שאלון הכי הכי

שאלון הכי הכי

שמך: שם משפחה: השיר הכי הכי שלי: הזמרת הכי הכי שלי: הזמר הכי הכי שלי: השחקן הכי הכי שלי: השחקנית הכי הכי שלי: המלחין הכי הכי שלי: הכותב הכי הכי שלי: החבר הכי הכי שלי: החברה הכי הכי שלי: הסמיילי הכי הכי שלי: ההופעה הכי הכי: היום הכי הכי בשבילי: השנה הכי הכי שלי: הכי מאמי בפורום:

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

שמך:מירי שם משפחה:אסור לפרסם באינטרנט
השיר הכי הכי שלי:יש המון.בזמן האחרון These open arms של בון ג'ובי
הזמרת הכי הכי שלי:מריה..אלאניס מוריסט..ג'ניפר לופז הזמר הכי הכי שלי:בון ג'ובי[!],פיל קולינס[!] השחקן הכי הכי שלי:חוץ מאורי[
],ג'ים קארי D: השחקנית הכי הכי שלי:ממ..ג'ניפר אניסטון וסנדרה בולוק המלחין הכי הכי שלי:
הכותב הכי הכי שלי:
החבר הכי הכי שלי:יש כמה
החברה הכי הכי שלי:יש כמה
הסמיילי הכי הכי שלי:
ההופעה הכי הכי:
היום הכי הכי בשבילי:המפגש הראשון עם הקומונה ואורי השנה הכי הכי שלי::| הכי מאמי בפורום:לא יפה,לא רוצה לפגוע:X

אנונה2

New member
../images/Emo95.gif

שמך: אלונה שם משפחה: ---------------- השיר הכי הכי שלי: יש בי עוד כח, bad day הזמרת הכי הכי שלי: מירי מסיקה
הזמר הכי הכי שלי: עברי לידר
השחקן הכי הכי שלי: אורי אומנותי
השחקנית הכי הכי שלי: רותם אבוהב
המלחין הכי הכי שלי: עברי לידר
הכותב הכי הכי שלי: אח שלי ושי
החבר הכי הכי שלי: גל, רז
החברה הכי הכי שלי: נוי
[עזבו, את כולם אתם לא מכירים
] הסמיילי הכי הכי שלי:
ההופעה הכי הכי: של עברי, בגני התערוכה
היום הכי הכי בשבילי: שישי [אחר הצהריים] השנה הכי הכי שלי: שנה שעברה [2005] הכי מאמי בפורום: כווווווווווולם

spukipuki

New member
עונה ../images/Emo203.gif

שמך: יעל שם משפחה: אני אכתוב במקום זה כנוי... - קלימר השיר הכי הכי שלי: יש הרבה הזמרת הכי הכי שלי: אממממ, לא יודעת, אני די אוהבת את מדונה הזמר הכי הכי שלי: עברי לידר!!!
השחקן הכי הכי שלי: אורי
השחקנית הכי הכי שלי: סנדרה בולוק
הולי מארי קומבס
הלן האנט
המלחין הכי הכי שלי: לא יודעת P: עברי לידר? הכותב הכי הכי שלי: לא יודעת החבר הכי הכי שלי: אמממ, אין לי היסטוריה כל כך ארוכה של חברים
וגם המעט שהיו לא היו משהו
החברה הכי הכי שלי: יש כמה הסמיילי הכי הכי שלי: הסמיילי-
ו-
, ואייקון אהוב-
ההופעה הכי הכי: לא הייתי בהופעות היום הכי הכי בשבילי: יום שישי שעבר XD השנה הכי הכי שלי: לא יודעת
הכי מאמי בפורום: evrybody

boopymylife

New member
../images/Emo12.gifעונה (כולי בשוק לאמשנה למה)

שמי: ליאור
שם משפחה: לא חושפת פה =/ (בכל זאת .. תפוזבל.. )
השיר הכי הכי שלי: יש בי עוד כוח של דין דין אביב, ובאנגלית unbreak my heart של טוני ברקסטון
הזמרת הכי הכי שלי: ישראלית: דין דין אביב, ולא ישראלית- יש כמה, טוני ברקסטון, וויטני יוסטון, מאריה קארי, סלין דיון, וזהו בערך.
הזמר הכי הכי שלי: ישראלי: עברי לידר, לא ישראלי: יש פול.. שאגי, שון פול, בוב דילן, רונן קייטינג.. ואוו אני אפילו לא זוכרת ת'שמות כבר ><
השחקן הכי הכי שלי: ישראלי: נחשו? לא ישראלי: טום קרוז, בראד פיט, ועוד כמה שברחו לי עכשיו..
השחקנית הכי הכי שלי: מממממ.. ישראלית אנערףףף , ולא ישראלית גם יש פול, .. (לא עולות לי עכשיו.. אנג'לינה ג'ולי,.. ג'וליה רוברטס, ממ ועוד המוןןן)
המלחין הכי הכי שלי: תאמת אני לא ממש בודקת מי הלחין ת'שירים שאני אוהבת.. ><
הכותב הכי הכי שלי: כנ"ל..
החבר הכי הכי שלי: יש כמה
החברה הכי הכי שלי: גם יש כמה.
הסמיילי הכי הכי שלי:
ההופעה הכי הכי: עברי!
היום הכי הכי בשבילי: יומולדת *_^ (עוד פחות משבועיים יאי!)
השנה הכי הכי שלי: שנה שעברה בינתיים...
הכי מאמי בפורום: את !

עונה

שמך: דנית שם משפחה: רוזנברג השיר הכי הכי שלי: אהבה-דניאל סלומון שיר לשירה- מירי מסיקה BECAUSE OF U- קלי קלארקסון הזמרת הכי הכי שלי: קלי קלארקסון ומירי מסיקה הזמר הכי הכי שלי: עידן ריכל והראל סקעת השחקן הכי הכי שלי: אורי אומנותי השחקנית הכי הכי שלי: טלי שרון ואיילת זורר ופלורנסיה ברטוטי (חח
) המלחין הכי הכי שלי: לא יודעת הכותב הכי הכי שלי: שייייייייייייי
החבר הכי הכי שלי: גל החברה הכי הכי שלי:תילע עינב שיקמה הסמיילי הכי הכי שלי:
ההופעה הכי הכי:פלוריסיינטה היום הכי הכי בשבילי: שבת השנה הכי הכי שלי: לא יודעת הכי מאמי בפורום: הכי מאמי? כולם באותו מידה

עונה..

שמך: מיטל שם משפחה: עבד השיר הכי הכי שלי:"בוא" של ריטה הזמרת הכי הכי שלי: שירי מימון.. הזמר הכי הכי שלי: RL מויאל השחקן הכי הכי שלי: {חוץ מאורי אומנותי}.. ידידיה ויטל.. השחקנית הכי הכי שלי:טלי שרון המלחין הכי הכי שלי: RL מויאל.. הכותב הכי הכי שלי:RL מויאל החבר הכי הכי שלי: אבי יוסף החברה הכי הכי שלי: שילת מורנו ויוליה שפלב.. הסמיילי הכי הכי שלי:
ההופעה הכי הכי: אממ.. היום הכי הכי בשבילי: יום שבת.. השנה הכי הכי שלי: 1990 השנה שבא נולדתי.. אךך לאן נעלמה התמימות.. הכי מאמי בפורום: אממ לא נעים לבחור.. כולם חמודים לאללה.. מיטל.

Simply an Angel

New member
../images/Emo189.gifעונה../images/Emo189.gif

שמך:ליאור שם משפחה: חסוי
השיר הכי הכי שלי: וואי יש כמה... הזמרת הכי הכי שלי: אמממ... יש כמה...
הזמר הכי הכי שלי: יש כלמיני...
השחקן הכי הכי שלי: אורי
השחקנית הכי הכי שלי: מיכל גבריאלוב
המלחין הכי הכי שלי: לאדעת
הכותב הכי הכי שלי:לאדעת
החבר הכי הכי שלי: לא חושבת שיש אחד כזה... החברה הכי הכי שלי: לא חושבת שיש אחת כזו.. הסמיילי הכי הכי שלי:
--> מן הסתם
ההופעה הכי הכי:לאדעת
היום הכי הכי בשבילי: שישי
השנה הכי הכי שלי: וואי ממש קשה להגיד... הכי מאמי בפורום: חחח למה להגיד שמות?

JULI4561

New member
עונה ../images/Emo41.gif

שמך:ג'ול(י) שם משפחה:
השיר הכי הכי שלי: יש מלאאאא הזמרת הכי הכי שלי: אין לי הכי הכי אני שומעת את כולם הזמר הכי הכי שלי: כ"נל השחקן הכי הכי שלי: אורי
השחקנית הכי הכי שלי: טלי שרון
המלחין הכי הכי שלי: לא 'דעת
הכותב הכי הכי שלי:כ"נל הסמיילי הכי הכי שלי:
ההופעה הכי הכי: של עופר ניסים
היום הכי הכי בשבילי: יום חמישי השנה הכי הכי שלי:1992 הכי מאמי בפורום: כווווולםםםם

עונה לעצמי

שמך:שי שם משפחה:חסוי ביותר השיר הכי הכי שלי:שיר עצוב הזמרת הכי הכי שלי:שיר ביטון הזמר הכי הכי שלי:עברי לידר השחקן הכי הכי שלי:אורי השחקנית הכי הכי שלי:איילת זורר המלחין הכי הכי שלי:אביב גפן הכותב הכי הכי שלי:אביב גפן החבר הכי הכי שלי:בנתיים אין החברה הכי הכי שלי:דודה שלי הסמיילי הכי הכי שלי:
ההופעה הכי הכי:שיר נולד27.1 היום הכי הכי בשבילי:שבת השנה הכי הכי שלי:אין לי מושג הכי מאמי בפורום:ליאורי,דנדן,ספיר,מירו,אורן,אורי וכולם באמת מדהימים

../images/Emo214.gifעונה ו..אני חדשה../images/Emo9.gif../images/Emo26.gif

אומנם לא כזאת חדשה, אני מכירה את רוב הפורום אבל שיהיה! אני כל הזמן קוראת פה ומתה על אורי המדהים אז החלטתי לקחת חלק
שמך: רחלי שם משפחה:
השיר הכי הכי שלי: She
הזמרת הכי הכי שלי: קלי קלארקסון ואיימי דיאמונד הזמר הכי הכי שלי: עברי לידר
השחקן הכי הכי שלי: בראד פיט
השחקנית הכי הכי שלי: טלי שרון
ג'ניפר אניסטון
קורטני קוקס המלחין הכי הכי שלי: אהוד מנור
הכותב הכי הכי שלי: מממ אני אוהבת את מארק האדון החבר הכי הכי שלי: יניר החברה הכי הכי שלי: עידית הסמיילי הכי הכי שלי:
ההופעה הכי הכי: ב26.3
היום הכי הכי בשבילי: 15.11 השנה הכי הכי שלי: שנה בעברה הייתה מדהימה
הכי מאמי בפורום: כמעט כולם..כל חבריי בתפוז

חלוששששש ../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif

ברוכה הבאהההההההההה
משום מה חשבתי שאת חברה בפורום בכל אופן.. התמכרות נעימהה
אוהבתתתתת

למעלה