שאלון ליחידה החמישית

Robin Sparkles

New member
שאלון ליחידה החמישית

שלום.במסגרת לימודיי במגמת מדעי החברה התבקשתי להכין שאלון. השאלון אנונימי ומאוד יעזור לי אם תענו עליו. אם אתם לא רוצים לענות על גבי הפורום אתם יכולים לשלוח לי במסר או לאימייל שלי: [email protected] 1.אנא כתוב מהו גילך:____. *יש לסמן את המשבצת המשקפת את דעתך על כל היגד. 4-מסכים במידה רבה מאוד. 3-מסכים. 2-מסכים במידה מועטה. 1-לא מסכים כלל. 2.אני מרוצה מהמראה החיצוני שלי- 3.בכל הנוגע לגוף שלי אני חסר ביטחון- 4.יש לי משפחה המקבלת אותי כפי שאני- 5.אני אדם ישר- 6.קיימת דמות שאני מעריץ- 7.אני חושב שדמויות מפורסמות כוללות תכונות רבות הראויות להערצה- 8.אני נוהג להתנהג כמו הדמות אותה אני מעריץ- 9.אני חושב שחיקוי מעיד על דימוי עצמי נמוך- 10.אני מאמין שאין יותר טובה מהדמות שלי בתחום בו היא עוסקת- 11.אני שואף להיות כמו הדמות אותה אני מעריץ- 12.אני לא חושב שאוכל להגיע לאותה הצלחה כמו של הדמות אותה אני מעריץ- 13.אני נוטה להזדהות עם הדמות אותה אני מעריץ- 14.הלבוש שלי אינו מושפע כלל מהדמות אותה אני מעריץ- 15.הייתי רוצה להיות דמות נערצת בעתיד- 16.קרה שקיבלתי החלטה בהשפעת הערצתי לדמות מסוימת- 17.הייתי רוצה לפגוש את הדמות אותה אני מעריץ- 18.אני אוסף חומר רב על הדמות אותה אני מעריץ- 19.אני חושב שאני לא מספיק טוב- תודה על שיתוף הפעולה

למעלה