שאלון למעשן החשוף...

ZeusMan

New member
שאלון למעשן החשוף...

1. אוכל אהוב למאנץ' 2. צבע אהוב על עישון 3. פעולה אהובה בעת עישון 4. דרך עישון מועדפת 5. מכשיר העישון הכי יצירתי שעישתם ממנו 6. מתי הפעם הראשונה שניסיתם לעשן את הצמח 7. מבחינת סטלה, האם אתם יכולים להסביר מה ההבדל בין חום לירוק 8. עם מי הכי הייתם רוצים לעשן (לעונה אמא שלי מובטח פרס מיוחד) 9. מה החומר הכי חזק שעישנתם אי פעם (ליוצאי הודו,תיירי הולנד וג'מייקה. 10. מתי אתם חושבים שתפסיקו. בהצלחה !!

ZeusMan

New member
פעולה אהובה בעת עישון

משמע, מה אתם אוהבים לעשות כשאתם מעושנים... לטייל, לרכב על סוס, לצפות בטלויזיה, לנגן בתוף מירים...

ZeusMan

New member
אין ספק שאת צודקת, אבל, תמיד יש אבל

זה יום אחד בשנה שאפשר לפתוח את הנושא ולהוציאו מהארון... יום אחד שמוקדש אך ורק לירק... מבטיחים שלא נעלה את הנושא שוב

לא מסכים...

אנחנו כאן מדברים מוזיקה. אין ספק שיש קשר ולא נזנח אותו, אבל זה לחוד ומוזיקה לחוד. זוסמן אחי, כיוון שבשאלון שלך לא הייתה מילה על מוזיקה בכלל, אבקשך לעשות
בטופיק להבא. למען הסדר...

‡ Levo ‡

New member
אהבתי .. אפשרי

1. אוכל אהוב למאנץ' : שוקולד ופיצה 2. צבע אהוב על עישון : מה זאת אומרת ? לא הבנתי 3. פעולה אהובה בעת עישון : אממ לכתוב ולנגן 4. דרך עישון מועדפת : ג'ויינטים . אבל תלוי .. 5. מכשיר העישון הכי יצירתי שעישתם ממנו : סתם באנג 6. מתי הפעם הראשונה שניסיתם לעשן את הצמח : לפני שנתיים+++++ 7. מבחינת סטלה, האם אתם יכולים להסביר מה ההבדל בין חום לירוק : בטח . חום זה כאפות ויושבים דבוקים , ירוק זה סוטול שונה לגמרי , איכותי , יצירתי . 8. עם מי הכי הייתם רוצים לעשן : עם הדג נחש . ללא ספק . זאת פנטזיה אצלי . ואז לשבת איתם לג'אם 9. מה החומר הכי חזק שעישנתם אי פעם (ליוצאי הודו,תיירי הולנד וג'מייקה : white widdow , purple haze , מטריף ת'חושים 10. מתי אתם חושבים שתפסיקו. חודשיים לפני הצבא

ZeusMan

New member
בהפסקה ארוכה, ולמרות זאת אלו שלי

1. אוכל אהוב למאנץ' : מתוק תמיד תופס 2. צבע אהוב על עישון : ירוק 3. פעולה אהובה בעת עישון : ליצור, לשמוע מוזיקה 4. דרך עישון מועדפת : ספליף 5. מכשיר העישון הכי יצירתי שעישתם ממנו : גליל נייר טואלט 6. מתי הפעם הראשונה שניסיתם לעשן את הצמח : לפני 3 שנים 7. מבחינת סטלה, האם אתם יכולים להסביר מה ההבדל בין חום לירוק : ירוק מסריט יותר, גורם לחשוב יותר 8. עם מי הכי הייתם רוצים לעשן (לעונה אמא שלי מובטח פרס מיוחד) אמא שלי, מה הפרס ?! הייתי מוכן לוותר על ההפסקה שלי בתמורה לישיבה עם הדלאי למה.. 9. מה החומר הכי חזק שעישנתם אי פעם (ליוצאי הודו,תיירי הולנד וג'מייקה. האמת שלא טעמתי שום דבר חוץ מניחוחות ישראליות(מיצריות,לבנוניות.) 10. מתי אתם חושבים שתפסיקו. אני כבר הפסקתי, מה איתכם ?!

REL YESAYA

New member
אתם רציניים!!!!

צניעות.חוק.וצניעות שוב.... כל מברבר גורלו להתפס stay looooooow

למעלה