שאלון התפקדות מגניב ^_____^

mikokikyo

New member
שאלון התפקדות מגניב ^_____^

תתעוררוD= יאללה כולם ^_^ : שם: תאריך לידה: מקום מגורים: שיר אהוב: סרט אהוב: תוכנית טלוויזיה אהובה: זמר אהוב: זמרת אהובה: יום אהוב בשבוע: דיסק אהוב: תאריך אהוב: האם אי פעם עישנת? האם אי פעם שתית אלכוהול? האם אי פעם לקחת סמים? האם אי פעם עברת על החוק? האם אי פעם נשבר לך הלב? האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? האם אי פעם בכית על מישהו? האם אי פעם בכית על מישהי? האם אי פעם שברת למישהו את הלב? האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? האם אי פעם שיקרת? יש\אין חבר: גובה: מידת נעלים: פריסינג: קעקועים: ב24 שעות האחרונות בכית? ב24 שעות האחרונות צחקת? ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? ב24 שעות האחרונות קנית משהו? בימים אלו אתה מאוהב? הדבר שהכי קשה לך איתו: מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? האדם האחרון שהתקשר אלי- האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: המקום האחרון שהייתי בו: הסטיה שלי היא: הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- תכונה טובה שלי: תכונה רעה שלי: האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? האם צחקת על מישהו בעל מום? האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? תרמת פעם לקבצן? האם גנבת משהו במכולת? יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? אכלת משהו לא כשר? אתה שומר כשרות? שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? הפרת הבטחה שהבטחת? השתכרת עד אבדן חושים? מה צבע החדר שלך? באיזה בושם אתה משתמש? אתה אוהב לענוד תכשיטים? מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? חיבקת מישהו/י? מישהו/י חיבק/ה אותך? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה היה הדבר הראשון ששמעת? מה היה השיר הראשון ששמעת? מה אכלת? איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? איזה כיתה את: הבנאדם הכי יפה שראית: את חושבת שאת יפה? את חושבת שאת צבועה? את חושבת שאת קנאית? את חושבת שאת קרצייה? את חושבת שאת עקשנית? את אוהבת את עצמך? בזבזנית או חסכנית? בנאדם ש: שונא/ת: אוהב/ת: מתגעגע/ת אליו: חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: הכי מצחיק: הכי דפוק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: יש לך פלאפון? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? את רוצה להיות זמרת? את רוצה להיות שחקנית? אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? איפה את רוצה פירסינג? אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? פורום אהוב: באיזה פורומים את כותבת: יש לך חברים בפורומים? מי האדם האחרון שדיברת איתו? מה את עושה עכשיו? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? מה התוכנית האחרונה שראית? מה הדיסק האחרון ששמעת? מה החלום שלך? האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? שאבת אבק בלי שביקשו ממך? בנית טירה מחול? היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? היית בחקירה משטרתית? נגנב מhttp://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=118396

BlackEyedSpirit

New member
אני~../images/Emo29.gif

שם: ברו~ תאריך לידה: 22.1.92 מקום מגורים: שוהם שיר אהוב: הרבה... סרט אהוב: הרבה XD תוכנית טלוויזיה אהובה: נמלטים זמר אהוב: אין זמרת אהובה: אין יום אהוב בשבוע: שישי דיסק אהוב: Bullet For My Valentine - The Poison תאריך אהוב: 16.12.08 האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? כע האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? אני מניחה האם אי פעם נשבר לך הלב? כע האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כע האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כע האם אי פעם בכית על מישהו? כע האם אי פעם בכית על מישהי? כע האם אי פעם שברת למישהו את הלב? כע האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כל יום האם אי פעם שיקרת? כע יש\אין חבר: יש
גובה: 1.67 מידת נעלים: 37 פריסינג: הליקס קעקועים: אין ב24 שעות האחרונות בכית? נופ ב24 שעות האחרונות צחקת? יאפ ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כע ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כע ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? אהא... הדבר שהכי קשה לך איתו: לא יודעת '.' מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אף אחד האדם האחרון שהתקשר אלי- חן, ידיד שלי~ האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אין לי י.י אבל במסן... חברה שלי נעם ^^ המקום האחרון שהייתי בו: בית ספר הסטיה שלי היא: יאוי הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- החברים שלי תכונה טובה שלי: אני לא חושבת שאני יכולה לענות על זה תכונה רעה שלי: כנ"ל האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? כע XD האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? יש מצב האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא י.י עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? כע האם גנבת משהו במכולת? לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? החבר שלי... אכלת משהו לא כשר? בשר וחלב י.י אתה שומר כשרות? לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? כע הפרת הבטחה שהבטחת? כע השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? ירוק וכתום באיזה בושם אתה משתמש? לאיודעת איך קוראים לו Oס אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא ממש... יש לי רק צמיד~ מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? עשיתי דברים כי ידעתי שהם יגרמו לבנאדם שאני שונאת להרגיש רע באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי שמוכנים...אין גיל מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? אתמול חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום י.י עישנת? אף פעם שתית משקה אלכוהולי? שנה בערך השתכרת? אף פעם שכבת עם מישהו/י? אתמול D: סתם...אף פעם היית במועדון? כיתה ז' לבשת חצאית? כיתה ז' קנית בגד? שבוע שעבר אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? אתמול בלילה הקדישו לך שיר? כמה חודשים XP שיפרו לך את המצברוח? אתמול היום: באיזו שעה התעוררת? 8:45 מה/מי העיר אותך? שעון מעורר מה היה הדבר הראשון שאמרת? "קמתי" לאבא '.' מה היה הדבר הראשון ששמעת? מוזיקה במחשב מה היה השיר הראשון ששמעת? Norther - Omen מה אכלת? כלום איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מתי אני אראה אותו שוב... >: איזה כיתה את: י' הבנאדם הכי יפה שראית: החבר שלי~ את חושבת שאת יפה? תלוי את חושבת שאת צבועה? כן את חושבת שאת קנאית? כן...מאוד את חושבת שאת קרצייה? לפעמים את חושבת שאת עקשנית? תמיד את אוהבת את עצמך? תלוי בזבזנית או חסכנית? חסכנית כשצריך...בזבזנית מאוד כשלא בנאדם ש: שונא/ת: יש כמה אוהב/ת: החבר שלי? מתגעגע/ת אליו: החבר שלי... חסר לך: ...החבר שלי י.י עושה לך טוב להיות איתו: החבר שלי XD הכי מצחיק: דור הכי דפוק: אממ אני לא אכתוב אותו כאן. P: הכי מוזר: יוני הכי כיף לדבר איתו: החבר שלי יש לך פלאפון? כע למי אתה מתקשר הכי הרבה? לחבר שלי '.' אני מרגישה שאני חוזרת על עצמי איזה צלצול יש לך? Mika - Lollipop הקול הכי יפה ששמעת? של מאט מבולט פור מיי וואלנטיין איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? מייקל\שרה 3> את רוצה להיות זמרת? אולי את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כע כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כע איפה את רוצה פירסינג? בשפה אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? אומרת שזה מזוייף פורום אהוב: אין XP באיזה פורומים את כותבת: זה י.י יש לך חברים בפורומים? כע מי האדם האחרון שדיברת איתו? נעם מה את עושה עכשיו? עונה על שאלון...י.י את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כע מה את/ה שומע/ת? Bullet For My Valentine - Hit The Floor מה הסרט האחרון שראית? הדייט שתקע אותי מה התוכנית האחרונה שראית? לא יודעת מה הדיסק האחרון ששמעת? Bullet For My Valentine - Scream Aim Fire מה החלום שלך? הוא ארוך מדי...י.י האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כע רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? בערך שאבת אבק בלי שביקשו ממך? כע בנית טירה מחול? כע היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא היית בחקירה משטרתית? לא אוקיי. XD

mikokikyo

New member
גם אני ^.^

שם: מאי(וּ) תאריך לידה: 30.5.1993 מקום מגורים: חור נידח ליד טבריה ^.^ שיר אהוב: אמ... כרגע sakura kiss ^-^ סרט אהוב: כנראה שעדיין דוגמהXD תוכנית טלוויזיה אהובה: ניקולודיאון וכאלה ^.^ זמר אהוב: אין ממש זמרת אהובה: גם אין ממש יום אהוב בשבוע: אמ... סופשיםXD וגם ימי חול D: קיצר, הכל XD דיסק אהוב: אין תאריך אהוב: 19.1.08, 7.5.08, 30.5, 30.4 ^-^ האם אי פעם עישנת? לא >.< האם אי פעם שתית אלכוהול? יין XD; האם אי פעם לקחת סמים? לא ם: האם אי פעם עברת על החוק? כןXD; האם אי פעם נשבר לך הלב? כן>; האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן T.T האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? מלא ם; האם אי פעם בכית על מישהו? לא נראה לי האם אי פעם בכית על מישהי? לא נראה לי האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא חושבת. האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן ^.^ האם אי פעם שיקרת? כן >; יש\אין חבר: יש ^-^ גובה: 1.60 מ' מידת נעלים: 39-40 פריסינג: אין ^.^ קעקועים: אין ^.^ ב24 שעות האחרונות בכית? לא ^.^ ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ^.^ ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן ^.^ ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? לא נראה ליXD ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? לא. אני אוהבת ^.^ הדבר שהכי קשה לך איתו: העתיד הקרוב שנוגע ללוז שלנו. מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אני ^.^ האדם האחרון שהתקשר אלי- הקוסמטיקאיתXD; האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אין לי. במסן- ליסה 3333> המקום האחרון שהייתי בו: הבית ^.^ הסטיה שלי היא: מתוק+ מלוחXD בכלל, שילובי מזון מוזריםXD הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- האושר שלי. לפחות ברמה הבסיסית. תכונה טובה שלי: אני חברותית D: תכונה רעה שלי: אני לא החלטיתXD האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא ם: האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא במיוחדXD האם צחקת על מישהו בעל מום? לא שזכור לי האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? נו, פרי יבש מעפן כזה>; יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? האושר שלי ושל החשובים לי. אכלת משהו לא כשר? לא אתה שומר כשרות? לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? כן >; השתכרת עד אבדן חושים? לאXD מה צבע החדר שלך? לבן D: באיזה בושם אתה משתמש? לא משתמשת. אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא במיוחד ם: מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? אמרתי למישהו משהו ממש מרושע בנוגע לקשר שלנו >; באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? כל אחד- מתי שמתאים לו. לא לפני גיל 12-13, בטוח ם: מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? שבת ^-^ חיבקת מישהו/י? אתמול ^.^ מישהו/י חיבק/ה אותך? אתמול ^.^ עישנת? אף פעם >.< שתית משקה אלכוהולי? לא זוכרת ם: השתכרת? אף פעם שכבת עם מישהו/י? אף פעם ם: היית במועדון? כמה חודשים, וזה המועדון השכבתיXD לבשת חצאית? שישי :) קנית בגד? חודש בערך ם: אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? אתמול ^-^ הקדישו לך שיר? אף פעם ם: שיפרו לך את המצברוח? היום ^_______^ (ליסה 3333>) היום: באיזו שעה התעוררת? 9:25 מה/מי העיר אותך? התעוררתי לבד ם: מה היה הדבר הראשון שאמרת? לא זוכרת ם: מה היה הדבר הראשון ששמעת? לא זוכרת ם: מה היה השיר הראשון ששמעת? מכופף הבננות XP; מה אכלת? קורנפלקס עם חלב ם: איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? שאני לא מסודרת בכלל ם: איזה כיתה את: עולה לי' ^.^ הבנאדם הכי יפה שראית: החבר שלי *-* את חושבת שאת יפה? פה ושם ^-^ את חושבת שאת צבועה? לא ם: את חושבת שאת קנאית? קצת T.T את חושבת שאת קרצייה? לא ם; טוב, אולי טיפה T.T את חושבת שאת עקשנית? כן ם: את אוהבת את עצמך? כן ^-^ בזבזנית או חסכנית? גם וגםXD בנאדם ש: שונא/ת: אין ם: אוהב/ת: ליסה, סן 3> מתגעגע/ת אליו: סן >; חסר לך: סן T.T עושה לך טוב להיות איתו: סן 3> וגם אנשות מפה 333333> הכי מצחיק: דולב, סן ^-^ הכי דפוק: אין ם: הכי מוזר: אין ם: הכי כיף לדבר איתו: אנשות מפה, סן ^-^ יש לך פלאפון? כן ^.^ למי אתה מתקשר הכי הרבה? סןXD; איזה צלצול יש לך? הרגיל של אורנג' D: הקול הכי יפה ששמעת? של דפנה ומאיה ^.^ איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של סתיו ושלכת ^-^ את רוצה להיות זמרת? לא ם: את רוצה להיות שחקנית? לא ם: אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? תלוי איזו. סביר שלא. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן ^.^ כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כמובן! זה הדבר שהכי חשוב לי להיות כנה לגביו ם: איפה את רוצה פירסינג? לא רוצה. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? נותנת לאמאבא, שהם ישברו ת'ראש ם: פורום אהוב: אינויאשה בתפוז 3> באיזה פורומים את כותבת: אינו בתפוז, אמ... זהוXD יש לך חברים בפורומים? כן ^__________________________^ מי האדם האחרון שדיברת איתו? ליסה 3> מה את עושה עכשיו? מדברת עם ליסה ועונה על שאלון ^.^ את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן ^.^ מה את/ה שומע/ת? written in the stars מה הסרט האחרון שראית? איזו מין שוטרת XD מה התוכנית האחרונה שראית? סיידיXP מה הדיסק האחרון ששמעת? אין כזה. מה החלום שלך? לא יודעת ם: להיות מאושרת, בכללי ^.^ האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא ם: רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא באמת ם: שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא XD בנית טירה מחול?כן ^.^ היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא ם: נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא ם: היית בחקירה משטרתית? לא ם: זהו ^.^

BlackEyedSpirit

New member
את כזאת מתוקה ;_;../images/Emo29.gif

יווו יש לך חבר ;__; כל כך גדלתתתת 333> ;;;;; ~מרגישה אמא~

mikokikyo

New member
בר צ'אן 33333333333>

חמודה 333333333333333333333333> תודה רבה ;__________; כ"כ הרגשתי ככה כשלך בדיוק היה חבר, למרות שאת יותר גדולהXP 333333333333333>!111111

AsagiSama

New member
../images/Emo176.gifD:

שם:אור~ תאריך לידה:31/10/95 מקום מגורים:ירושלים. שיר אהוב: כרגע H.I.M-Vampire Heart סרט אהוב:רקוואים לחלום. תוכנית טלוויזיה אהובה:היה נארוטו. עד שזה נגמר. >; זמר אהוב: אין מישהו מיוחד.. זמרת אהובה: כנ"ל. יום אהוב בשבוע: שבת. <: דיסק אהוב: לאיודעת. תאריך אהוב: 20/6. <: האם אי פעם עישנת? כן. האם אי פעם שתית אלכוהול? כן. האם אי פעם לקחת סמים? לא~ האם אי פעם עברת על החוק? כן. האם אי פעם נשבר לך הלב? כן. האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן. האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן. האם אי פעם בכית על מישהו? כן. האם אי פעם בכית על מישהי? כן. האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא יודעת.. האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? אני בספק. האם אי פעם שיקרת? כן. יש\אין חבר: אין. גובה: 1.59 מידת נעלים: 39 פריסינג: הלוואי. קעקועים: לא. ב24 שעות האחרונות בכית? כן. ב24 שעות האחרונות צחקת? כן. ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא. ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? לא. ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא. ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא. בימים אלו אתה מאוהב? לא. הדבר שהכי קשה לך איתו: כרגע מוות. מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? לא יודעת. האדם האחרון שהתקשר אלי-מדריכה. האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: לא זוכרת כבר. המקום האחרון שהייתי בו: בבית. הסטיה שלי היא: סוד. הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים-לא יודעת, אני וותרנית. תכונה טובה שלי: סבלנות..והרבה. תכונה רעה שלי: אוהו, רק אחת? האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא.. האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? סוד. D: האם צחקת על מישהו בעל מום? כן. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? כן. תרמת פעם לקבצן? כן. האם גנבת משהו במכולת? כן. יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? כן. אכלת משהו לא כשר? כן. אתה שומר כשרות? לא. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לאזוכרת. הפרת הבטחה שהבטחת? לאיודעת. השתכרת עד אבדן חושים? לא. מה צבע החדר שלך? צהוב עם כוכבים וורודים. באיזה בושם אתה משתמש? אמור אמור. אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא. מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לאיודעת. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? 16 מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? יום..אני לא יודעת באיזה יום. לא מזמן בכל מקרה. חיבקת מישהו/י? אמ גם לא זוכרת. השתבשו לי כל הימים. מישהו/י חיבק/ה אותך? כנ"ל. עישנת? מזמן.. שתית משקה אלכוהולי? כנ"ל. השתכרת? כנ"ל.. שכבת עם מישהו/י? אףפעם. היית במועדון? לא זוכרת OO; לבשת חצאית? זה באמת לפני המון זמן. קנית בגד? לאזוכרת.. אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לא זוכרת. הקדישו לך שיר? אףפעם. שיפרו לך את המצברוח? לא יודעת.. היום: באיזו שעה התעוררת? 11:00 מה/מי העיר אותך? אף אחד. מה היה הדבר הראשון שאמרת? לא זוכרת. הייתי לבד. מה היה הדבר הראשון ששמעת? את השכנים קודחים. מה היה השיר הראשון ששמעת? לא שמעתי שיר, ראיתי אנימה. מה אכלת? בורקס.. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מוות. ומנת יתר. איזה כיתה את: טכנית, ח'. הבנאדם הכי יפה שראית: לא יודעת. את חושבת שאת יפה? לא. את חושבת שאת צבועה? לא. את חושבת שאת קנאית? כן. את חושבת שאת קרצייה? כן. את חושבת שאת עקשנית? כן. את אוהבת את עצמך? לא. בזבזנית או חסכנית? בזבזנית. בנאדם ש: שונא/ת: לאיודעת. אוהב/ת: אף אחד. מתגעגע/ת אליו: אני אשמור את זה לעצמי, כי זה מישהו שאני לא אחזיר. חסר לך: כנ"ל. עושה לך טוב להיות איתו: לא יודעת הכי מצחיק: הכי דפוק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: כל השאלות על בני אדם מפגרות. נמאס לי לענות עליהן. יש לך פלאפון? כן. למי אתה מתקשר הכי הרבה? להורים. איזה צלצול יש לך? PAPA ROACH-LAST RESORT הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת. אני לא זוכרת, ואני גם לא משווה אנשים. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? >> את רוצה להיות זמרת? לא. את רוצה להיות שחקנית? לא. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן. כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? לפעמים. איפה את רוצה פירסינג? סיידליפ ואינדרסטיאל. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? למעלה. פורום אהוב: באיזה פורומים את כותבת: יש לך חברים בפורומים? איןליכוחלענותעלאלה. מי האדם האחרון שדיברת איתו? כאילו שאתם אשכרה תכירו. איזו שאלה מפגרת. מה את עושה עכשיו? עונה על זה. את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא. מה את/ה שומע/ת? אני לא. מה הסרט האחרון שראית? יורוטריפ. מה התוכנית האחרונה שראית? ומפייר נייט. מה הדיסק האחרון ששמעת? לא זוכרת. מה החלום שלך? אין לי. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן. רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? כן. שאבת אבק בלי שביקשו ממך?לא. בנית טירה מחול? כן. היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? כן. נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא. סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא. היית בחקירה משטרתית? לא.

mikokikyo

New member
אור צ'אן 3333>

שנים לא דיברנו>; יש מצב שאת באה לכנס הקרוב?3>

Pink is the new BLACK!

שם: ליסה המושלמת. תאריך לידה: ששש. זה סוד. מקום מגורים: זה וואחד סוד. (לא, זה סתם חור.) שיר אהוב: יש מלא. כרגע? נדבקתי ל"Hot" של אבריל וכמה שירים של פינקלי סמות' ולסיניסטר. 3> (שמישהו יגיד שהוא ווילה גרועים. אני אפתח לו את הצורה.) סרט אהוב: יש גם הרבה. אבל בכל מקום שיש את ג'וני דפ וטום הנקס, זה כבר מעולה. תוכנית טלוויזיה אהובה: "דריה", "אוואטר", "חשופים", כל משהו שיש בו קצת מהמקורי והטוב. זמר אהוב: נו דיי אי אפשר לענות על השאלות האלו! זמרת אהובה: השאלון הזה נועד לאנשים שיפרכסו מזה בסופו של דבר. יום אהוב בשבוע: חמישי. דיסק אהוב: חחח, מה זה? תאריך אהוב: כוסאמק דיי! האם אי פעם עישנת? לא. עישון זה לבתולים. האם אי פעם שתית אלכוהול? כן. האם אי פעם לקחת סמים? לא אגע בזה. האם אי פעם עברת על החוק? יש מצב. האם אי פעם נשבר לך הלב? אולי. האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן. האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? ייתכן. האם אי פעם בכית על מישהו? כן. האם אי פעם בכית על מישהי? כן. האם אי פעם שברת למישהו את הלב? ואוו, יותר מדי. האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? הממ.. כן. האם אי פעם שיקרת? כן. יש\אין חבר: אין. גובה: ..פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. מי כתב את השאלון, מי? אני אדקור אותו בעין. מידת נעלים: לא יודעת. פריסינג: באוזן, באף לשעבר ובעזרת השם- סיידליפ. קעקועים: הלוואי. אבל, לא. לפחות לא כרגע. ב24 שעות האחרונות בכית? חס וחלילה, למה לבכות? ב24 שעות האחרונות צחקת? כן. ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא. ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? בטח. ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא. אין טעם לריב איתי, אני תמיד צודקת. ב24 שעות האחרונות קנית משהו? כן. בימים אלו אתה מאוהב? לא. הדבר שהכי קשה לך איתו: המוח שלי. מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? למה? מספיק רק אותי. האדם האחרון שהתקשר אלי- פאפא. האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: מה זה? המקום האחרון שהייתי בו: עזריאלי. הסטיה שלי היא: שיער. כל כך. הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים-: יש הרבה דברים. תכונה טובה שלי: <: תכונה רעה שלי: פחח. האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? מה זה?! האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא. האם צחקת על מישהו בעל מום? לא. לא שאני זוכרת. אבל, כולנו בתאכלס בני אדם אז מה הקטע של השאלה הזו. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? זה משהו קבוע. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? סג, ייתכן. תרמת פעם לקבצן? כן. האם גנבת משהו במכולת? לא. יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? לא. לא נראה לי. אכלת משהו לא כשר? לצערי, כן. אתה שומר כשרות? כן. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא נראה לי. הפרת הבטחה שהבטחת? לא שזכור לי. השתכרת עד אבדן חושים? כמעט, סג. מה צבע החדר שלך? וורוד עם נצנצים בטעם של פעם. באיזה בושם אתה משתמש? אוויר. אחח, ריח האבק! אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא בקנה מידה עולמי. מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? הרבה דברים. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? תשעשרה, עשרים. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? לא התנשקתי. חיבקת מישהו/י? מזמן. מישהו/י חיבק/ה אותך? מזמן. לא זוכרת נו כוסראבכ. עישנת? כל יום. שתית משקה אלכוהולי? הממ, לא מזמן. השתכרת? לא זכור לי. שכבת עם מישהו/י? עם נאבי.
היית במועדון? מזמן שלא הייתי שם. לבשת חצאית? בקרוב תהיה. קנית בגד? לא זוכרת. אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? היום, לנעם 3> הקדישו לך שיר? לא הקדישו לי שירים. שיפרו לך את המצברוח? אני לא צריכה. היום: באיזו שעה התעוררת? בסביבות שמונה-תשע. מה/מי העיר אותך? שום דבר. התעוררתי לבד. אני ילדה גדולה. מה היה הדבר הראשון שאמרת? "אמא, אבא, במבה!" מה היה הדבר הראשון ששמעת? "סתמי." מה היה השיר הראשון ששמעת? אבריל, "HOT", דההה. מה אכלת? לחמניה כוסית כזו. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? "למה אני כזו מושלמת?" איזה כיתה את: עולה לי"א. הבנאדם הכי יפה שראית: ממ.. לכל אחד יש את היופי שלו, אנאערף. את חושבת שאת יפה? כן. את חושבת שאת צבועה? כולנו צבועים בקנה מידה שונה. אבל, אישית, אני לא אוהבת צבועים. את חושבת שאת קנאית? כמו כל אדם אחר. את חושבת שאת קרצייה? לא. ואם כן, אז רק לדונו. את חושבת שאת עקשנית? כן. את אוהבת את עצמך? כן. בזבזנית או חסכנית? חסכנית. *פרסיהאפגניתמהשאתמרוצים* בנאדם ש: שונא/ת: למה לשנוא? (אהמילדותחסרותכלאופיאהמ.) אוהב/ת: לא יודעת. אני שונאת את כולם במידה שווה, מה שסותר את השאלה הראשונה. מתגעגע/ת אליו: אל חברים שלי. חסר לך: חברים שלי נו כוסאמק. עושה לך טוב להיות איתו: מה, בכוונה כאילו? הכי מצחיק: אני הכי מצחיקה, דהה. הכי דפוק: למה שאני אכתוב שם שאתם לא מכירים? הכי מוזר: אני חייבת להודות, סנואי-שמן-שומן-רזון-מקלון, אתה הכי מוזר שיש. הכי כיף לדבר איתו: נעם 3> וואי לילדה יש מה לספר כל רגע נתון! יש לך פלאפון? לא. חס וחלילה. למי אתה מתקשר הכי הרבה? דונו. איזה צלצול יש לך? כזה שעושה לך נעים באוזן עד שהוא מפסיק לרטוט ואשכרה מוציא מוזיקה רועשת שתגרום לך להיות חירש בסביבות גיל הארבעים. הקול הכי יפה ששמעת? אני מניחה שלג'וליאן פרננדו קזבלנקס יש קול מדהים. מיאבי, ובוטצ' וואקר. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? תמונה מאיזה וואן שוט הנטאי של לאקי סטאר- קונאטה. את רוצה להיות זמרת? הממ, לא יודעת. את רוצה להיות שחקנית? כן. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? תלוי. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן. כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? חס וחלילה, מי עושה כאלו דברים?!
איפה את רוצה פירסינג? בשפה, ובלשון. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? רק מיליון שקל?.. פורום אהוב: באיזה פורומים את כותבת: כאן, כמובן. מדי פעם ב"אנימה ומנגה", "מכ"ר" וכל מיני. יש לך חברים בפורומים? מה פתאום. מי האדם האחרון שדיברת איתו? דונו. מה את עושה עכשיו? חושבת על סקס, סמים, ועל ברנדון מפו"ב. גררר. את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן. מה את/ה שומע/ת? מה אכפת לכם? מה הסרט האחרון שראית? "צופן דה וינצ'י", עם אודרי טוטו וטום הנקס. 3> מה התוכנית האחרונה שראית? לא ראיתי. מה הדיסק האחרון ששמעת? איזה ג'יבריש. מה החלום שלך? שהכל יסתדר. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא יודעת. רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? ממ.. לא נראה לי. שאבת אבק בלי שביקשו ממך? כן. בנית טירה מחול? בטח, אחרי זה שילמתי שכירות וגרתי שם. היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? כל הזמן!!! נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? בטח, בטח. סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? פחח. היית בחקירה משטרתית? כן. יואו, סקס.

NoAmItA ChAn

New member
חחח, נשמה שלי 33333>

וילה וסיניסטר הם אלוהים! ותדקרי, תדקרי, אני בעד! "ברנדון מפו"ב"? הצילו, מישהו שתתה! מים! |הלםשלהמסנג'ר| כאילו, המסנג'ר בהלם. באלם. שיואו. שיואו, איזה שקסית, מאדרפראנקר 33333333333333333333>

ברנדון מפו"ב, דה.

כמו שפטריק מפאניקה! (יפה ששמת לב, אף אחד לא הגיב לזה XDDDDDDDDDDD) אני בשוק. שוק הפשפשים למהדרין. יאללה נדל"ן גבעתיים! לאב יה 333333333333333333333333333333333333> סקסית, גרררררר.

NoAmItA ChAn

New member
את יודעת, לא נראה לי שמישהו ממש שומע אותם XP

יאללה, התנחלות בנדל"ן גבעתיים! לא זזים עד שלא ייתנו לנו פח, דג, ש"ס ויל! לייק, לאב יו 4אבאר 33333333333333333333333333333333333333333333333>

Mana Sama

New member
וואי,כמה פעמים עניתי על השאלון הספציפי הזה XD

שם: סיון/קסואי/ג'ון תאריך לידה: 23.6.89 מקום מגורים: יבנה שיר אהוב: אין ספציפי סרט אהוב: כל סרט עם אנג'י,מופע האימים של רוקי,עולמו של ווין,דיסני למינהם ועוד כל מיני~ תוכנית טלוויזיה אהובה: חברים,הפיג'מות,פרוייקט מסלול,סאות'פארק,הקניון,דריה..בלה בלה יש עוד זמר אהוב: קוראהא,מיאבי,גאקט זמרת אהובה: מיקה נקאשימה [33>],קוטוקו יום אהוב בשבוע: שישי דיסק אהוב: אין תאריך אהוב: 23.6? LOL האם אי פעם עישנת? כן האם אי פעם שתית אלכוהול? יאפ האם אי פעם לקחת סמים? חס וחלילה האם אי פעם עברת על החוק? יש סיכוי כלשהו האם אי פעם נשבר לך הלב? כע האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כע,הרבה פעמים [ותודה לליבת שהביאני עד הסנטר/עזריאלי/גבעתיים/רחובות/ראשון לצרכיה האישיים] האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כע האם אי פעם בכית על מישהו? וואי,מזמן לא בכיתי על בנים XD האם אי פעם בכית על מישהי? כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא,הם לקחו את זה בסדר האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כמובן ^^ האם אי פעם שיקרת? רק שקרים לבנים יש\אין חבר: אין גובה: 1.65 מידת נעלים: 38-39 פריסינג: בטבור קעקועים: אין,אבל אני רוצה ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כע ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? את ליבת [ושוב תודה על הגרירה לקניון ._.] ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? לא משהו רציני ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? סושי XD בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: שאני אוטוטו מתגייסת >: מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? בראד פיט XD האדם האחרון שהתקשר אלי- נראה לי אמא האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אין לי אייסיקיו -.- במסן-מאור המקום האחרון שהייתי בו: קניון רחובות הסטיה שלי היא: אני לא אתחיל לפרט..לא לעניין =P הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- אושר תכונה טובה שלי: חברותית [אני חושבת '.'] תכונה רעה שלי: חסרת ביטחון עצמי [קצת עלה תודה לאל,אבל עדיין..] האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? נופ האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? כע האם צחקת על מישהו בעל מום? לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? הממ..יש מצב,לא זוכרת XD עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? כשהייתי קטנה תרמת פעם לקבצן? יאפ האם גנבת משהו במכולת? כן,אבל לא דברים רציניים יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? חיים של אנשים קרובים אכלת משהו לא כשר? שרימפס פעם אחת בסושי כי אמרו לי שזה ממש טוב,גוועלד,זה הרגיש כל כך צמיגי ודוחה >< אתה שומר כשרות? כן שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? נראה לי השתכרת עד אבדן חושים? חח לא מה צבע החדר שלך? קרם עם מלאכים דוחים בזהב [חייבת לצבוע כבר את החדר ><] באיזה בושם אתה משתמש? ויקטוריה סיקרט ועוד כמה שאין לי מושג מה השם שלהם אתה אוהב לענוד תכשיטים? ככה ככה מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא יודעת באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? נראה לי שמגיל 16-17 בערך זה נחשב נורמלי מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? שבת חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת? וואו,מזמן~ שתית משקה אלכוהולי? שישי [מסיבת יומולדת שלי] השתכרת? מזמן שכבת עם מישהו/י? שבת היית במועדון? אולי בגיל 12,זהו -.- לבשת חצאית? שישי קנית בגד? לא זוכרת אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? שישי נראה לי הקדישו לך שיר? די מזמן שיפרו לך את המצברוח? מאור משעשע אותי כרגע במסן XD היום: באיזו שעה התעוררת? 9 וחצי ואז שוב בסביבות 12 וחצי-אחת מה/מי העיר אותך?בבוקר מישהו שהביא משהו שאבא שלי הזמין,התקשר להודיע שהוא מגיע. בצהריים ליבת באה לדרור נאותי איתה לשטוף את האוטו ולקניון -.- מה היה הדבר הראשון שאמרת? "הלו?" מה היה הדבר הראשון ששמעת? את הטלפון מצלצל מה היה השיר הראשון ששמעת? לא שמעתי היום מוזיקה מה אכלת? סושי בקניון וכשהגעתי הביתה פתחתי את הקופסאת פוקי שחברה שלי קנתה לי ליומולדת,ואכלתי עוד מוצ'י אחד מהחבילה שהיא קנתה לי ו..אה,קאפקייק עם קרם צהוב וסוכריות כוכבים צבעוניות שהכנתי [היה גם עם קרם תכלת וקרם ורוד XD] איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? שאני צריכה למצוא ממליצים לטופס שאני צריכה למלא בשביל התחקיר הבטחוני ביום חמישי איזה כיתה את: חה חה -.- הבנאדם הכי יפה שראית: אנג'לינה ג'ולי *-* את חושבת שאת יפה? לא במיוחד,אבל גם לא מכוערת את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? ממש קצת את חושבת שאת קרצייה? לעיתים XD את חושבת שאת עקשנית? בערך את אוהבת את עצמך? מסמפטת XD בזבזנית או חסכנית? גם וגם בנאדם ש: שונא/ת: ליבת ._." אוהב/ת: הרבה אנשים.. מתגעגע/ת אליו: עינבי >: חסר לך: אף אחד לא חסר לי~אני משתדלת לשמור על קשר עם כולם עושה לך טוב להיות איתו: טל,נטע,נירן הכי מצחיק: שלושתם הכי דפוק: נירן XD הכי מוזר: נטע הכי כיף לדבר איתו: טל יש לך פלאפון? כמובן למי אתה מתקשר הכי הרבה? לא מתקשרת הרבה בכלל,לא נראה לישאני מדברת עם מישהו יותר מהשאר,מה שכן,אני מתכתבת הכי הרבה עם נירן איזה צלצול יש לך? הTHEME של סטיל סמוראי בגרסא של הצלצול פלאפון של פיניקס רייט הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? אייבי מסול קאליבר 3 את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא חושבת אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כע כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? יאפ איפה את רוצה פירסינג? פטמה,סיידליפ ולשון אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? טסה ליפן פורום אהוב: אין ספציפי,כולם אהובים עליי באיזה פורומים את כותבת: כאן [כמעט ולא],טוקיו הוטל,קוספליי וקומונת פרוטס יש לך חברים בפורומים? יאפ ^^ מי האדם האחרון שדיברת איתו? מישהי מפורום? נטע מה את עושה עכשיו? עדיין מדברת עם מאור את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? כלום מה הסרט האחרון שראית? ביטלג'וס מה התוכנית האחרונה שראית? כוכב נולד ._." מה הדיסק האחרון ששמעת? דיסק שהכנתי ליומולדת שלי XD מה החלום שלך? לטוס ליפן *__* האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? אף פעם לא חשבתי על התאבדות ברצינות גם ככה שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא XD בנית טירה מחול? כע היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא נראה לי היית בחקירה משטרתית? לא,אבל עוד מעט תחקיר בטחוני @.@

למעלה