שאלה

האמיתית

New member
שאלה

האם מישהו ראה אי פעם את אחד השחקנים מופיע בסרט/סדרה אחרת (פרט לאריק בריידן בטיטניק)?

pumiki25

New member
בשליפה מהירה...

את הת'ר טום (ויקי), מישל סטאפורד (פיליס), והשחקנית ששיחקה את דמותה של פיליס בין-לבין ראיתי בכל מיני סרטים "קטנים" כאלה, שאת שמם אני לא זוכרת - בערוץ הולמרק, בד"כ. דיוויד לאגו (ראול) משתתף/השתתף בסדרה "הרקיע השביעי", סקוט ריבס התארח ב - "שיקגו הופ" (כתבתי על כך למטה), איילין דיווידסון שיחקה כמה וכמה דמויות (אל תשאלי) ב - "ימי חיינו", טרישה קאסט (נינה) התארחה ב - "שיקגו הופ" וגם ב - "אי.אר", והת'ר טום, אגב, שיחקה עד לאחרונה (עדיין משחקת?) ב - "לחיות את החיים". בשליפה. אולי אזכר בעוד אחר כך
(אם תלכי לאתר הרשמי של צח"מ (האמריקאי), אגב, תוכלי לאסוף את שמות השחקנים ולחפש אחר ההופעות שלהם באתר המצויין הזה - http://www.imdb.com)

pumiki25

New member
אה, ו...

שמאר מור (מלקולם) שיחק בסרט בשם "מיומנה של אישה שחורה" - או משהו כזה. לא סגורה על השם.

Jasper Jasper

New member
סקוט ריבס

שיחק בימי חיינו בשנת 88 דמות בשם ג'ייק למספר פרקים(הוא פגש שם את מליסה ברנן שמשחקת את ג'ניפר,כיום הם נשואים).blue County שהוא חלק ממנה הופיעה גם בסדרה במהלך 2004.

sergew2

New member
כן

פיליס שיחקה ב"מכושפות" פרק אחד! בתחילת העונה השמינית! היא גילמה שם דמות של שדה רעה שרוצה לתפוס את הבן של פייפר. ממש התאים לה=))))

../images/Emo210.gif כן... מרי וויליאמס שיחקה

ב "נערה שובבה עם פינצטה"... איך לא ראית?????? זו אומנות

pumiki25

New member
LOL! ../images/Emo6.gif

הרגת אותי...
(וכבר כמה זמן שאני מחפשת לנצל"ש - מתה על השיר שבחתימה, אדר!)

SoldieRonit

New member
כן,אתמול ../images/Emo6.gif אחד מהטין של הסדרה

שיחק ב"פסיפיק בלו " .

noaya

New member
נינה.

התארחה בפרק הלפני-אחרון של "נשואים פלוס", בתור עבריינית שבורחת מהכלא בכדי לפגוש את באד ולשדוד אותו. נועיה.

אור2221

New member
החיפוש אחרי סקארלט אוהרה

1980, מלודי תומס. היא שיחקה את אחת המועמדות לתפקיד סקארלט.

priss

New member
בריאנה מצח"מ = קאסי מימי חיינו?

היי, אני חדשה פה, אבל יכול להיות שזו אותה השחקנית?

למעלה