שאלום

שכחתי לספר קצת על עצמי

אממ אני מעריצה של הגיים בויז ואני נרשמתי כי גם גררו אותי לכאן
אמממ הכירו לי את אורלנדו לפני 10 דקות אממ אני מודה שהוא חתיך אני מקווה שתכירו לי אותו קצת יותר טוב ושאני אצליח להשתלב בפורום ממני נגה (מחר אני בת 14 וחודש )

kittycatbone

New member
חח אני רואה

ש*מישהי* כאן הביאה המון בנות לפורום! ^^
בכל מקרה, ברוכה הבאה!!!
תהני כאן בפורום, ואל תדאגי את גם תלמדי להכיר אותו
אם את באמת לא ממש הכרת אותו, אז אני ממליצה לך לראות כל מיני סרטים שהוא שיחק בהם!! כגון שודדי הקאריביים (חיח מןהסתם עכשיו בקולנוע
), טרילוגיית שרה"ט (שם הוא שיחק את לגולס!), טרויה ו.. טוב יש עוד כל מיני אבל אני חושבת שאלה נחשבים כהמצליחים!

Or Altman

New member
../images/Emo13.gifתגידי,

איפה אני יכולה לראות את הסרט "טרילוגיית שרה"ט"
זה חשוב לי כי אני רוצה לראות את כ-ל הסרטים שאורלן השתתף
תודה רבה

kittycatbone

New member
טרילוגיית שר הטבעות,

זה כמובן שלושה סרטים (ארוכים ביותר), שאגב בלי קשר לאורלנדו חובה לראות ^^ ואני מניחה שאת יכולה למצוא את זה בכל חנות סרטים בדיוידי/וידאו וכד', אם יש לך הוט או יס אז זה משודר פה ושם בערוצי הסרטים גם. ואם כבר כל הסרטים אז אני אכתוב לך את כל הסטים שיצאו שאורלנדו השתתף בהם: -שר הטבעות 1+2+3 -שודדי הקאריביים1+2 -טרויה -ממלכת גן עדן -אליזבת' טאון כנופיות נד קלי -"חברים לזירה" (או בתרגום ישיר מאנגלית "ילד הסידן") --ווילד (בו הוא שיחק תפקיד קטנצ'יק לכמה דקות אני חושבת?
) -haven (שאני חושבת שתרגום חופשי לזה יהיה "חוף מבטחים" או "מסתור") -השתתף בפרק אחד בסדרה "רציחות במידסומר" בערוץ הולמרק שמאז ומתמיד ניסיתי לתפוס את הפרק הזה בטלוויזיה ללא הצלחה.. ואני חושבת ששכחתי משהו אחד אבל זה כל מה שאני מצליחה לזכור

Or Altman

New member
אהה זה שר הטבעות...חח בטח שראיתי../images/Emo6.gif

ותודה על הפירוט במה הוא השתתף!

kittycatbone

New member
בבקשה!../images/Emo8.gif

ולרגע באמת לא הבנתי איך זה שלא ראית או הכרת את שלושת הסרטים המדהימים האלה!

Or Altman

New member
בתפריט למעלה../images/Emo70.gif כתוב chat tv../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

ובואו נקבע שעה קבועה שכל חברי הפורום יכנסו לצ'ט כל יום
ונדסקס ונכיר יותר טוב

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהאהא

עם כעל הערכתי לאורלנדו, אני לא חושבת שאם מישהי רוצה לדעת איך הוא *משחק* שתראה את פייראטס. כאילו. רגע, מה אתן מתנפולת ישר. תנול לי להסביר. |מגלגל| עם כל הערכתי לסרט [ותאמינו, יש הרבה! הוא אחד האהובים עליי, הונסטלי]. זה סרט מדהים והכל, וארלנדו נראה שם... וול, יו קנואו [האהא], אבל אני חושבת שיכולת המשחק שלו שם היא הגרועה ביותר שראיתי אצלו.... בLotR הוא היה מדהים ["The Eye is moving"..... Moo-ha-ha-ha-ha-ha-ha. קרייסט, כמה זמן שלא ראיתי את הסרט הזה], ומה עוד יש לו. הוא שחקן טוב ומה לא, אבל בפייראטס לדעתי הוא נפל. יש לו שם קטעים שממש לא הבנתי את הקאסטינג שלו. ^_^ [טוב, בעצם כן הבנתי. המראה שלו פשוט צועק "וויללללל טרנרררררררררררררררררר".
] כאילו. נו, סקלו. נראה אתכן. Bring it on.

kittycatbone

New member
טוב..

לא ראיתי את הסרט השני עדיין
אבל בסרט הראשון לדעתי הוא משחק שם בסדר גמור^^ אף פעם לא חשבתי על יכולת המשחק שלו בזמן שראיתי את השני

gil38

New member
אורלנדו משחק ממש טוב

ראיתי גם את הראשון וגם את השני ובשניהם הוא משחק פשוט מעולה!!^_^ בפעם הראשונה שראיתי את פייראטס <ראשון ושני> רק אז הבנתי כמה הוא חמוד וחתיך וכמה שהוא משחק נהדר!! ובהחלט אני מתכוונת לראות עוד סרטים..{למרות שכבר ראיתי חלק...} אז אני ממש לא חושבת שהוא מחק גרוע\לא טוב... ואולי את באמת צודקת שהוא מחשחק יותר טוב בסרטים אחרים.... נראה...

gil38

New member
טעיתי ב-2 מילים למטה לא לשים לב!

טעיתי בשתי השורות האחרונות... בטעות...:) ב-!.מחק- משחק 2. מחשחק- משחק.... סליחה...

VIVIAN3

New member
נו לא סוקלים........

אני לא לגמרי מסכימה איתך לדעתי המשחק שלו היה מאד משעשע וקליל אלה דברים שפחות רואים אצלו בסרטים כי הוא בדרך כלל נהיה כזה רציני וקצת לחוץ עם הטקסט שהוא אומר לדעתי הוא השתנה לטובה

gil38

New member
מסכימה

אני מסכימה איתך.... בהחלט משחק משעשע... אבל בכל זאת טוב... הוא רק משתפר לטובה!!!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifנותפוזיאזונה.

הכוונה הייתה.
מסכימה עם כל מילה.
בערך. המשחק שלו שם באמת קליל lol אבל, לא יודעת, יש קטעים שאותי הוא פשוט... לא משכנע. *Shrugs* אני לא אומרת שהוא גרוע ושלא האמנתי לו לדקה, אני פשוט חושבת שיש לו סרטים מוצלחים יותר מבחינת המשחק. למשל LotR. ומן הסתם אני לא אומרת כלחום על השני, כי לא ראיתי אותו עדיין
אבל הוא בהחלט משתפר עם הזמן.
זה מזכיר לי שאני צריכה לראות אליזבת'טאון.

למעלה