שאלון בראשון.

שאלון בראשון.

שמת לב שבכל שאלון יש כמעט אותם שאלות? אתה יותר אוהב לענות על השאלון או לקרוא תשובות? אתה אוהב להתקלח? איזה שמפו אתה משתמש? ואיזה דאודורנט? איזה צבע המגבת שלך? מה אתה אוכל בבוקר? איזה יום בשבוע אתה הכי אוהב? למה? כמה סבים ו/או סבתות יש לך? יש לך קרובים בחו"ל? יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? איך קוראים לו/ה? איזה צבע שיער יש לך? ואיזה היית רוצה שיהיה לך? כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? איזה סמיילי אתה הכי אוהב? מתוק או מלוח? איזה שפה הכי יפה? ואיזה הכי מכוערת? שמאלני/ימני? דתי/חילוני/מסורתי וכו'? sms או לדבר באמת? טלפון או פנים אל פנים? איזה נושא במתמטיקה הוא הכי מגעיל? לא נכון! לוגים הכי מגעיל! שום דבר לא יכול להיות יותר גרוע מלוגים. במיוחד אם יש לך על זה מבחן מחר. מה המבחן האחרון שעשית? וכמה קיבלת בו? באיזה צבע הארון בחדר שלך? יש לך חדר לבד? מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? עברת על החוק? על איזה חוק עברת? תפסו אותך? אם כן- מה עשו לך? ישבת במעצר? מי החבר הכי טוב שלך? הכי הזוי? שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים? הכי מצחיק? הכי דיכאוני? הכי יפה? שאתה מדבר איתו הכי הרבה? אתה בתנועת נוער? איזה? ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? איזה חברה הפלא' שלך? ואיזה חברה המכשיר? (נוקיה, מוטורולה, וכו') איך נראה הכסא שעליו אתה יושב? באיזה צבע המחשב שלך? באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? מה המתנת יום הולדת האחרונה שקיבלת? עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- במה היית מעדיף לגןר? ובמה אתה גר עכשיו? יש לך חיית מחמד? אם כן- איזה? איך קוראים לה? אם לא- אתה רוצה? כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? מה הדף בית שלך? אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו? עם מי? כמה אחים יש לך?

עונהנהנהנה../images/Emo3.gif

שמת לב שבכל שאלון יש כמעט אותם שאלות?לא
אתה יותר אוהב לענות על השאלון או לקרוא תשובות?לענות
אתה אוהב להתקלח?מאוד אוהבתתת..מיםםם
איזה שמפו אתה משתמש?הוואי
ואיזה דאודורנט?אממ לא 'דעת איך קוראים לו
איזה צבע המגבת שלך?יש לי חלוק
והוא אממ לבן ורוד כזה..
מה אתה אוכל בבוקר?בד"כ לא אוכלת אלא שותה נס קפה ואם יש מצב רוח אז פרוסה איזה יום בשבוע אתה הכי אוהב?שישייייי למה?כי מסיימים מוקדם וכי זה סופשבוע ואפשר לנוח וכי יש קידושש
כמה סבים ו/או סבתות יש לך?יש לי 4 מתוכם רק 1 בחיים(טפו טפו טפו
) יש לך קרובים בחו"ל?יאפ..דודה בארה"ב... יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך?אממ כה יש כמה.. איך קוראים לו/ה?מה 'כפת לכם?
איזה צבע שיער יש לך?חום... ואיזה היית רוצה שיהיה לך?חום בהיר בהיר...
כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון?נופ..חפשתי את המפלצות בארון..אבל לא מצאתי
איזה סמיילי אתה הכי אוהב?
וגם
וגם
מתוק או מלוח?שניהם
איזה שפה הכי יפה?עברית ואיזה הכי מכוערת?ערבית שמאלני/ימני?ימנית דתי/חילוני/מסורתי וכו'?בואו נגיד ששומרת על המצוות שצריך... sms או לדבר באמת?הכי טוב לדבר באמת... טלפון או פנים אל פנים?פייס טו םייס(כמו האלבום החדש של ווסט
איזה נושא במתמטיקה הוא הכי מגעיל?חזקותת
לא נכון! לוגים הכי מגעיל! שום דבר לא יכול להיות יותר גרוע מלוגים. במיוחד אם יש לך על זה מבחן מחר.WTF IS THAT?מזה לוגים?
מה המבחן האחרון שעשית?תנ"ך ביום שישי ומחר אינגליש
וכמה קיבלת בו?עוד לא ידוע אבל המורה אומרת שהמבחנים של הכיתה קטסרופה
אני מקווה ששלי לא
באיזה צבע הארון בחדר שלך?למה?אתם רוצים לחטט בו?
יש לך חדר לבד?למה את רוצים לבוא לישון איתי?
מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות?לא זוכרת
עברת על החוק?לא שידוע לי..ואם כבר אז בטח בקטנהה..אה כן!גנבתי מסטיק!(NOT!) על איזה חוק עברת?אנערףף תפסו אותך?אהממ כןו
מה עשו לך?הכניסו אותי לבית סוהר(בגלל שגנבתי מסטיק) ישבת במעצר?כן..חמש שנים על גניבת מסטיק..
מי החבר הכי טוב שלך?אוראל,צליל הכי הזוי?הזוי?איך חבר יכול להיות הזוי?
שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים?לומדת לבד..
הכי מצחיק?יאיי אממ כל חברותיי מצחיחקות
הכי דיכאוני?לילך
הכי יפה?אני
..נחח סתם... שאתה מדבר איתו הכי הרבה?לא 'דעת
..אני מדברת עם כולן הרבה אתה בתנועת נוער?נופפ איזה?^ ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך?לא 'דעת איזה חברה הפלא' שלך?פלאפון ואיזה חברה המכשיר? (נוקיה, מוטורולה, וכו')מזה החפרנות הזאת?ואני חשבתי שאני חפרנית
איך נראה הכסא שעליו אתה יושב?שחור יפה כזה
באיזה צבע המחשב שלך?שחוררר
יש לי מחשב סקסי בלי עין הרע באיזה צבע הסדין של המיטה שלך?כחולל מה המתנת יום הולדת האחרונה שקיבלת?לא 'דעת עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- במה היית מעדיף לגןר?כפר ציורי באירופה
ובמה אתה גר עכשיו?בעיר קטנה ורועשת יש לך חיית מחמד?נופפפפפפפ אפילו לא נמלה
אם כן- איזה?
איך קוראים לה?
אם לא- אתה רוצה?ברור שאני רוצה כשהיית קטן קראת ג'ינג'י?לא..ג'ינג'ים לא עושים לי את זה
מה הדף בית שלך?תפוז אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו?נופפפ עם מי?נופפ כמה אחים יש לך?אח אחד

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif

שמת לב שבכל שאלון יש כמעט אותם שאלות? יאפ :X
אתה יותר אוהב לענות על השאלון או לקרוא תשובות? נמנ תלוי במצברוח שלי
אתה אוהב להתקלח? ווי
איזה שמפו אתה משתמש? פנטן
ואיזה דאודורנט? Love Line או משהו כזה
איזה צבע המגבת שלך? כחול
מה אתה אוכל בבוקר? כלום
למי יש זמן לזה?
וקפה.
איזה יום בשבוע אתה הכי אוהב? ארמ אני מניחה ששישי. וחמישי. אבל מבחינת לימודים- שני.
למה? ככה
כמה סבים ו/או סבתות יש לך? 3
יש לך קרובים בחו"ל? יאפ
יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? נופ :XXXX
איך קוראים לו/ה? ^^
איזה צבע שיער יש לך? סתםפ חום כזה רגיל ומשעמם. אבל אני רוצה שחור סיני.
ואיזה היית רוצה שיהיה לך? ^_____^ שחור סיני.
כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? לא זכור לי
צ'ארלי
מתוק או מלוח? תלוי מתי
איזה שפה הכי יפה?נמ אנגלית אולי
ואיזה הכי מכוערת? ערבית
שמאלני/ימני? דונו
דתי/חילוני/מסורתי וכו'? חילונית... חילונייה? נמ אני לא יודעת לדבר.
sms או לדבר באמת? תלוי עם מי
טלפון או פנים אל פנים? תלוי עם מי ^^
איזה נושא במתמטיקה הוא הכי מגעיל? כולםםםםםם
לא נכון! לוגים הכי מגעיל! שום דבר לא יכול להיות יותר גרוע מלוגים. במיוחד אם יש לך על זה מבחן מחר. אוקאיי.
מה המבחן האחרון שעשית? אמ.............. לא דעת..... אולי ספרות...
וכמה קיבלת בו? 75 :$$$
באיזה צבע הארון בחדר שלך? כחול שכזה. וירוק שכזה. לא משנה.
יש לך חדר לבד? כן
מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? דונו
עברת על החוק? נופ
על איזה חוק עברת? .......
תפסו אותך?..........
אם כן- מה עשו לך? ........... פטריה|ישבת במעצר? ........
מי החבר הכי טוב שלך? ממ hard to say
הכי הזוי? לודעת.
שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים? אחותי?
הכי מצחיק? ממ דונו
הכי דיכאוני? ממ....... מממממממ..... לא נראה לי שיש
הייתי אומרת הב, אבל היא לא ממש דיכאונית... היא... מתוסבכת...
הכי יפה? הווווו יש כה הרבה.
שאתה מדבר איתו הכי הרבה? דונו
אתה בתנועת נוער? בעיקרון, אבל אני שוונאת אז לא.
איזה? בני המושבים. |מגלגל|
ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? ג'סי, היא שלחה לי את זה אתמול בלילה וקיבלתי את זה לפני כמה שעות רק
איזה חברה הפלא' שלך? סלקום
ואיזה חברה המכשיר? (נוקיה, מוטורולה, וכו') נוקיה
איך נראה הכסא שעליו אתה יושב? כחול מסתובב מגניב כזה
באיזה צבע המחשב שלך? אמ... לבן?
באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? כרגע? כחול, אבל אני עומדת להחליף אותו תיכף אז לודעת.
מה המתנת יום הולדת האחרונה שקיבלת? ממממ לודעת, אולי הגיטרה שלי.
עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- במה היית מעדיף לגןר? קיבוצ
ובמה אתה גר עכשיו? קיבוצ
יש לך חיית מחמד? אפילו 2
אם כן- איזה? חתולה [
] וכלבה.
איך קוראים לה? לכלבה קלרי [אחותי
] ולחתולה.... אמ זה שנוי במחלוקת לול אבל בעיקרון אמ מיצי.
אני פשוטת קוראת לה חתול.
אם לא- אתה רוצה? ........
כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? כע ^^
מה הדף בית שלך? גוגל
אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו? ווי
עם מי? נית
כמה אחים יש לך? 2. אחיות. |מגלגל|

חחח עונה../images/Emo3.gif

שמת לב שבכל שאלון יש כמעט אותם שאלות?: תלוי איזה שאלון
בכלליים ברור שכן
אתה יותר אוהב לענות על השאלון או לקרוא תשובות?: לענות אתה אוהב להתקלח?: יפ איזה שמפו אתה משתמש?: עם מה שיש ואיזה דאודורנט?: אני כמעט לא משתמשת בדורדורנט, אין לי משלי פעם במליון שנה אני לוקחת מאחותי מה שיש לה איזה צבע המגבת שלך?: יש לי מלא מגבות
מה אתה אוכל בבוקר?: או צ'ריוס עם יוגורט או ביצה קשה עם סלט נבטים ליד או כל ירק אחר איזה יום בשבוע אתה הכי אוהב?: שבת למה?: חופשששששששששששששששששששששששש כמה סבים ו/או סבתות יש לך?: השאלה הזאת לא הכי במקום
יש לך קרובים בחו"ל?: כן קרובים מאוד רחוקים יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך?: לא, אבל יש לי אחד שגדול ממני בשנה בערך איך קוראים לו/ה?: גל איזה צבע שיער יש לך?:שחום ואיזה היית רוצה שיהיה לך?: שטני, אבל אני דיי אוהבת את בצבע שיער שלי כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון?: בטוח שכן איזה סמיילי אתה הכי אוהב?: של תפוז?
מתוק או מלוח?: מתוק בדרך כלל איזה שפה הכי יפה?: אנגלית ואיזה הכי מכוערת?: ערבית וטיפה אחריה גרמנית שמאלני/ימני?: שמאלנית... דתי/חילוני/מסורתי וכו'?: חילונית sms או לדבר באמת?: לדבר באמת טלפון או פנים אל פנים?: פנים אל פנים איזה נושא במתמטיקה הוא הכי מגעיל?: בעיות מילוליות
לא נכון! לוגים הכי מגעיל! שום דבר לא יכול להיות יותר גרוע מלוגים. במיוחד אם יש לך על זה מבחן מחר. מה המבחן האחרון שעשית?: בתנ"ך וכמה קיבלת בו?: אין לי מושג עוד לא חילקו לנו אותו... והמבחן האחרון שעשיתי וקיבלתי כבר את הציון הוא באנגלית וקיבלתי 65
באיזה צבע הארון בחדר שלך?: עץ בהיר יש לך חדר לבד?: יפ מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות?: דיי מזמן עברת על החוק?: חחח אני מורידה בוהרדות לא חוקיות כל הזמן
על איזה חוק עברת?: הורדות לא חוקיות^^ תפסו אותך?: אמממ אני לא מתביישת בזה
אם כן- מה עשו לך?: כלום
ישבת במעצר?: נו בוודאי! כי אני היחידה בעולם הזה שעושה את זה גם מי החבר הכי טוב שלך?: אמממ החברות הכי טובות שלי הן: יעל, שירי, מיכל, יובל ויובל... ויש גם את שיר
והחבר הכי טוב, שחר הכי הזוי?: יעל
שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים?: נמ, אני לא ממש לומדת עם חבורת למבחנים... אבל אם כבר נראה יל שיעל הכי מצחיק?: חחח מיכל הכי דיכאוני?: אהמ
הכי יפה?: ... שאתה מדבר איתו הכי הרבה?: יעל אתה בתנועת נוער?: לא איזה?: ... ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך?: מהחראות האלה שכל הזמן שולחים הודעות וההודעות שלהם עולות כסף
איזה חברה הפלא' שלך?: סלקום ואיזה חברה המכשיר? (נוקיה, מוטורולה, וכו'): נוקיה איך נראה הכסא שעליו אתה יושב?: רגיל כזה... עץ בהיר ועגול
באיזה צבע המחשב שלך?: אפור באיזה צבע הסדין של המיטה שלך?: יש לי הרבה, כרגע הוא דיי צבעוני
מה המתנת יום הולדת האחרונה שקיבלת?: אמממ שנה שעברה.... נראה לי הנרות מיעל עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- במה היית מעדיף לגןר?: קיבוץ!!!!! ובמה אתה גר עכשיו?: ישוב יש לך חיית מחמד?: יפ
אם כן- איזה?: 4 חתולים ו-2 כלבים
איך קוראים לה? 3 חתולות, אמא ו-2 בנות אמא: נלה הבת הגדולה יותר: וויני הבת הקטנה יותר: לילו. חתול בשם ג'קי וכלב וכלבה אמא ובן פרדי וריצ'י אם לא- אתה רוצה?: יש לי את הכי חמודות
כשהיית קטן קראת ג'ינג'י?: אכן מה הדף בית שלך?: אין לי, האינטרנט דפוק בקטע הזה אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו?: יפ עם מי?: יעל, קוניתע (בערך) ונעמה (בערך) כמה אחים יש לך?: 2 אחיות ואח

האמ

שמת לב שבכל שאלון יש כמעט אותם שאלות? אהא אתה יותר אוהב לענות על השאלון או לקרוא תשובות? לענות אתה אוהב להתקלח? כן איזה שמפו אתה משתמש? הוואי ואיזה דאודורנט? כיף איזה צבע המגבת שלך? כרגע? *בודקת* סגול
מה אתה אוכל בבוקר? רק שותה קפה איזה יום בשבוע אתה הכי אוהב? שישי למה? כי גם המערכת קצרה וגם סופשבוע
כמה סבים ו/או סבתות יש לך? 2 סבתות וסבא אחד יש לך קרובים בחו"ל? כה יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? לא איך קוראים לו/ה? - איזה צבע שיער יש לך? שטני ואיזה היית רוצה שיהיה לך? נחמד לי עם שלי :) כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? לא איזה סמיילי אתה הכי אוהב?
מתוק או מלוח? מתוק איזה שפה הכי יפה? אנגלית וספרדית ואיזה הכי מכוערת? צרפתית, גרמנית, פורטוגזית שמאלני/ימני? ימנית דתי/חילוני/מסורתי וכו'? חילונית sms או לדבר באמת? לדבר באמת טלפון או פנים אל פנים? פנים אך פנים איזה נושא במתמטיקה הוא הכי מגעיל? סדרה הנדסית, דפנטלי. לא נכון! לוגים הכי מגעיל! שום דבר לא יכול להיות יותר גרוע מלוגים. במיוחד אם יש לך על זה מבחן מחר. ודאי. מה המבחן האחרון שעשית? אנגלית וכמה קיבלת בו? לאדעת עדין באיזה צבע הארון בחדר שלך? צבע בוּק.
יש לך חדר לבד? כה מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? הממ לא זוכרת
עברת על החוק? לא על איזה חוק עברת? לא תפסו אותך? לא אם כן- מה עשו לך? נו. ישבת במעצר? מי החבר הכי טוב שלך? יעזרו שמות? הכי הזוי? שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים? הכי מצחיק? הכי דיכאוני? הכי יפה? שאתה מדבר איתו הכי הרבה? אתה בתנועת נוער? לא איזה? ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? חברה איזה חברה הפלא' שלך? סלקום ואיזה חברה המכשיר? (נוקיה, מוטורולה, וכו') נוקיה איך נראה הכסא שעליו אתה יושב? ירוק מסתובב כזה:| באיזה צבע המחשב שלך? לבן? באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? סגול מה המתנת יום הולדת האחרונה שקיבלת? עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- במה היית מעדיף לגןר? עיר ובמה אתה גר עכשיו? עיר יש לך חיית מחמד? כה אם כן- איזה? 2 תוכים איך קוראים לה? פונץ' ובננה אם לא- אתה רוצה? כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? כההה
מה הדף בית שלך? גוגל אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו? לא עם מי? כמה אחים יש לך? אח אחד

מיטל101

New member
אני..

שמת לב שבכל שאלון יש כמעט אותם שאלות? שמתי לב אתה יותר אוהב לענות על השאלון או לקרוא תשובות?לענות אתה אוהב להתקלח?כן איזה שמפו אתה משתמש?אממ...נראה לי כיף ואיזה דאודורנט?של פה איזה צבע המגבת שלך?משתנה כל הזמן מה אתה אוכל בבוקר?קורנפלקס איזה יום בשבוע אתה הכי אוהב?שבת למה?כי אין בצפר כמה סבים ו/או סבתות יש לך?2 סבתות סבא ועוד אחד שאני לא מכירה יש לך קרובים בחו"ל?כן יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך?לא איך קוראים לו/ה?אבל אין איזה צבע שיער יש לך?חום שטני ואיזה היית רוצה שיהיה לך?שיהיה לי את הבלונד שהיה לי עד לפני כמה שנים כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון?לא שזכור לי איזה סמיילי אתה הכי אוהב?
מתוק או מלוח?מתוק איזה שפה הכי יפה?אנגלית ואיזה הכי מכוערת?ערבית שמאלני/ימני?ימני דתי/חילוני/מסורתי וכו'?חילונית sms או לדבר באמת?שניהם טלפון או פנים אל פנים?פנים אל פנים איזה נושא במתמטיקה הוא הכי מגעיל?הכל לא נכון! לוגים הכי מגעיל! שום דבר לא יכול להיות יותר גרוע מלוגים. במיוחד אם יש לך על זה מבחן מחר. מה המבחן האחרון שעשית?היום...במתמטיקה וכמה קיבלת בו?רק היום עשיתי באיזה צבע הארון בחדר שלך?עץ יש לך חדר לבד?כן מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות?לפני שבועיים עברת על החוק?מזמן על איזה חוק עברת?לא אומרת תפסו אותך?לא אם כן- מה עשו לך? ישבת במעצר?חס וחסה מי החבר הכי טוב שלך?ירין וליאת הכי הזוי?אבישי שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים? עידו הכי מצחיק?כולם! הכי דיכאוני?וואי...לויודעת הכי יפה?ירין
שאתה מדבר איתו הכי הרבה?ירין וליאת וגם מישל אתה בתנועת נוער?לא איזה?לא ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך?ירין איזה חברה הפלא' שלך?אורנג' ואיזה חברה המכשיר? (נוקיה, מוטורולה, וכו')נוקיה איך נראה הכסא שעליו אתה יושב?כמו כסא באיזה צבע המחשב שלך?אפור שחור באיזה צבע הסדין של המיטה שלך?סגול מה המתנת יום הולדת האחרונה שקיבלת?טיסה עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- במה היית מעדיף לגןר?עיר ובמה אתה גר עכשיו?עיר יש לך חיית מחמד?לא אם כן- איזה? איך קוראים לה? אם לא- אתה רוצה?מאודדד...אבל אבא ואח שלי אסמטים לפרווה כשהיית קטן קראת ג'ינג'י?כן מה הדף בית שלך?www.one.co.il אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו?כן עם מי?מישל כמה אחים יש לך?3

Primula

New member
ואף על פי כן-

נוע תנוע הארץ
שמת לב שבכל שאלון יש כמעט אותם שאלות? אכן
אתה יותר אוהב לענות על השאלון או לקרוא תשובות?לענות
אתה אוהב להתקלח? כן, מאוד
איזה שמפו אתה משתמש? אין לי קבוע
ואיזה דאודורנט? השתמשתי בדאודורנט של Life אבל נהיתה לי פריחה (לא מזה) אז אני משתמשת בטבעי כזה
איזה צבע המגבת שלך? לבן
מה אתה אוכל בבוקר? תה ועוגיה
איזה יום בשבוע אתה הכי אוהב? שישי
למה? כי זה יום קצר ואפשר גם לישון מאוחר ועד מאוחר.
כמה סבים ו/או סבתות יש לך? 3
יש לך קרובים בחו"ל? כן
יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? לא
איך קוראים לו/ה?
איזה צבע שיער יש לך? חום
ואיזה היית רוצה שיהיה לך? חום
כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? אכן כך
ו-
מתוק או מלוח? מתוק
איזה שפה הכי יפה? מממ
ואיזה הכי מכוערת? ערבית
שמאלני/ימני? עוד לא נקטתי עמדה
דתי/חילוני/מסורתי וכו'? לא
sms או לדבר באמת? דיבור בגלים אלקטרוניים-רדיו-פוניים. ברור שבאמת!
טלפון או פנים אל פנים? פנים אל פנים
איזה נושא במתמטיקה הוא הכי מגעיל? ממ..
לא נכון! לוגים הכי מגעיל! שום דבר לא יכול להיות יותר גרוע מלוגים. במיוחד אם יש לך על זה מבחן מחר. וואלה.
מה המבחן האחרון שעשית? מבחן מכון הדסה ברוך השם!! אני כל כך שמחה שעברתי את זה!!
|מזיע קשות|
וכמה קיבלת בו? לא יודעת עדיין
באיזה צבע הארון בחדר שלך? חום בהיר
יש לך חדר לבד? כן
מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? מחר
עברת על החוק? אממ פעם לקחתי מסופר שוקולד אחד- את הזה העגול הדק עם הסוכריות הצבעוניות למעלה
על איזה חוק עברת? נו!!
תפסו אותך? אה, לא.
אם כן- מה עשו לך? ><
ישבת במעצר? כמובן! מי לא?
מי החבר הכי טוב שלך? הלוואי שהיה לי אחד כזה..
הכי הזוי? יש כזה, בלי שמות.
שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים? ממ
הכי מצחיק? בלי שמות
הכי דיכאוני?" "
הכי יפה? בלה. אין לי מושג
שאתה מדבר איתו הכי הרבה? הו יש הרבה מאלו.
אתה בתנועת נוער? כן
איזה? השומר הצעיר
ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? אין לי פלאפון
איזה חברה הפלא' שלך? אין לי פלאפון
ואיזה חברה המכשיר? (נוקיה, מוטורולה, וכו') אין לי פלאפון
איך נראה הכסא שעליו אתה יושב? כסא מחשב כמו בסימס.
באיזה צבע המחשב שלך? שחור
באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? ורוד בהיר
מה המתנת יום הולדת האחרונה שקיבלת? האחרונה?! וואלה לא זוכרת..
עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- במה היית מעדיף לגור? ממ
ובמה אתה גר עכשיו? בית
יש לך חיית מחמד? לא
אם כן- איזה? לא
איך קוראים לה? לא
אם לא- אתה רוצה? כן
כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? כן
מה הדף בית שלך? ריק
אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו? לא
עם מי? לא
כמה אחים יש לך? מה הקשר!? 2

Galadriel 3000

New member
קיי

שמת לב שבכל שאלון יש כמעט אותם שאלות? כן. שמתם לב שאני כותבת בפורום רק כשיש שאלון? אתה יותר אוהב לענות על השאלון או לקרוא תשובות? לענות. אתה אוהב להתקלח? כן חח איזה שמפו אתה משתמש? הרבל אסנסז ואיזה דאודורנט?ליידי ספיד סטיק. איזה צבע המגבת שלך?משתנה. הרשמית ורודה. מה אתה אוכל בבוקר? סנדוויץ' עם משהו או עוגיות עם קפה. איזה יום בשבוע אתה הכי אוהב? שבת. למה?כי לא לומדים. כמה סבים ו/או סבתות יש לך? סבא אחד וסבתא אחת מאותו צד. יש לך קרובים בחו"ל? כן, אמריקה. יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? בת דודה שגדולה ממני בשנה ואנחנו לא ממש מדברות. איך קוראים לו/ה? גילי איזה צבע שיער יש לך? חום ואיזה היית רוצה שיהיה לך? חום יותר כהה או שחור. כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? לא. פחדתי מאחת מתחת למיטה :/ איזה סמיילי אתה הכי אוהב? שאלה טובה.
אולי. מתוק או מלוח? מלוח. איזה שפה הכי יפה? בריטית
ואיזה הכי מכוערת? ערבית. שמאלני/ימני? ההורים שלי שמאלנים. לי עוד אין דעה פוליטית מגובשת. דתי/חילוני/מסורתי וכו'? חילוני. sms או לדבר באמת? לדבר באמת. SMS עולה כסף ולוקח זמן. טלפון או פנים אל פנים? טלפון. איזה נושא במתמטיקה הוא הכי מגעיל? וואו אני אוהבת את השאלה הזו :p אממ בעיות ערך קיצון, ומשפטי וויאטה, וגאומטריה. לא נכון! לוגים הכי מגעיל! שום דבר לא יכול להיות יותר גרוע מלוגים. במיוחד אם יש לך על זה מבחן מחר. הו, אנ'לא יודעת מה זה לוגים. ישמצב שאני אשנא אותם. מה המבחן האחרון שעשית? תנ"ך וכמה קיבלת בו? הוא נעשה כל כך לאחרונה שלא קיבלתי אותו חזרה. באיזה צבע הארון בחדר שלך? לבן יש לך חדר לבד? כן. מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? לפני... חצי חודש בערך. עברת על החוק? כן על איזה חוק עברת? חציה באדום ומעבר חציה. תפסו אותך? לא (חה חה!) אם כן- מה עשו לך? כלום. ישבת במעצר?הייתם רוצים, אה? מי החבר הכי טוב שלך? חברה. מורן. וגם ולרי. הכי הזוי? וואו כמעט כולן למען האמת. שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים? שירה. הכי מצחיק? שחר (הוא בן, למען האמת) הכי דיכאוני? מורן. וגם בתאל. הכי יפה? לאדת. שאתה מדבר איתו הכי הרבה? לאדת. אתה בתנועת נוער?לא. איזה? בלההההההההה!!! ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? אין לי מושג. זה היה לפני מאה שנה. בטח המורה למתמטיקה. איזה חברה הפלא' שלך? פלאפון ואיזה חברה המכשיר? (נוקיה, מוטורולה, וכו') סמסונג. איך נראה הכסא שעליו אתה יושב?כחול מסתובב עם משענת גבוהה באיזה צבע המחשב שלך? לבן, איי גס. באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? לא זוכרת. קרם אולי? צבעוני כזה. מה המתנת יום הולדת האחרונה שקיבלת? נראה לי חולצה כתומה כזו. עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- במה היית מעדיף לגןר? חווה מבודדת ובמה אתה גר עכשיו? עיר יש לך חיית מחמד? כן אם כן- איזה? 2 כלבות איך קוראים לה? טריקסי באפי. אם לא- אתה רוצה? לא רוצה יותר. כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? כן. מה הדף בית שלך? יאהו אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו? לא. אין אנשים מעניינים מחוברים. עם מי? :-| כמה אחים יש לך? 2. מה? זהו?!

למעלה