שאלון חפרני מאוד (לא אני כתבתי...)

פירחון 1

New member
שאלון חפרני מאוד (לא אני כתבתי...)

אני חוזרת: ולא אני כתבתי אותו... מה השעה עכשיו: כיתה: מצליח בביצפר: מזל: מידת נעליים: גובה: צבע שיער: צבעת פעם את השיער: באיזה צבע: פירסינג: קעקועים: מספר מזל: מאמין באלוהים: בשטן: בשלום: יש לך גשר: יש לך משקפיים/עדשות מגע: מה תרצה להיות כשתהיי גדולה: אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם: אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית: האם אתה חושב שאתה חוצפן: מה דעתך על רכבת: מאמין באהבה ממבט ראשון: אהבה בין הומואים ולסביות: הבנאדם הכי חתיך: הכי מוזר: הכי נשמה: חיה אהובה: תכונה טובה שלך: תכונה רעה: קור או חום: לישון או לקום: קרמבו וניל או שוקו: שיר שמזכיר לך את האדם שאת אוהבת: הדברים האחרונים שעשית: סרט מושכר שראית: סרט בקולנוע: שיר ששמעת: השיר שנתקע לך בראש: דיסק שקנית: הדיסק ששמעת: איזה דיסק?! האיש שהתקשרת אליו: האיש שהתקשר אלייך: מה הדבר הראשון שאתה עושה ברגע שאתה קם בבוקר: מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון: את מי היית לוקח איתך לאי בודד: אם הית חיה, איזו חיה את היית בוחרת להיות, ולמה: תחביבים: איזו שפות אתה מדבר: אתה בן אדם של לילה או של יום: רגיש לדיגדוגים: מה הדבר הכי חשוב לך? ממה אתה הכי פוחד: הפנטזיה שלך: על מה אתה חושב בדרך כלל שאתה הולך לישון: המקום האהוב על חופשה: טעם גלידה אהוב: ממתק אהוב: חטיף אהוב: שיעור: חג: צבע: שם לבת: שם לבן: תוכנית אהובה בטלויזיה: דיסק אהוב: משו שלא יכולת ליחיות בילעדיו: מגזין: מכונית: סרט לועזי אהוב ולמה? סרט ישראלי אהוב ולמה? מילה אהובה: קבוצת ספורט אהובה: חודש אהוב: שחקנית אהובה: שחקן אהוב: אתר אהוב: תחנת רדיו: חדר בבית: ההופעה הכי טובה שראיתי: תוספת לפיצה: ארץ: עיר: אגם: ים: ריח: רעש: אוניברסיטה: בעד ונגד להרוג אנשים: עישון אצל בני עשרה: ב-24 שעות אחרונות הייתה לך שיחה רצינית: חיבקת מישהו: בכית: צחקת: גרמת למישהו לצחוק: קנית משהו: הסתפרת: הרגשת טיפש: דיברת עם מישהו שאתה אוהב: התגעגעת למישהו: האם איי פעם?.... עישנת: שתית אלכוהול: עישנת מריחואנה: שיחקת מונופול: נישקת מישו : התגעגעת למישהו: בכית בסרט: חשבת שאת הולכת למות: נכשלת במקצוע: רצית להיות המין השני: התחרטת על דברים שעשית: עשית אמבטית קצף: הייתה לך תאונת דרכים: רכבת על פיל: נשארת ער כל הלילה: פחדת מהחושך: שיקרת: עברת על החוק ונתפסת: נידפקתתם?: האם אתה חושב שאתה .... מצחיק: חברותי: אהוב: דואג: חמוד: כחול או אדום: תפוח או בננה: תפוז או קלמנטינה: קולה או מים: סתיו או אביב: חורף או קיץ: רעש אחרון ששמעת: ג'ינס או שרוול: סנדל או נעל: טלויזיה או מחשב: הראל סקעת או מויאל: כוכב נולד 1 או 2: פרוייקט וואי 1 או 2? מה השעה עכשיו:

חחח זה היה מייגע ביותר אהבתי את

המה השעה עכשיו?חיחיח בטח שעה לקח למי שענה על זה

7שילי7

New member
עונה ../images/Emo3.gif רק כי אני משועממת

מה השעה עכשיו: 20:40 כיתה: ח'1 מצליח בביצפר: הממ.. בערך. מזל: טלה. מידת נעליים: 36/7 גובה: לא יודעת. נמוך. אני הוביט
צבע שיער: חום... בעע צבעת פעם את השיער: לא. באיזה צבע: לא צבעתי. פירסינג: שניים באוזן למעלה ונזם. [בקרוב, בשפה] קעקועים: לא. בינתיים. מספר מזל: 7 מאמין באלוהים: לא כ"כ... בשטן: לא יודעת.. בשלום: יהיה. אולי. לא יודעת. יש לך גשר: נופ. יש לך משקפיים/עדשות מגע: בקרוב עדשות
מה תרצה להיות כשתהיי גדולה: גיטריסטית
אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם: בגבב! אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית: הממ... האם אתה חושב שאתה חוצפן: אולי. לפעמים. מה דעתך על רכבת: כלי נסיעה? מאמין באהבה ממבט ראשון: לא. אהבה בין הומואים ולסביות: שיהיה להם בכייף. הבנאדם הכי חתיך: אלייז'ה ווד!!!! והית' לאג'ר!!! הכי מוזר: פרח. הכי נשמה: פרח. חיה אהובה: פרח. חע סתם. יש הרבה. תכונה טובה שלך: כנה? תכונה רעה: קנאית {-) קור או חום: שניהם לישון או לקום: לישווןןןן קרמבו וניל או שוקו: וניל. שיר שמזכיר לך את האדם שאת אוהבת: were not gonna take it! הדברים האחרונים שעשית: ראיתי טלוויזיה. ותחנתי. [כרגיל] סרט מושכר שראית: האא.... סרט בקולנוע: ואיי המון זמן לא הייתי בקולנוע. שיר ששמעת: scotty doesn't know השיר שנתקע לך בראש: i love you baby! דיסק שקנית: לא זוכרת
הדיסק ששמעת: איזה דיסק?! אין דיסק. אמ.פי האיש שהתקשרת אליו: שרון. האיש שהתקשר אלייך: סיגל. מה הדבר הראשון שאתה עושה ברגע שאתה קם בבוקר: "שיט, אני רוסיה". סתם. אני לא באמת רוסיה. מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון: מנשקת תמונות של אלייז'ה. את מי היית לוקח איתך לאי בודד: אלייז'ה. למרות שגם הית' לאג'ר זה אופציה. אם הית חיה, איזו חיה את היית בוחרת להיות, ולמה: פרח!!!!!
תחביבים: גיטרה, מוזיקה, ספרים, סרטים, או סתם חברים. איזו שפות אתה מדבר: עברית, אנגלית, ספרדית. אתה בן אדם של לילה או של יום: קשה לי להחליט.
רגיש לדיגדוגים: מאודדדדד
מה הדבר הכי חשוב לך? הגיטרה. אה. והמשפחה והחברים. ממה אתה הכי פוחד: מוות
הפנטזיה שלך: אלייז'ה! ומוזיקה. על מה אתה חושב בדרך כלל שאתה הולך לישון: אלייז'ה! המקום האהוב על חופשה: אהה... תאילנד! טעם גלידה אהוב: יש המון. יותר מדי. הכל טעים
ממתק אהוב: שוקולדדדד חטיף אהוב: דוריטוס
שיעור: מוזיקה
חג: חנוכה. סופגניות!
צבע: שחור, תכלת, סגול. שם לבת: הממ... שם לבן: אליהו! תוכנית אהובה בטלויזיה: "מה בנים רוצים" דיסק אהוב: הדיסק של GUNS.. לא זוכרת שם. משו שלא יכולת ליחיות בילעדיו: הגיטרה! מגזין: ראש 1 מכונית: משו עם גג נפתח? סרט לועזי אהוב ולמה? שודדי הקאריבים וסדרת שרה"ט... ו... לא יודעת פשוט אוהבת. סרט ישראלי אהוב ולמה? קלרה הקדושה. פשוט יפה. מילה אהובה: אהה.... קבוצת ספורט אהובה: מכבי חיפההה חודש אהוב: אפריל. מומולדת שחקנית אהובה: הממ... שחקן אהוב: אלייז'ה ווד! ו.. הית' לאג'ר! אתר אהוב: פורום אלייז'ה! והבלוג..
תחנת רדיו: מניחה שגלגל"צ... חדר בבית: חדר שלי
ההופעה הכי טובה שראיתי: live 8 תוספת לפיצה: בלי כלום. או בולגרית. ארץ: ארה"ב. ניו זילנד. תאילנד. עיר: ת"א אגם: אהה... אגם המונפורט? חע. מקום מג'וייף. ים: חוף דור. או החוף בתאילנד שהייתי בו.
ריח: גשםם... ואוכל
רעש: מוזיקההה אוניברסיטה: אני קטנה
בעד ונגד להרוג אנשים: רק אם הם ממש מעצבנים אותך. עישון אצל בני עשרה: משבאש שלהם. ב-24 שעות אחרונות הייתה לך שיחה רצינית: כן. חיבקת מישהו: כן. בכית: כשתוי דפקה לי תראש במדרכה. אז כע. צחקת: כעעעע גרמת למישהו לצחוק: GESS SO קנית משהו: ב"חפציבה" שוקולד. אז. כעעע. הסתפרת: נופ. הרגשת טיפש: מאוד. דיברת עם מישהו שאתה אוהב: המון. התגעגעת למישהו: כעע. האם איי פעם?.... עישנת: תלוי מה? שתית אלכוהול: כע. עישנת מריחואנה: עדיין לא. חחח סתםם.. שיחקת מונופול: כע. נישקת מישו : כע
התגעגעת למישהו: כע. בכית בסרט: המוןןן
חשבת שאת הולכת למות: אולי רק פעם אחת. שתוי דפקה לי תראש במדרכה. נכשלת במקצוע: לא...
רצית להיות המין השני: רק כשאני במחזור. התחרטת על דברים שעשית: כן..
עשית אמבטית קצף: כעעע. עם תוי וסיגוש
הייתה לך תאונת דרכים: לא ממש. רכבת על פיל: כעע. נשארת ער כל הלילה: כעעע!
פחדת מהחושך: כן..
שיקרת: כן. אבל לא מכוונה רעה.
עברת על החוק ונתפסת: הממ... לא שזכור לי. נידפקתתם?: מאיזה בחינה? האם אתה חושב שאתה .... מצחיק: לא יודעת. חברותי: אולי. אהוב: תשאלו אנשים לא אותי. דואג: כע. חמוד: ברורר! חח סתם לוידעת. כחול או אדום: כחול. תפוח או בננה: תפוח. תפוז או קלמנטינה: תפוז. (MOSES) קולה או מים: מים. סתיו או אביב: הממ... חורף או קיץ: שאלה קשה. שניהם! רעש אחרון ששמעת: המטפלת של אחי משתעלת. ג'ינס או שרוול: שניהם. סנדל או נעל: כפכף. טלויזיה או מחשב: שניהם
הראל סקעת או מויאל: אף אחד. מוות לשניהם :mad: כוכב נולד 1 או 2: לא זה ולא זה! פרוייקט וואי 1 או 2? כנ"ל.. מה השעה עכשיו: 20:58 אוקיי תקשיבו בגלל שאין לי כוח לענות על זה פעמיים אז אני מעתיקה את זה לבלוג. לא להבהל אם כתובים שם דברים שלא תבינו...

מיה ווד

New member
אוי ואבוי.. היה מעייף

מה השעה עכשיו: 23:07 כיתה: י, מצליח בביצפר: חח לא כמו בעבר.. מזל: גדי מידת נעליים: 39-40 גובה: 1.66 צבע שיער: שטני צבעת פעם את השיער: אממ יש לי גוונים.. באיזה צבע: זהב.. חחח פירסינג: בפופיק.. קעקועים: לא.. מספר מזל: 4 מאמין באלוהים: אמממ לא יודעת.. אני לא בנאדם דתי ממש.. בשטן: חחח לא בשלום: כן יש לך גשר: תודה לאל כבר לא.. יש לך משקפיים/עדשות מגע:לא מה תרצה להיות כשתהיי גדולה: שחקנית.. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם: בגב.. אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית: אממ חברה לעתיד של אלייז'ה.. האם אתה חושב שאתה חוצפן: לפעמים מה דעתך על רכבת: רכבת? מהירה? מאמין באהבה ממבט ראשון:לא יודעת.. עוד לא קרה לי.. אהבה בין הומואים ולסביות: לא מפריע לי הבנאדם הכי חתיך: אלייז'ה.. הכי מוזר: לא יודעת.. הכי נשמה: מה? חיה אהובה: כל החיות החמודות.. חח תכונה טובה שלך: אממ משמחת אנשים.. חחח תכונה רעה: חח אממ אגואיסטית לפעמים.. קור או חום: חום לישון או לקום: לישון קרמבו וניל או שוקו: לא אוהבת כ"כ קרמבו שיר שמזכיר לך את האדם שאת אוהבת: true colors הדברים האחרונים שעשית: חזרתי עכשיו מחברה.. חח סרט מושכר שראית: אממ ראיתי את זה כבר מלא אבל זה היה הארחון--> "היצ'" סרט בקולנוע: יאא לא הייתי בקולנוע כבר שנה... יכול להיות שמלחמת העולמות שיר ששמעת: לצערי ראיתי תטקס הזה של האמ.טי וי והיה שם תשיר של הפוסיקט דולס השיר שנתקע לך בראש: לא נתקע.. דיסק שקנית: לא קונה הדיסק ששמעת: איזה דיסק?! חבר ההשמיע לי תדיסק של השיר שלנו.. חח האיש שהתקשרת אליו: חברה שלי האיש שהתקשר אלייך: חברה שלי מה הדבר הראשון שאתה עושה ברגע שאתה קם בבוקר: חוזר לישון מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון:מצחצחת שיניים את מי היית לוקח איתך לאי בודד: אלייז'ה אם הית חיה, איזו חיה את היית בוחרת להיות, ולמה: כלב.. כולם אוהים כמעט.. תחביבים: תאטרון לשמוע מוזיקה להיות עם חברים לראות סרטים ים להיות עם משפחה.. איזו שפות אתה מדבר: אנגלית עברית ולומדת צרפתית אתה בן אדם של לילה או של יום: גם וגם.. רגיש לדיגדוגים: לא ממש.. מה הדבר הכי חשוב לך? המשפחה ממה אתה הכי פוחד: להיפרד מהמשפחה שלי. יותר נכון שיפרידו.. הפנטזיה שלך: להתחתן עם אלייז'ה.. לפחות בינתיים זה בגדר פנטזיה.. על מה אתה חושב בדרך כלל שאתה הולך לישון: החתול שלי ואלייז'ה.. חח המקום האהוב על חופשה: כל מקום בחו"ל... טעם גלידה אהוב: אממ וניל עוגיות ממתק אהוב: טוויקס חטיף אהוב: צ'יפס שיעור: תאטרון.. חח חג:חנוכה- יום הולדתתת צבע: ירוק שם לבת: יובל שם לבן: עמית תוכנית אהובה בטלויזיה: חברים דיסק אהוב: אין משו שלא יכולת ליחיות בילעדיו: טלויזיה מגזין: לא יודעת אני לא קוראת מגזינים ממש מכונית: הוודי סרט לועזי אהוב ולמה? שר הטבעות.. כי זה שר הטבעות... סרט ישראלי אהוב ולמה? גבעת חלפון אינה עונה.. מצחיק... חח מילה אהובה: פאוץ'.. חחח קבוצת ספורט אהובה: לא ממש מתעניינת בספורט חודש אהוב: דצמבר-יומולדת חח שחקנית אהובה: אמממ שניה... תנו לחשוב...ג'ניפר אניסטון נראה לי.. שחקן אהוב: אלייז'ה... זה לא מספיק ברור? אתר אהוב: אין לי כוח לכתוב אבל אתר של אלייז'ה תחנת רדיו: 99 אסקייפ חדר בבית: שלי ההופעה הכי טובה שראיתי: לא ראיתי הרבה אבל של כוכב נולד שהם הופיעו בכפ"ס.. תוספת לפיצה: בלי כלום ארץ: ארה"ב עיר: לוס אנג'לס אגם: לגו דגרדה- באיטליה ים: התיכון ריח: ריח? של בושם? רעש: לפעמים אוניברסיטה: חח אין לי מושג בעד ונגד להרוג אנשים: בעד... חח נו באמת.... עישון אצל בני עשרה: נגד.. ב-24 שעות אחרונות הייתה לך שיחה רצינית: לא חיבקת מישהו: כן בכית: לא צחקת: כן גרמת למישהו לצחוק: כן קנית משהו: לא הסתפרת: לא הרגשת טיפש: לא דיברת עם מישהו שאתה אוהב: כן התגעגעת למישהו: כן האם איי פעם?.... עישנת: לא שתית אלכוהול: כן.. חח סתם איזה חתונה עישנת מריחואנה: לא שיחקת מונופול: כן..חחח נישקת מישו : אממ לא צרפתית... התגעגעת למישהו: כן בכית בסרט: כן.. חח יותר מדי... אני בוכה מכל סדרה ומכל סרט אפשרי חשבת שאת הולכת למות: כן... יאא זה היה ממש מפחיד איבדתי שיווי משקל באיזה טיול שהייתי יכולה ליפול שם ממקום די גבוהה... נכשלת במקצוע: חח כן... רצית להיות המין השני: כן התחרטת על דברים שעשית: כן עשית אמבטית קצף: כן הייתה לך תאונת דרכים:לא רכבת על פיל: לא נשארת ער כל הלילה: כן פחדת מהחושך: חח מזמן ממזמן ממזמן.. אני ממש אוהבת חושך שיקרת: כן עברת על החוק ונתפסת: כן נידפקתתם?: כן האם אתה חושב שאתה .... מצחיק: כן חברותי: כן אהוב: מן הסתם על המשפחה שלי וחברים שלי... דואג: לפעמים חמוד: לפעמים.. חח כחול או אדום: כחול תפוח או בננה: תפוח תפוז או קלמנטינה: תפוז קולה או מים: מים סתיו או אביב: סתיו חורף או קיץ: חורף רעש אחרון ששמעת: מהטלוויזיה.. חח ג'ינס או שרוול: מה הקשר?.. ג'ינס.. סנדל או נעל: נעל טלויזיה או מחשב: טלויזיה הראל סקעת או מויאל: סקעת כוכב נולד 1 או 2: 2 פרוייקט וואי 1 או 2? 1 מה השעה עכשיו:23:29

YoUr ShUkA

New member
וואו....זה היה מאוד ארוך...../images/Emo178.gif

מה השעה עכשיו: 9:27 כיתה:י' מצליח בביצפר: ככה... מזל: דלי מידת נעליים: 39-40 גובה: 173 צבע שיער: בדיוק מהיום בבוקר זה הפך להיות ירוק זוהר...אל תיקחו מימני רושם של פריקית...אני סתם אוהבת להיתבלט... צבעת פעם את השיער: המון!! כל חודשיים בערך אני מחליפה צבע באיזה צבע: היה מלא!!! היה ורוד אדום כתום כחול ירוק...ועוד ועוד... פירסינג: בלשון באף 3 באוזן ימין ו4 באוזן שמאל קעקועים: לא!! אני נגד!!!... מספר מזל: 66 מאמין באלוהים: לא בשטן: לא בשלום: בספק... יש לך גשר: לא...הורידו לי בכתה ח' ניראה לי... יש לך משקפיים/עדשות מגע: לא מה תרצה להיות כשתהיי גדולה: ניראה לי ש...ברמנית... אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם: בצד השני של הראש אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית: הייתי אח שלי הגדול. האם אתה חושב שאתה חוצפן: כן... מה דעתך על רכבת: אחלה מקום לישון בו... מאמין באהבה ממבט ראשון: לא...זה בולשיט... אהבה בין הומואים ולסביות: שיהיה להם בכיף... הבנאדם הכי חתיך: אלייז'ה!!!! הכי מוזר: החבר שלי...זה למה אני אוהבת אותו... הכי נשמה: החבר שלי... חיה אהובה: נמר! תכונה טובה שלך: אופטימית מאוד!!!! תכונה רעה: ליפעמים יותר מידי אופטימית... קור או חום: קור לישון או לקום: לישווווןןןן!!! קרמבו וניל או שוקו: וניל...מזה שוקו?!?! שיר שמזכיר לך את האדם שאת אוהבת: וויש יו וור היר(לא היה לי כח ליכתוב את זה באנגלית...) של פינקפלוייד הדברים האחרונים שעשית: סרט מושכר שראית: ספר הג'ונגל....(עם אחותי הקטנה...) סרט בקולנוע: שנים לא הייתי שם...ניראה לי מדגסקר... שיר ששמעת: מרלין מונרו של שייגעצ השיר שנתקע לך בראש: אני מיתביישת להגיד אבל...אהבה קטנה.... דיסק שקנית: pinkfloyd -the woll הדיסק ששמעת: איזה דיסק?: אהה...שייגעצ- משקאות חריפים האיש שהתקשרת אליו: החבר שלי... האיש שהתקשר אלייך: החבר שלי... מה הדבר הראשון שאתה עושה ברגע שאתה קם בבוקר: לוקחת כדור... מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון: מצחצחת שיניים...?... את מי היית לוקח איתך לאי בודד: את החבר שלי..(סורי שאני חופרת עליו...) אם הית חיה, איזו חיה את היית בוחרת להיות, ולמה: אוגר סיבירי סתם, לא יודעת למה.. תחביבים: לנגן בחשמלית שלי ובפסנתר, התנועת נוער שלי ולצאת לבלות בלילה איזו שפות אתה מדבר: אנגלית שוטף עיברית שוטף וספרדית שוטף (גרתי בארגנטינה עד גיל 14) אתה בן אדם של לילה או של יום: לילה רגיש לדיגדוגים: לא ממש... מה הדבר הכי חשוב לך? החבר... ממה אתה הכי פוחד: להיות לבד... הפנטזיה שלך: לבור לארגנטינה בחזרה עם החבר....אבל זה רק בגדר פנטזיה... על מה אתה חושב בדרך כלל שאתה הולך לישון: על אלייז'ה והחבר שלי המקום האהוב על חופשה: ניו זילנד טעם גלידה אהוב: סברס ממתק אהוב: טעמי...?!... חטיף אהוב: תפוצ'יפס שיעור: חופשי.... חג: פסח צבע: סגול כהה כהה שם לבת: לילה שם לבן: ניב תוכנית אהובה בטלויזיה: חברים דיסק אהוב: היהודים- מציאות ניפרדת משו שלא יכולת ליחיות בילעדיו: חברים מגזין: שוו?... מכונית: האמר סרט לועזי אהוב ולמה? היום שאחרי מחר...כי זה באמת מה שהולך ליקרות... סרט ישראלי אהוב ולמה? משהו מתוק...כי זה יפה... מילה אהובה: מדפסת קבוצת ספורט אהובה: לא אוהבת ספורט חודש אהוב: ינואר! יומולדת!(גם של אלייז'ה...) שחקנית אהובה: לוסי לו...ניראה לי.... שחקן אהוב: נחשו.... אתר אהוב: הבלוג שלי תחנת רדיו: גלגל"צ חדר בבית: העליית גג ההופעה הכי טובה שראיתי: היהודים תוספת לפיצה: זייתים ארץ: ארגנטינה עיר: בוונוס איירס אגם: בלאד... בסלובניה ים: ימ המלח ריח: של ורדים רעש: מוסיקת רוק אוניברסיטה: מה הקשר?... בעד ונגד להרוג אנשים: נגד. בעצם תלוי מי.... עישון אצל בני עשרה: אין לי בעיה עם זה ב-24 שעות אחרונות הייתה לך שיחה רצינית: כן חיבקת מישהו:כן בכית: כן צחקת: כן גרמת למישהו לצחוק: כן קנית משהו:כן הסתפרת: כן הרגשת טיפש: כן דיברת עם מישהו שאתה אוהב: כן התגעגעת למישהו: כן האם איי פעם?.... עישנת: לא שתית אלכוהול: כן עישנת מריחואנה: לא שיחקת מונופול: כן נישקת מישו : כן התגעגעת למישהו:כן בכית בסרט: כן חשבת שאת הולכת למות: לא נכשלת במקצוע: כן רצית להיות המין השני: לא התחרטת על דברים שעשית:כן עשית אמבטית קצף: כן הייתה לך תאונת דרכים: כן...דיי קשה... רכבת על פיל: כן נשארת ער כל הלילה: כן פחדת מהחושך: לא שיקרת: כן עברת על החוק ונתפסת: לא נידפקתתם?: כן האם אתה חושב שאתה .... מצחיק: כן חברותי: כן אהוב: ככה אני מרגישה לפחות... דואג: כן חמוד: ליפעמים... כחול או אדום: כחול תפוח או בננה: תפוח תפוז או קלמנטינה: תפוז קולה או מים: קולה סתיו או אביב: סתיו חורף או קיץ: חורף רעש אחרון ששמעת: החתול שלי עושה גרררר.... ג'ינס או שרוול: שרוול סנדל או נעל: נעל טלויזיה או מחשב: מחשב הראל סקעת או מויאל: שימותו שניהם כוכב נולד 1 או 2: אף אחד פרוייקט וואי 1 או 2? אף אחד מה השעה עכשיו: 10:08

Gaunt

New member
איזה ארוך!../images/Emo2.gif../images/Emo141.gif

מה השעה עכשיו: 21.00 כיתה: ט' מצליח בביצפר: לא ממש... בכימיה ממש לא
מזל: דלי. יש לי גם קצת גדי. אבל אני הכייייייי עקרב
מידת נעליים: 39 גובה: 1.67 צבע שיער: בורדו צבעת פעם את השיער: כןן באיזה צבע: בורדו
פירסינג: אין קעקועים: אין מספר מזל: 3 מאמין באלוהים: דא.
בשטן: יש אותו אבל מי מאמין בו? בשלום: כן יש לך גשר: לא יש לך משקפיים/עדשות מגע: לא מה תרצה להיות כשתהיי גדולה: שחקנית.
אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם: בתחת. חחח מה זה השאלות האלה?
אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית: לאדעת.. האם אתה חושב שאתה חוצפן: קצת
מה דעתך על רכבת: הממ..
מאמין באהבה ממבט ראשון: לא
אהבה בין הומואים ולסביות:
הבנאדם הכי חתיך: אלייז'ה ווד! הכי מוזר: הוביט הכי נשמה: ?מה? חיה אהובה: אין
תכונה טובה שלך: אה..
אני ישרה... תכונה רעה: יש מלא... חוסר סבלנות למשל..
קור או חום: חום לישון או לקום: לישון! קרמבו וניל או שוקו: שוקו. אבל בעיקרון שניהם מגעילים שיר שמזכיר לך את האדם שאת אוהבת: A TU LADO הדברים האחרונים שעשית: סרט מושכר שראית: שמש נצחית בראש צלול סרט בקולנוע: פנטום האופרה
זה לפני איזה שנה חחחחחח שיר ששמעת: A TU LADO השיר שנתקע לך בראש: A TU LADO דיסק שקנית:
לא קניתי הדיסק ששמעת: איזה דיסק?! האיש שהתקשרת אליו: מה? האיש שהתקשר אלייך: WTF? מה הדבר הראשון שאתה עושה ברגע שאתה קם בבוקר: מכבה את השעון המעורר מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון: מתכסה בשמיכי
את מי היית לוקח איתך לאי בודד: את חברשלי.
אם הית חיה, איזו חיה את היית בוחרת להיות, ולמה: איכס! תחביבים: אוי, אין לי כוח איזו שפות אתה מדבר: אנגלית, עברית, רוסית, ספרדית.. קצת ערבית מהבייצפר
אתה בן אדם של לילה או של יום: יום רגיש לדיגדוגים: כן מה הדבר הכי חשוב לך? אני חייבת לכתוב?
ממה אתה הכי פוחד: ממוות
הפנטזיה שלך:
על מה אתה חושב בדרך כלל שאתה הולך לישון:
אני מעדיפה לדלג. המקום האהוב על חופשה: מה? טעם גלידה אהוב: שוקולד. ממתק אהוב:
לאדעת.. אין חטיף אהוב: צ'יטוס גבינה שיעור: אלגברה, לשון, ספרות
היסטוריה.. חג: חנוכה
צבע: ירוק שם לבת: דנה
זה חרוש אבל אני אוהבת שם לבן: לאדעת
תוכנית אהובה בטלויזיה: רבלדה... דיסק אהוב: הפסקול של דיסני משו שלא יכולת ליחיות בילעדיו: דיסקמן. מחשב.. מגזין: לאשה. חחח וראש1 מכונית: ? סרט לועזי אהוב ולמה? שר הטבעות. מה למה? סרט ישראלי אהוב ולמה? איכסס מילה אהובה: לאדעת
קבוצת ספורט אהובה: אין חודש אהוב: יוני-יולי-אוגוסט. בגלל החופש הגדול. אבל אני אוהבת את ינואר. שחקנית אהובה: דנה גרסיה, קייט ווינסלט
שחקן אהוב: אלייז'ה וג'ים קארי
אתר אהוב: וואלה תחנת רדיו: - חדר בבית: החדר שלי? ההופעה הכי טובה שראיתי: - תוספת לפיצה: - ארץ: - עיר: - אגם: אגם?! ים: התיכון ריח: של הבושם שלי רעש: - אוניברסיטה: - בעד ונגד להרוג אנשים: נגד!
עישון אצל בני עשרה: נגד!לא| ב-24 שעות אחרונות הייתה לך שיחה רצינית: לא
חיבקת מישהו: לא! בכית: כן צחקת: כן גרמת למישהו לצחוק: כן! קנית משהו: מחק. הסתפרת: לא הרגשת טיפש: ברור.. דיברת עם מישהו שאתה אוהב: כן..
התגעגעת למישהו: האם איי פעם?.... עישנת: שתית אלכוהול: רק יין לקידוש
עישנת מריחואנה: לא!! שיחקת מונופול: כן נישקת מישו : עוד לא.. התגעגעת למישהו: כן.. בכית בסרט: כן.. טיטניק
חשבת שאת הולכת למות: חח כן
נכשלת במקצוע: כן רצית להיות המין השני: חחח לאא התחרטת על דברים שעשית: כן.. עשית אמבטית קצף: לא הייתה לך תאונת דרכים: לא!
רכבת על פיל:
לאאא נשארת ער כל הלילה: כן פחדת מהחושך: לא
שיקרת: כן! עברת על החוק ונתפסת: לא! נידפקתתם?: לא האם אתה חושב שאתה .... מצחיק:
חברותי: לא ממש אהוב: לא ממש
דואג: לא ממש חמוד: לא כחול או אדום: אדום תפוח או בננה: תפוז תפוז או קלמנטינה: קלמנטינה. תפוז צריך לקלף שעות... קולה או מים: מיםםםםםםםםםםםםםםםם סתיו או אביב: אביב
חורף או קיץ: חורף
רעש אחרון ששמעת: הפלאפון ג'ינס או שרוול: ג'ינס
סנדל או נעל: נעל טלויזיה או מחשב: מחשב הראל סקעת או מויאל: למי אכפת מהם?! כוכב נולד 1 או 2: 1 פרוייקט וואי 1 או 2? מזה? מה השעה עכשיו:

פירחון 1

New member
מייגע בהחלט....../images/Emo178.gif

מה השעה עכשיו: 16:34 כיתה: ח' מצליח בביצפר: ככה...לא ממש... מזל: אריה מידת נעליים: 36 גובה: 1.56 צבע שיער: חום צבעת פעם את השיער: לא באיזה צבע: .... פירסינג: לא קעקועים: לא....הלוואי... מספר מזל: 15 כמובן!!! מאמין באלוהים: מאוד בשטן: לא בשלום: הוא יגיע...מתי שהוא.... יש לך גשר: נופ יש לך משקפיים/עדשות מגע: כן רק לקריאה מה תרצה להיות כשתהיי גדולה: שחקנית טאתרון אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם: על הרגליים אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית: לא יודעת... האם אתה חושב שאתה חוצפן: כשצריך... מה דעתך על רכבת: כלי רכב... מאמין באהבה ממבט ראשון: לא אהבה בין הומואים ולסביות: אני בעד!!! (אההם... שילי ותוי....
) הבנאדם הכי חתיך: אלייז'ה הכי מוזר: שילי
הכי נשמה: ניראה לי ידיד שלי דוריס.... חיה אהובה: סוסים תכונה טובה שלך: בנאדם חיובי מאוד תכונה רעה: שקשה לי להתמיד בדברים קור או חום: חום לישון או לקום: לישון! רק חבל שאני לא עושה את זה הרבה קרמבו וניל או שוקו: וניל שיר שמזכיר לך את האדם שאת אוהבת: were not gonna take it הדברים האחרונים שעשית: סרט מושכר שראית: אמממ....סיוט בחדר המורים...(הוו אלייז'ה....) סרט בקולנוע: אגדות האחים גרים למבוגרים בלבד שיר ששמעת: clocks של coldplay השיר שנתקע לך בראש: politik של coldplay דיסק שקנית: X&Y של coldplay הדיסק ששמעת: איזה דיסק?! a rush of blood to the head של coldplay האיש שהתקשרת אליו: תו חברה שלי האיש שהתקשר אלייך: תו... מה הדבר הראשון שאתה עושה ברגע שאתה קם בבוקר: מרביצה לשעון המעורר... מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון: מחבה את האור את מי היית לוקח איתך לאי בודד: חברים אם הית חיה, איזו חיה את היית בוחרת להיות, ולמה: הייתי...ציפור...כי היא יכולה ליראות דברים מלמעלה תחביבים: לירכב על סוסים לטייל לצייר ליצחוק עם חברים איזו שפות אתה מדבר: אנגלית עיברית וספרדית קצת אתה בן אדם של לילה או של יום: יום רגיש לדיגדוגים: מאוד מאוד מאוד!!! מה הדבר הכי חשוב לך? חברים ממה אתה הכי פוחד: מהשואה הפנטזיה שלך: לגור בארץ התיכונה... על מה אתה חושב בדרך כלל שאתה הולך לישון: אלייז'ה המקום האהוב על חופשה: סיניי טעם גלידה אהוב: רום צימוקים ממתק אהוב: מקופלת חטיף אהוב: צ'תוס שיעור: דרמה חג: חנוכה!! אני ממש אוהבת את האווירה של זה צבע: שחור שם לבת: ים שם לבן: רעי או ניל תוכנית אהובה בטלויזיה: LOST דיסק אהוב: כרגע a rush of blood to the head של coldplay משו שלא יכולת ליחיות בילעדיו: חברים ומוסיקה מגזין: WTF... מכונית: סמארט!!! אני מתה לאחת כזאת!!! סרט לועזי אהוב ולמה? שרה"ט...כי זה יצירה מושלמת!!! סרט ישראלי אהוב ולמה? ללכת על המים כי זה מציאותי מילה אהובה: מזלג!!! קבוצת ספורט אהובה: :/ חודש אהוב: ספטמבר כי הוא חודש של התחלות חדשות שחקנית אהובה: קייט וינסלנט שחקן אהוב: אלייז'ה ג'רדן ווד...אני לא בטוחה שאתם מכירות אותו....
אתר אהוב: תפוז תחנת רדיו: גלגל"צ חדר בבית: סלון ההופעה הכי טובה שראיתי: שוטי הנבואה תוספת לפיצה: פיטריות!! ארץ: הארץ התיכונה...סתם..אהה...סלובניה עיר: עכו העתיקה אגם: כינרת ים: תיכון ריח: אחרי הגשם ושל קטורת רעש: מסיקה... אוניברסיטה: ----- בעד ונגד להרוג אנשים:
עישון אצל בני עשרה:
ב-24 שעות אחרונות הייתה לך שיחה רצינית: יאפ חיבקת מישהו: יאפ בכית:נופ צחקת: יאפ גרמת למישהו לצחוק: יאפ קנית משהו: נופ הסתפרת: נופ הרגשת טיפש: יאפ דיברת עם מישהו שאתה אוהב: יאפ התגעגעת למישהו: לא...לא ממש... האם איי פעם?.... עישנת: נרגילה זה נחשב?.. שתית אלכוהול: יאפ עישנת מריחואנה: לא שיחקת מונופול: תכלס...לא... נישקת מישו :לא... התגעגעת למישהו: יאפ.. בכית בסרט: לא חשבת שאת הולכת למות: כןןן!!!! כימעט נפלתי מצוק 300 מטר.... נכשלת במקצוע: כןן... רצית להיות המין השני: כןן!!! התחרטת על דברים שעשית: אוהו...המוווןן פעמים עשית אמבטית קצף: לא הייתה לך תאונת דרכים: כן...אבל לא רציניות.. רכבת על פיל: לא נשארת ער כל הלילה: יאפ פחדת מהחושך: כן...עדיין...בחדר מסויים שיקרת: יאפ... עברת על החוק ונתפסת: לא נידפקתתם?: כן...זה ניקרא גם : מזל של רוסים... האם אתה חושב שאתה .... מצחיק: כן חברותי: כן אהוב: ככה אני מרגישה דואג: כשצריך חמוד: כן.. כחול או אדום: אדום תפוח או בננה: בננה תפוז או קלמנטינה: תפוז קולה או מים: מיםםם! סתיו או אביב: אביב חורף או קיץ: קיץ קיץ קיץ!!! רעש אחרון ששמעת: ריצ'רץ' ג'ינס או שרוול: שרוול סנדל או נעל: נעל טלויזיה או מחשב: מחשב הראל סקעת או מויאל: שיחנקו שניהם!! כוכב נולד 1 או 2: לא זה ולא זה... פרוייקט וואי 1 או 2? מזה?... מה השעה עכשיו: 17:03

m i c k e y 15

New member
ME!!!!

מה השעה עכשיו: 17:57 כיתה: י' מצליח בביצפר: לבנתיים..לא ממש אבל זו רק תחילת השנה מזל: אריה מידת נעליים: 39 גובה: 1.67 צבע שיער: חום כהה צבעת פעם את השיער: לא..אבל אני מתה לצבוע באיזה צבע: אם אני אצבע ..כאילו פסים זה יהיה או אדום או בלונד פירסינג: לא קעקועים: לא..רוצה מספר מזל: 7..אני יודעת.. מאמין באלוהים: לפעמים בשטן: גאד לא בשלום: כן יש לך גשר: היה, ברוך השם ירד בתחילת השנה יש לך משקפיים/עדשות מגע: לא מה תרצה להיות כשתהיי גדולה: שחקנית אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם: בגב..חח אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית: ג'ינפר גארנר.. האם אתה חושב שאתה חוצפן: כן מה דעתך על רכבת: סבבה מאמין באהבה ממבט ראשון: כן אהבה בין הומואים ולסביות: למה לא...כל אדם ואיך שהוא מרגיש הבנאדם הכי חתיך: ג'סי מקרטני ויש מלא.. הכי מוזר: איזה ילד מהביצפר שלי הכי נשמה: חברה שלי טל חיה אהובה: כלב..ויש אחת בשם צ'וצ'ו..היא כזאת מאמי והנה תמונה>> תכונה טובה שלך: עקשנית תכונה רעה: ביישנית קור או חום: חום..כאילו לישון או לקום: לישון! קרמבו וניל או שוקו: גם וגם שיר שמזכיר לך את האדם שאת אוהבת: she's no you- jesse mcCrtney- ג'סי מקרטני הדברים האחרונים שעשית: סרט מושכר שראית: טקסי בניו יורק סרט בקולנוע: עדיין לא..אבל היו בערב אני אמורה ללכת שיר ששמעת: עכשיו למשל.. yellowcard- ocean avenue השיר שנתקע לך בראש: אממ.. the black eyed peas- my humps דיסק שקנית: לא קניתי הדיסק ששמעת: the strokes- is this it האיש שהתקשרת אליו: חברה שלי.. האיש שהתקשר אלייך: חברה שלי...חח מה הדבר הראשון שאתה עושה ברגע שאתה קם בבוקר: מצחצחת שיניים ושוטפת פנים מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון: מצחצחת שיניים ושמה את הפלטה.. את מי היית לוקח איתך לאי בודד: אמא שלי אם הית חיה, איזו חיה את היית בוחרת להיות, ולמה: ציפור..היא חופשיה תחביבים: להיות במחשב..טלויזיה..ו..לישון! איזו שפות אתה מדבר: ספרדית..אנגלית הכי טוב.. אתה בן אדם של לילה או של יום: גם וגם...יותר יום רגיש לדיגדוגים: קצת מה הדבר הכי חשוב לך? המשפחה שלי! ממה אתה הכי פוחד: עכבישים ודבורים הפנטזיה שלך: לטוס לאמריקה ופלגוש את ג'סי!! על מה אתה חושב בדרך כלל שאתה הולך לישון: על הפנטזיה שלי המקום האהוב על חופשה: הוואי ואילת טעם גלידה אהוב: שוקולד ממתק אהוב: סוכריה על מקל בטעם דובדבן חטיף אהוב: במבה של שוש שיעור: היסטוריה! חג: פסח..מצותתת צבע: ורוד ותכלת שם לבת: לירן שם לבן: עומרי תוכנית אהובה בטלויזיה: מכושפות..שנות ה-70 וסאמרלנד דיסק אהוב: the strokes- is this it משו שלא יכולת ליחיות בילעדיו: טלויזיה..ואמא שלי..חח מגזין: ראש 1 מכונית: ב.מ.וו.. סרט לועזי אהוב ולמה? וואו..יש הרבה..אישה יפה-הוא פשוט מהמם...וטיטניק- אני באמת צריכה להגיד למה... סרט ישראלי אהוב ולמה? חגיגה בסנוקר..אני נקרעת מצחוק מילה אהובה: שווה..עם ש' חזקה קבוצת ספורט אהובה: מנצ'סטר יונייטד..כדורגל חודש אהוב: אפריל שחקנית אהובה: ג'ניפר גארנר..ואניסטון שחקן אהוב: אלייז'ה! וג'סי מקרטני..ו..טום ווילנג- זה מסמולוויל אתר אהוב: אין תחנת רדיו: גלגלגלגל''צ חדר בבית: הסלון..עם המחשב וטלויזיה..ופלייסטיישן ההופעה הכי טובה שראיתי: של שירי מיימון תוספת לפיצה: כלום ארץ: אמריקה קליפורניה.. וברזיל עיר: אילת..ולוס אנג'לס וניו יורק אגם: לוך נס ים: תיכוןןןןןן ריח: יסמין רעש: לא אוניברסיטה: לא בעד ונגד להרוג אנשים: ממש ממש ממש לא עישון אצל בני עשרה: למה רק תגידו למה??? עישון זה לא טוב! ב-24 שעות אחרונות הייתה לך שיחה רצינית: כן חיבקת מישהו: כן בכית: לא צחקת: כן והרבהההה...הכיתה שלי הכי קורעת בעולם!! גרמת למישהו לצחוק: כן..לכיתה שלי קנית משהו: כן ליומולדת של אימי הסתפרת: לא הרגשת טיפש: כן דיברת עם מישהו שאתה אוהב: כן התגעגעת למישהו: לא ממש האם איי פעם?.... עישנת: לא..חס ושלום ובחיים לא שתית אלכוהול: לא עישנת מריחואנה: לא שיחקת מונופול: כן נישקת מישו : כאילו בפה עדיין לא התגעגעת למישהו: כן בכית בסרט: כןןןן חשבת שאת הולכת למות: לא נכשלת במקצוע: כן והרבה רצית להיות המין השני: לאאאאאא התחרטת על דברים שעשית: כןן עשית אמבטית קצף: כן הייתה לך תאונת דרכים: כן רכבת על פיל: חח..לא נשארת ער כל הלילה: כן! פחדת מהחושך: לא..אף פעם לא שיקרת: כן..אבל שקרים לבנים כאילו..חח עברת על החוק ונתפסת: לאא נידפקתתם?: חח..לא האם אתה חושב שאתה .... מצחיק: כן חברותי: כן אהוב: כן דואג: כן חמוד: כן כחול או אדום: כחול תפוח או בננה: תפוח תפוז או קלמנטינה: כלום קולה או מים: מים סתיו או אביב: אביב חורף או קיץ: גם וגם רעש אחרון ששמעת: המוזיקה של סימפל פלאן!! ג'ינס או שרוול: שרוולל סנדל או נעל: נעל טלויזיה או מחשב: שתיהם..אני לא יכולה לחיות בלי שתיהם הראל סקעת או מויאל: סקעת כוכב נולד 1 או 2: 1 פרוייקט וואי 1 או 2? 1 מה השעה עכשיו:18:24

m i c k e y 15

New member
|ועכשיו זה ג'סי המושלםםםםםםם../images/Emo99.gif

הוא הכי הכי הכי שווה!! ג'סי מקרטני איי לאביו!

מיה ווד

New member
אם כבר מדברים על טום וולינג..

חח או שלא ממש אבל שיהיה.. איזה פרק היה היום !!!!!!!!! לא עמדתי בזה...

למעלה