שאלון לסופ"ש...

שאלון לסופ"ש...../images/Emo187.gif

מי שחקן השבוע שלכם?- אפשר גם לפרט למה, סצינה חזקה שלו וכו...
שחקנית השבוע שלכם
סצנת השבוע
את מי לא סבלתם השבוע
מה הייתם רוצים שיקרה השבוע ולא קרה
שיר שהתנגן לכם בראש כל השבוע
תוכנית טלויזיה או סרט שעשו לכם את השבוע
תמונה אהובה שסתם בא לכם לשים...

ותשובותיי...

שחקן השבוע- דיאגו, מה לעשות, גם בסצנות המועטות שלו הוא כובש אותי, ובכלל אני די מרחמת עליו, על זה שהוא צריך להקריב כ"כ הרבה רק כדי לא לסכן את הנישואים של שרון. שחקנית השבוע- דייאן, היא פשוט לא מתייאשת, לא מפספסת אף הזדמנות להכניס לפיליס ולהתחבב על ג'ק, קרבית מתמיד! סצנת השבוע- סצנת הבריכה אלא מה??! קודם כל פיליס מפנטזת על לזרוק את דייאן לבריכה, אח"כ דייאן מסכסכת קצת בין ג'ק ופיליס ונמרחת על ג'ק בכל הזדמנות, והתגובה של פיליס לא מאחרת לבוא והיא מורידה את החלוק ועומדת ערומה לגמרי מול ג'ק ודייאן... את מי לא סבלתם השבוע- לא זוכרת אם זה היה השבוע אבל אם כן אז לורן. עד כמה שאני אוהבת אותה, הפריע לי הקטע שהיא עצרה את כריס אצל ג'ינה כדי לחקור אותה למה היא נשארת בג'נואה. כאילו ראבק, את לורן פנמורס לא מרי וויליאמס, לך אמורים להיות חיים!! מה הייתם רוצים שיקרה ולא קרה- זוכרים כשויקטוריה אמרה לשרון "הדלת היתה פתוחה, ראיתי אותך ואת דיאגו"?, אז אם ויקטוריה היתה קצת יותר חכמה ממה שהיא, היא היתה מובילה את שרון כך ששרון תחשוב שויקטוריה שמעה את השיחה עם דיאגו ואז תתוודה בפניה על הכל. ואז בעצם ויקטוריה היתה צריכה להגיד "ראיתי ושמעתי הכל" שיר השבוע- שיר הנושא של הסדרה המעולה "מילואים" לשיר קוראים רוחות מילחמה ומבצע אותו לא אחר מרמי קליינשטיין תוכנית השבוע- התוכנית ששודרה אתמול וצימררה אותי! עובדה עם אילנה דיין, ואני לא מתכוונת לכתבה על רוברטו, אלא לכתבה על הילדה הערביה מאריא שנשארה משותקת אחרי שטיל נפל על ביתה והרג את אחיה ואמה. כואב הלב! תמונה- מה לעשות הגעגועים למקנזי הולכים וגוברים...

junny

New member
תורי- ראשונה!

מי שחקן השבוע שלכם?- אפשר גם לפרט למה, סצינה חזקה שלו וכו...
ניק- כאות הוקרה על התמימות הרבה שיש בו, מזל שיש לו את אחותו שתבין במקומו את הדברים הנסתרים
שחקנית השבוע שלכם
ריאנה.. באמת כי היא היתה חסרה בגזרת הצעירים האמייתים בצח"מ.. וגם לא ציפתי לה.. ופתאום היא הגיעה
סצנת השבוע
ויקטור משדל נשים לשעבר במטוסים ומשאיר אותם לבד עם קומביניזונים
את מי לא סבלתם השבוע
פיליס- אם היא לא תחזור להיות רע יהיה פה משעמם מאוד מה הייתם רוצים שיקרה השבוע ולא קרה
שיר שהתנגן לכם בראש כל השבוע לא עולה לי אחד כזה לראש..
תוכנית טלויזיה או סרט שעשו לכם את השבוע
לא מספיקה לפתוח טלויזיה, וכדורגל לא היה השבוע... אז גם כאן אין לי..
תמונה אהובה שסתם בא לכם לשים...
מה אני שוב אשים תמונה מהחתונה? עזבו.. לכולם כבר נמאס

נראה לי שזה הזמן אולי לשרשור

תמונות של פרצופנו היפים
מי שעדיין לא שם תמונה שלו (וכמובן רק אם הוא רוצה) יכול לשים בשרשור הזה. או, שכבר נפתח שרשור חדש לתמונות שלנו, רק אם יש היענות כמובן.

pumiki25

New member
שניה שולתתת!!!!1 ../images/Emo3.gif

(שמתם לב שלמדתי לשרשר כמו שצריך, אגב?
) אז ככה - מי שחקן השבוע שלכם? אמנם צפיתי רק בפרק או שניים השבוע - אבל אני מכתירה את ראול. Big surprise
שחקנית השבוע שלכם אני מתלבטת בין בריטני (שאותה אני לומדת להעריך יותר ויותר בהדרגה) ו...טוב, בריטני. סצנת השבוע אממ...מה היה השבוע? אהבתי את השיחה בין אשלי ופיליס, את זה אני זוכרת. היה עוד משהו?
את מי לא סבלתם השבוע אוי, פה אני יכולה לפרט עד מחר: שרון, ויקטוריה, ניקי, מאק...אבל את תואר הכבוד קוטפת אמנדה, ללא שמץ של ספק. בכל פעם שאני רואה אותה על המסך מתחשק לי לזרוק עליה מגף. משחק, אלוהים - תלמדי ל-ש-חק!
מה הייתם רוצים שיקרה השבוע ולא קרה? חייב להיות קשור לצח"מ? יופי. שבחיר-ליבי (הנוכחי) לא קפץ עליי בצרחות בסגנון "קחי אותי, מיקי! קחי!". שיר שהתנגן לכם בראש כל השבוע "Fools In Love" של אינארה ג'ורג' (מתוך הפסקול של "האנטומיה של גריי". ולא, אני לא צופה בסדרה) תוכנית טלויזיה או סרט שעשו לכם את השבוע סיינפלד - הפרק של אתמול בו גילם פיטר קראוזה, נייט מ"עמוק באדמה" (
) - קצין נאצי, לא פחות ולא יותר. תמונה אהובה שסתם בא לכם לשים... זה הקטן החדש שלי - קרקר. בן שלושה חודשים וממיס לכולנו כאן את הלב

sergew2

New member
תשובות...

שחקן השבוע-ניק...הפתאטיות שלו פשוט "יוצאת מן הכלל"....
שחקנית השבוע-דיאן....והכל כבר נאמר. התחמנות שלה פשוט על רמה!
סצינת השבוע-למעשה יש לי 2: האחת זה בבריכה כאשר פיליס התפשטה והשנייה עם ג'יל וקתרין שהחליטו על שביתת נשק...
את מי לא סבלתם-לארי וורטן ו"מנדי"...לארי נשמע כמו תינוק לא מסופק ומנדי נראית כמו אב"ם...תמיד מותפעת מהכל.
מה הייתם רוצים שיקרה ולא קרה-שאשלי תגיד לויקטור שהבת שלה היא שלו....
שיר שהתנגן השבוע-אתם בטח לא מכירים...נקרא "סוכן 007"(תרגום מרוסית) של הלהקה "הנוצצות"(תרגום נוסף...)
תוכנית הטלוזיה שעשתה את השבוע-משמר המדף....פמלה גדולה
תמונה אהובה..מצורפת...)))

דבירית1

New member
תשובות מעניינות במיוחד התמונה היפה

1. שחקן השבוע שלי- לארי כי הוא כל כך רוצה לעזור לאמנדה הטפשהולמאק הבסדר ומעוניין לטוס לחפש את ראל.ף הקרציה המרשעת. 2. שחקנית השבוע שלי- ג'יל שנחושה בדעתה לגלות מי גנב את הצמיד שלה למרות שבילי מבקש ממנה שלא בצדק להשקיט את העניין. גם מצא חן בעיני שהאמינה באמת שלה. הפרנויות שלה לגבי הקנוניה,הצחיקו אותי. דמות נוספת שאהבתי מאד. פיליס שהחזירה לדיאן עם השחיה בעירום. חן חן. 3. דמות שלא סבלתי השבוע- יש שתיים, שון שמסרב לקבל את העובדה שג'יל צודקת ועזב אותה. אמנדה שההשתעבדות שלה לקרציה המרשעת מעצבת. איך היא מעזה לגנוב? 4. רציתי שויק'טור יחזור לניקי ויפסיק כבר את מסע ההרפתקאות שלו עם הנהנשים מעברו. 5. מהשיר שלנו שמתחיל מחר בשעה טובה ומוצלחת בעונה חדשה.שיר של שלוטם חנוך שרן דנקר שר שם, אינני יודעת בדיוק איך קוראים לו אבל הוא הולך ככה להביא לך פתרונות /רציתי ל בקש ממך סליחה/ רציתי להצחיק אותך ןוהנה את בוכה. 5. הסרטים שהקלטתי חלאחרונה שנעשו על פי ספרים של דניאל סטיל שדרך אגבהיא סופרת מצוינת בערוץ MGM. והשיר שלנו הפרקק האחרוןו עם הציפיה לנמחר. ואם אתם רוצים עוד תכניתמערוץ 2 אז היורש של אורי גלר שבינתיים בטח פספסתי די הרבה אבל לא נורא, רציתי להגיע לפואנטת התמונה והנה סוף סוף הגעתי אליה. זוהי קשת הקופה המתוקה שלי מאתר החיות. יש לי כרגע עוד אחד זכר בכחול. קשת נקבה ואת PIMPSTER אימצתי בערך בגיל 5. רק אגרשום את האתר למי שרוצה כקישור

דבירית1

New member
הנה האתר בהודעה וזה לא יוצא בקישור

ואם כבר עוד פעם אז הנה תמונה של PIMPSTER הכחול האתר WWW.NEOPET.COM

pumiki25

New member
אפרופה אורי גלר... ../images/Emo32.gif

דיברתי איתו השבוע. הוא נחמד מאוד

מיקי, איפה היכן מתי וכמה?

לא שאני צופה נלהבת של התוכנית שלו (לא ראיתי אף תוכנית) אבל אני בהחלט נפעמת האיש הזה עוד כשהייתי קטנה. תגידי, אני יכולה להחליף איתו כמה מילים שיעלים לי כמה אנשים מחיי הפרטיים???

pumiki25

New member
ב - ../images/Emo33.gif ../images/Emo9.gif

גם אני לא צופה נלהבת - להיפך, נורא מעצבנים אותי כל הקוסמים-דה-לה-שמאטע האלה... אני בד"כ נורא פרקטית וספקנית, אבל אחרי שגדלתי על הסיפורים של אמא שלי על כל הכפיות שהוא כופף לה והשעונים העתיקים שהוא תיקן...אז אמרתי נו, יאללה. שיהנה מהספק
כתבתי לו לאי-מייל באיזשהו נושא, רק כמה שורות, הוא נתן לי את מספר הפלאפון שלו, התקשרתי, ו...זייהו. כמה דקות של פטפוט - בעיקר מצידו. אני הנהנתי, בעיקר
(אני דווקא הייתי מתמקדת בלהכניס כמה אנשים פנימה...גרר
)

עידיתוש

גם אני בחרתי בהתחלה בג'יל ואח"כ שיניתי את דעתי לדייאן. בשבוע האחרון ג'יל בהחלט נתנה הופעות מרשימות והיתה כמו שג'יל אבוט אמורה להיות: עוקצנית, עצבנית, דורסנית והכי חשוב מוכנה למלחמה! נשאר רק לחכות לראות מה היא תעשה עם המצלמה של שון...

Kalla

New member
תשובות

שחקן השבוע ובכלל - לא בטוחה שהופיע השבוע (חושבת שכן), אבל פשוט הוא תמיד בולט: מייקל בולדווין והניסיונות שלו להתקרב לכריס (אפילו שלא מגיע לה) - הוא פשוט משחק בצורה כל כך אמיתית ומורכבת. שחקנית השבוע - קשה. האמת - לאחרונה לא סובלת את הכיוון של כל השחקניות. בגד ים קטנטן או קפיצה לבריכה בעירום לא משספיקות כדי להעיד עם טיב המשחק. אצטרך לבחור בג'יל, ולו בגלל שדווקא הפעם היא צודקת ואמנדה היא באמת גנבת וחלאה אמיתית. סצנת השבוע - סצנות עם ג'יל וכל מתנגדיה. את מי לא סבלתי - או, הרשימה ארוכה: את פול הצבוע, את איזבלה השקרנית, את כריס העיוורת, את לורן הנדחפת, את פיליס ההיסטרית, את דיאן הפאתטית והנודניקית, את בריטני המעצבנת, את ראול הפרייר, את שון הנוטש ומעל לכל את אמנדה העלובה וחסרת עמוד השדרה. שיר - אין לי משהו מיוחד. סרט - נהניתי לראות את Sense and Sensibility בערוץ הדרמה. תמונה אהובה - אין לי כוח לחפש.

למעלה