שאלון הרגאיי הלאומי חוזר !!

ZeusMan

New member
שאלון הרגאיי הלאומי חוזר !! ../images/Emo165.gif

1. סגנון מוזיקה מועדף : א.פאונדיישן רוטס ב.ניו רוטס/קונשס ג.דאנסהול ד.דאב 2. צבעי הרגאיי בשבילכם הם : א.כחול לבן ב.ירוק צהוב אדום ג.ירוק צהוב שחור ד.אחר 3. הכי כייף מסיבה ב : א.חוף ב.קיבוץ ג.מועדון ד.טבע 4.ברגאיי הכי חשוב לי זה ה : א.באס ב.תופים ג.שירה ד.גיטרה החשמלית 5.הבן הכי מוכשר של בוב הוא : א.דמיאן ב.זיגי ג.קימאני ד.אחר 6.הכי מסמל בשבילי רגאיי : א.הצבעים ב.הגראס ג.הראסטות ד.אחר 7.אמן הרגאיי הציוני הטוב ביותר הוא : א.סילברדון ב.פישי ג.תומר יוסף ד.צ'ולו 8.להקת הרגאי הציונית הטובה ביותר היא : א.רגאיסטאן ב.קנגרו ג.איאם ד.התיקווה 6 ה.טארבין
ו.פאנסט 9.אני שומע אך ורק : א.רוטס וקונשס ב.רוטס קונשס דאנסהול ג.רוטס קונשס דאנסהול דאב ד.אחר 10.אני שומע רגאיי : א.24 שעות ביממה ב.12 שעות ביממה ג.שעה שעתיים ד.פעם בכמה ימים בהצלחה !

JamicaniT

New member
אחלה שאלון :)

1. סגנון מוזיקה מועדף : א.פאונדיישן רוטס ד.דאב 2. צבעי הרגאיי בשבילכם הם : ב.ירוק צהוב אדום 3. הכי כייף מסיבה ב : א.חוף ד.טבע 4.ברגאיי הכי חשוב לי זה ה : ג.שירה 5.הבן הכי מוכשר של בוב הוא : א.דמיאן 6.הכי מסמל בשבילי רגאיי : ד.הוויבס .. 7.אמן הרגאיי הציוני הטוב ביותר הוא : ג.תומר יוסף 8.להקת הרגאי הציונית הטובה ביותר היא : א.רגאיסטאן ב.קנגרו ג.איאם ד.התיקווה 6 ה.טארבין ו.פאנסט אע, לא יכולה לבחור, כל אחת ואחת .. 9.אני שומע אך ורק : ד.הכל. 10.אני שומע רגאיי : א.24 שעות ביממה

Nechi Nech

New member
יסאיה, קול נו איה.

1. סגנון מוזיקה מועדף : ב.רוטס, קונשנס ודאנסהול. 2. צבעי הרגאיי בשבילכם הם : ב.ירוק צהוב אדום 3. הכי כייף מסיבה ב : ג.מועדון 4.ברגאיי הכי חשוב לי זה ה : ה.שילוב של ארבעת הקטגוריות. 5.הבן הכי מוכשר של בוב הוא : א.דמיאן - לא יודע אם הכי מוכשר, אותו אני הכי אוהב. 6.הכי מסמל בשבילי רגאיי : ד.הוייבז 7.אמן הרגאיי הציוני הטוב ביותר הוא : ד.צ'ולו סאלאסי איי דה פירסט. 8.להקת הרגאי הציונית הטובה ביותר היא : איאם/התקווה 6. 9.אני שומע אך ורק : ב.רוטס קונשס דאנסהול 10.אני שומע רגאיי : א.24 שעות ביממה

eviaman

New member
זאום השמטת הרבה פרטים...אבל קבל...

סגנון מוסיקה מועדף: רוטס , קונשיס דאנסהול (לא מאסיב) צבעי הרגאיי בשבילכם: ירוק צהוב אדום הכי כייף במסיבה: טבע ...הכי טוב! סטייל פסטיבל שנטיפי צאלים... ברגאיי הכי חשוב: שירה ובס תופים הכי מסמל בשבילי רגאיי: הוויבבבבבב הבס תופים הכוללל אמן הרגאיי הציוני הכי טוב...: תומר יוסף להקת הרגאי הכי טובה..: לא כתבת אותה פה וחבל... גבר! תענוג פשוט תענוג... ומה עם קטרודה וויבס? אני שומע אך ורק: רוטס קונשס דאנסהול אני שומע רגאיי 24 שעות ביממההה הבן הכי מוכשר של בוב..: שאלה קשה כל אחד והסגנון שלו אבל דמיאן כובש... וגם זיגי תותח

ZeusMan

New member
איזה קטע.. תענוג. וקטרודה שחכתי ../images/Emo13.gif

חבר'ה, להוסיף ובמיידי את שתי הלהקות הגדולות הללו...

סופשבוע משהו משהו ../images/Emo6.gif

1. סגנון מוזיקה מועדף : **רגאמאפין, רוטס, קונשס ופאונדיישן! 2. צבעי הרגאיי בשבילכם הם : **ירוק צהוב אדום 3. הכי כייף מסיבה ב : **בטבע!! 4.ברגאיי הכי חשוב לי זה ה : א.באס ב.תופים ג.שירה ד.גיטרה החשמלית **הכל! 5.הבן הכי מוכשר של בוב הוא : **כולם ניחנו בכישרון מדהים! 6.הכי מסמל בשבילי רגאיי : **הרגאיי מסמל בשבילי ת'רגאיי חהחה 7.אמן הרגאיי הציוני הטוב ביותר הוא : **יש הרבה.. 8.להקת הרגאי הציונית הטובה ביותר היא : **התיקווה 6 9.אני שומע אך ורק : **שומעת כמעט הכל, בשנים האחרונות הרבה רגאמאפין וסגנונות הרוטס. 10.אני שומע רגאיי : **כל רגע שאני ערה. שבת שלום לכולם!! -כשף!

../images/Emo108.gif

1. סגנון מוזיקה מועדף : ג.דאנסהול 2. צבעי הרגאיי בשבילכם הם : ב.ירוק צהוב אדום 3. הכי כייף מסיבה ב : לא ממש אכפת :) 4.ברגאיי הכי חשוב לי זה ה : הרידים 5.הבן הכי מוכשר של בוב הוא : א.דמיאן וזיגי 6.הכי מסמל בשבילי רגאיי : א.הצבעים 7.אמן הרגאיי הציוני הטוב ביותר הוא : א.סילברדון 8.להקת הרגאי הציונית הטובה ביותר היא : בעיקרון קנגרו והתקווה 6 אבל טראבין בהחלט יהיו גדולים 9.אני שומע אך ורק : אין אך ורק. 10.אני שומע רגאיי : בערך 5-6 שעות ביום

MC SammY

New member
|צבעים של ראסטה|

1. סגנון מוזיקה מועדף : דאנסהול ופאונדיישן רוטס. 2. צבעי הרגאיי בשבילכם הם : ב.ירוק צהוב אדום 3. הכי כייף מסיבה ב : א.חוף 4.ברגאיי הכי חשוב לי זה ה : א.באס ב.תופים ג.שירה ד.גיטרה החשמלית הכל ביחד! 5.הבן הכי מוכשר של בוב הוא : ב.זיגי 6.הכי מסמל בשבילי רגאיי : א.הצבעים 7.אמן הרגאיי הציוני הטוב ביותר הוא : ב.פישי 8.להקת הרגאי הציונית הטובה ביותר היא : ה.טארבין |חנפנית|
9.אני שומע אך ורק : ג.רוטס קונשס דאנסהול דאב 10.אני שומע רגאיי : ג.שעה שעתיים

Jah 3

New member
Jah bless

1. פאונדיישן רוטס ודאנסהול... 2. ירוק שחור צהוב 3.טבע 4. שירה 5. זיגי 6. אחר- האנשים הטובים והנחמדים שפוקדים את המסיבות!!!! 7. סילברדון 8.התקווה 6 9.רוטס קונשס דאנסהול 10. כמה שעות ביממה... 3-4-5....

LIKUSH 1

New member
:)

1. סגנון מוזיקה מועדף : דאנסהול 2. צבעי הרגאיי בשבילכם הם : כחול לבן 3. הכי כייף מסיבה ב : קיבוץ 4.ברגאיי הכי חשוב לי זה ה : שירה (זמר/זמרת) 5.הבן הכי מוכשר של בוב הוא : דמיאן 6.הכי מסמל בשבילי רגאיי : חופש 7.אמן הרגאיי הציוני הטוב ביותר הוא : סילברדון 8.להקת הרגאי הציונית הטובה ביותר היא : התקווה 6 (אני גם
את פאנסט) 9.אני שומע אך ורק : רגאיי וגלגל"צ... 10.אני שומע רגאיי : שעה שעתיים

mr dude101

New member
גם אני

1. סגנון מוזיקה מועדף : התלבטות בין ב לג. אבל אם אחד אז ב. ניו רוטס 2. צבעי הרגאיי בשבילכם הם : ב.ירוק צהוב אדום 3. הכי כייף מסיבה ב : א.חוף 4.ברגאיי הכי חשוב לי זה ה : ג. שירה 5.הבן הכי מוכשר של בוב הוא : א.דמיאן 6.הכי מסמל בשבילי רגאיי : ד.אחר - כמו שכבר כתבו פה - הוויבס 7.אמן הרגאיי הציוני הטוב ביותר הוא : ב. פיש הדארוויש 8.להקת הרגאי הציונית הטובה ביותר היא : ד. התקווה 6 9.אני שומע אך ורק : ד.אחר - רוטס קונשס דאנסהול וסקא (מבחינת רגאיי שאני שומע כמובן) 10.אני שומע רגאיי : ב.12 שעות ביממה

ק ר ח

New member
ק.ר.ח יו

1.דאב 2.ירוק ירוק 3.חוף וטבע זה אותו דבר אבל חוף 4.שירה 5.דמיאן 6.המוסיקה אחי המוסיקה עצמה,אבל הראסטות מבין האופציות שלך 7.פישי 8.איאם 9.אחר,אני שומע גם היפ הופ,ד"א למה לא רואים אותך במוסיקה שחורה?סייקו כבר בקושי שם,יש לו פורום משלו,תבוא שוב,חסיד מתגעגע רצח!
10.שעה שעתיים יא מאן

Ambitionz

New member
טוב גם לי בא..

1. סגנון מוזיקה מועדף : ב.ניו רוטס/קונשס 2. צבעי הרגאיי בשבילכם הם : ב.ירוק צהוב אדום 3. הכי כייף מסיבה ב : א.חוף ד.טבע גם חוף זה טבע :) 4.ברגאיי הכי חשוב לי זה ה : ג.שירה 5.הבן הכי מוכשר של בוב הוא : ב.זיגי 6.הכי מסמל בשבילי רגאיי : א.הצבעים 7.אמן הרגאיי הציוני הטוב ביותר הוא : ג.תומר יוסף 8.להקת הרגאי הציונית הטובה ביותר היא : ו.פאנסט 9.אני שומע אך ורק : ד.אחר: אני לא שומע אך ורק. 10.אני שומע רגאיי : הרבה, אבל מתערבב עם הרבה סוגי מוזיקה.

למעלה