שאלה

CraftyWiz

New member
שאלה

אמא שלי היא אישה בת 60 , ובבדיקות האחרונות שעשתה היתה לה בעיה אי ספיקה מיטרלית קלה, אי ספיקה אארוטלית מזערית, אי ספיקה טריקוספידלית קלה מאוד (כנראה בעיות לב לא משמעותיות). הרופאה לא נתנה לה טיפול , אלא רק אמרה לה שבמידה והיא מצטננת לטפל בזה מהר באמצעות אנטיביוטיקה. עכשיו, אמא שלי היתה מודאגת מזה, והנושא לא הניח לה, וכאשר היתה אצל התזונאית שלה, היא כנראה דיברה על זה.. התזונאית , המליצה לה תוסף הנקרא CARDIO-OK , שכביכול אמור לעזור. עשיתי חיפוש בגוגל וראית באחד מפורומים של הרופאים שנרשם שהתוסף לא הוכח מחקרית שעוזר- כלומר אני מניח שזה בלוף. שאלותי- 1) האם התוסף עוזר. 2)האם מותר לתזונאית להמליץ לאנשים על תוספי תזונה ולמכור להם אותם. יתרה מכך , מה ששמעתי מאמא שלי שבפועל , שהתזנואית לא רק מכרה לה את התוסף - אלא בעצם כנראה החברה הזאת עובדת בשיטה שהרבלייף עבדה, התזונאית החתימה אותה על כך שהיא תהיה ספקית של החברה (כנראה התזנואית היא ספקית בעצמה)...ולכן היא גם לקחה ממנה במקום 270 שקל ,המחיר שראיתי באינטרנט , 450 שקל. (היא אמרה שלהבא המחיר יהיה 270 , אבל בגלל שהיא מקבלת "חוברות" בפעם הראשונה זה יקר יותר- אמא שלי לא קיבלה חוברות - אני מניח שהתוספת של המחיר היא בגלל שהיא כביכול הכניסה אותה כספקית או משהו בסגנון). הנקודה היא שמאוד מעצבן אותי , שהתזונאית ניצלה את המעמד שלה וניצלה אישה מבוגרת במצוקה. ורציתי לדעת מה אפשר לעשות בנידון. תודה לכל העונים.

למעלה