים...טועה מי שחושב שברגע שיתחיל העסק לעבוד, הגלישה תהיה מהירה..... כמו שאמר ANTIDOT...התשתיות שהוכנו לצורך העניין יאפשרו במקרה הממש ממש טוב...גלישה כמו ADSL ולדעתי הרבה פחות ברוב המקומות... אם בא לך...ארגן תביעה יצוגית נגדם ונשמח לתמוך...אבל אם לא אל תמלא את הפורום הזה ואחרים בהודעות בכי...

antidot

New member
היי איש

(לא קשור לשרשור) מסתמנת אלטרנטיבה לשרת FTP. בינתיים FRAME RELAY 64 ועוד חודש יורחב כנראה ל 128. ברגע שיהיה לי USER אעדכן. Antid0t

antidot

New member
היי איש

(לא קשור לשרשור) מסתמנת אלטרנטיבה לשרת FTP. בינתיים FRAME RELAY 64 ועוד חודש יורחב כנראה ל 128. ברגע שיהיה לי USER אעדכן. Antid0t

למעלה