שאלון הכרות

אילנה112

New member
שאלון הכרות

אנחנו משבוע לשבוע גדלים כאן אז בואו נכיר אחד את השני נתחיל בשאלון : שם: גיל: תאריך לידה (לכל אחד תיהיה הפתעה בתאריך שלו) מאיפה בארץ: שיר אהוב של קים: שיר אהוב של כל זמרת או זמרת: * לא חובה תמונה

אילנה112

New member
מתחילה../images/Emo41.gif

שם :שולי גיל עוד 3 ימים 25 תאריך לידה:16/7 מקרית אתא שיר של קים :שלך לעולם שיר אחר: ריטה מחכה

CHRISS

New member
עונה

שם: כריסססססססס גיל:20 תאריך לידה: 22/07 באא למות..אני מחליף קידומת עוד מעט מאיפה בארץ: רמת גן שיר אהוב של קים: orietaziya שיר אהוב של כל זמרת או זמרת: be loved - reflex

עונה../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

שם :אלון גיל:19 תאריך לידה :20/2/89 איזור :קרית מוצקין שיר: לא בוכה שיר לא של קים: אבא סליחה של ליאת בנאי
תמונות אין לי כי יש לי מחשב חדש

tamir2004

New member
עכשיו אני עונה

שם :תמיר גיל 23 תאריך לידה:29/12/84 חיפה שיר של קים :רינטציה שיר אחר: הוזה אותך מולי אייל גולן

עונה../images/Emo70.gifעונה../images/Emo70.gif

שם :אורטל גיל 17 וחצי תאריך לידה:28/3/91 עיר:כרמיאל שיר של קים :כל השירים שיר אחר:מירי מסיקה עכשיו אתה חוזר בחזרה

והינה אני

שם:שרון גיל:22 תאריך לידה: 22.3 מאיפה בארץ:ת"א שיר אהוב של קים:לא בוכה שיר אהוב של כל זמרת או זמרת:כרגע זה שוברת שתיקה של מאיה בוסקילה

EMANUELA XD

New member
סוף סוף תיקנו את השרת בהוט

שם:---עמנואלה גיל: תאריך לידה (לכל אחד תיהיה הפתעה בתאריך שלו)-----11/4 מאיפה בארץ:----תל אביב ללא הפסקה שיר אהוב של קים:------- "אני שלך לעולם" שיר אהוב של כל זמרת או זמרת:-----"ח ר ו ת י " דנה ברגר חרותי מתנוססת על דגל חרותי היפה בבנות מה חבוי בך אישה משתוקקת עיניים גדולות חרותי מתנוססת על דגל חרותי היפה בבנות מה חבוי בך אישה משתוקקת מה את מפחדת לראות בתמונה חברות טרנסקסואליות גאות אני שניה מצד ימין מורן עמנואלה קים ומישל ביום ההולדת של קים

DJ ELAD 17 A

New member
עונה :=

שם : אלעד גיל:20 גיל: 11/9/87 בארץ: ראשון שיר אהוב של קים - חרשו שיר אהוב 2- FREAK OF NATVER של אנסטסיה תמונה - בקרוב

DJ ELAD 17 A

New member
אני לא חדש כאן ...

אני תמיד הייתי כאן פשוט לא הייתי מגיב הרבה אני מכיר את קים מהתחלה שלה פשוט עכשיו יש לי יותר זמן להיכנס וגם בזכות כריס שעושה עבודה מעולה ותמיד שמח כאן .

סיוון777

New member
עונה

שם:סיון מויאל ולא אני לא אחות של הראל מויאל חחח אני מעריצה שלו גיל: 25 תאריך לידה :6/5/83 מאיזור נתניה שיר אהוב של קים : שלך לעולם שיר אהוב אחר של זמר: הראל מויאל אורח מיותר

למעלה